Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

BRNO 29.4.2006 - prezenční listina + program

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Doktor » Sob Apr 29, 2006 6:07 pm

Anonymous píše:
OK, poviem to ináč. Možno práve vďaka tomuto tvojmu odhodlaniu tam začnú ľudia chodiť. :ha:


A ktoze je tento nas mudry anonym? :lol
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Sob Apr 29, 2006 6:39 pm

Z tejto IP adresy uz pisali:

Gretka
TomAnt
Lubos1
peager
donaifel
16x Anonymný
Luke.cz
Hommi


Ide o gateway do internetu cez lokalnu petrzalsku siet Isperu...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Michal 4WS » Sob Apr 29, 2006 6:39 pm

Black len kľud!!! Viacerý mali možno také dúvody že sa jednoducho nedalo. Mysli pozitívne : :suns Valtice, Piešťany :suns !!!
No a asi aj to počasie to posralo.
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Hosť » Sob Apr 29, 2006 9:30 pm

Anonymous píše:
Anonymous píše:
Anonymous píše:
Black píše:... tak na hodně dlouho kašlu na nějaké srazy.


Možno začnú na ne ľudia chodiť :ha:
To je jejich věc.


OK, poviem to ináč. Možno práve vďaka tomuto tvojmu odhodlaniu tam začnú ľudia chodiť. :ha:
Možná díky tvým blbým řečem lidé začnou chodit, aby viděli, kdo to tady píše taková moudra, když se neumíš podepsat, tak ti také píšu jako anonym :spik2 .
Hosť
 

Poslaťod Hosť » Sob Apr 29, 2006 9:31 pm

Michal 4WS píše:Black len kľud!!! Viacerý mali možno také dúvody že sa jednoducho nedalo. Mysli pozitívne : :suns Valtice, Piešťany :suns !!!
No a asi aj to počasie to posralo.
Po tom, co tady čtu moc klidná nejsem, to mi věř. A na srazy už opravdu na dlouho kašlu.
Hosť
 

Poslaťod Black forever » Sob Apr 29, 2006 10:04 pm

TomAnt píše:Z tejto IP adresy uz pisali:

Gretka
TomAnt
Lubos1
peager
donaifel
16x Anonymný
Luke.cz
Hommi


Ide o gateway do internetu cez lokalnu petrzalsku siet Isperu...
Je pod moji úroveň, abych udělala to stejné, co ten anonym :spik2 a sedla si do kavárny a tam házela špínu na druhé :-x .
Black forever
 

Poslaťod Kris » Sob Apr 29, 2006 11:19 pm

Black ..neprehanaj a upokoj sa....kazdy tu ma dost rozumu na to aby vedel sam co chce a nemusel mu v tom pomahat iny. Su tu sami dospeli ludia..Proste si namrzela z toho, to je v poriadku mas na to plne pavo..je to ok..ale NACO to rozoberas a rozpitvavas uz den ako keby sa niekto previnil alebo Ti ublizil...ked chces dam Ti spracovat nejake clanky o mazde...a dame to na hlavny web..bude to lepsie vyuzite energie.
A aspon pojde klub hore..lebo kricat ze ide dole je sice fajn ale ked ma ist hore tak sprav sama daco. :o)
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Sob Apr 29, 2006 11:26 pm

Kris píše:Black ..neprehanaj a upokoj sa....kazdy tu ma dost rozumu na to aby vedel sam co chce a nemusel mu v tom pomahat iny. Su tu sami dospeli ludia..Proste si namrzela z toho, to je v poriadku mas na to plne pavo..je to ok..ale NACO to rozoberas a rozpitvavas uz den ako keby sa niekto previnil alebo Ti ublizil...ked chces dam Ti spracovat nejake clanky o mazde...a dame to na hlavny web..bude to lepsie vyuzite energie.
A aspon pojde klub hore..lebo kricat ze ide dole je sice fajn ale ked ma ist hore tak sprav sama daco. :o)
Dobře už nebudu přehánět a uklidnit se snažím už od včerejška, ale nějak to nezvládám a to už jsem dnes i byla venku, abych přišla na jiné myšlenky. Rozmrzelá jsem a pořádně. Promiň :oops , jsem hrozná. Nikdo mě neublížil, ale jsem smutná, že z toho všeho :cry . S tím využitím energie je to dobrý nápad od tebe, já se tomu nebráním, tak mě klidně něco zpracovat dej, alespoň si zlepším náladu :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod tgala » Sob Apr 29, 2006 11:51 pm

Black píše:
Kris píše:Black ..neprehanaj a upokoj sa....kazdy tu ma dost rozumu na to aby vedel sam co chce a nemusel mu v tom pomahat iny. Su tu sami dospeli ludia..Proste si namrzela z toho, to je v poriadku mas na to plne pavo..je to ok..ale NACO to rozoberas a rozpitvavas uz den ako keby sa niekto previnil alebo Ti ublizil...ked chces dam Ti spracovat nejake clanky o mazde...a dame to na hlavny web..bude to lepsie vyuzite energie.
A aspon pojde klub hore..lebo kricat ze ide dole je sice fajn ale ked ma ist hore tak sprav sama daco. :o)
Dobře už nebudu přehánět a uklidnit se snažím už od včerejška, ale nějak to nezvládám a to už jsem dnes i byla venku, abych přišla na jiné myšlenky. Rozmrzelá jsem a pořádně. Promiň :oops , jsem hrozná. Nikdo mě neublížil, ale jsem smutná, že z toho všeho :cry . S tím využitím energie je to dobrý nápad od tebe, já se tomu nebráním, tak mě klidně něco zpracovat dej, alespoň si zlepším náladu :mrk .


Vidis, toto je pekny pristup. Mali by si vsetci brat priklad z Black, ze to ide aj takto, nech sa jedna o akykolvek problem, alebo hadku. Black ma odo mna pochvalu :suns
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Sob Apr 29, 2006 11:52 pm

tgala píše:
Black píše:
Kris píše:Black ..neprehanaj a upokoj sa....kazdy tu ma dost rozumu na to aby vedel sam co chce a nemusel mu v tom pomahat iny. Su tu sami dospeli ludia..Proste si namrzela z toho, to je v poriadku mas na to plne pavo..je to ok..ale NACO to rozoberas a rozpitvavas uz den ako keby sa niekto previnil alebo Ti ublizil...ked chces dam Ti spracovat nejake clanky o mazde...a dame to na hlavny web..bude to lepsie vyuzite energie.
A aspon pojde klub hore..lebo kricat ze ide dole je sice fajn ale ked ma ist hore tak sprav sama daco. :o)
Dobře už nebudu přehánět a uklidnit se snažím už od včerejška, ale nějak to nezvládám a to už jsem dnes i byla venku, abych přišla na jiné myšlenky. Rozmrzelá jsem a pořádně. Promiň :oops , jsem hrozná. Nikdo mě neublížil, ale jsem smutná, že z toho všeho :cry . S tím využitím energie je to dobrý nápad od tebe, já se tomu nebráním, tak mě klidně něco zpracovat dej, alespoň si zlepším náladu :mrk .


Vidis, toto je pekny pristup. Mali by si vsetci brat priklad z Black, ze to ide aj takto, nech sa jedna o akykolvek problem, alebo hadku. Black ma odo mna pochvalu :suns
Děkuji za pochvalu, ale že se stydím pořádně :oops .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod tgala » Sob Apr 29, 2006 11:53 pm

Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Sob Apr 29, 2006 11:56 pm

tgala píše:Neni zac 8-)
:friends
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Joseph » Ned Apr 30, 2006 12:21 am

Doteraz som sa snazil nekomentovat to co sa tu deje ale vidim ze sa to vivinulo dobre a situacia sa upokojila, som rad. Black nebud nahnevana na vsetky stretka, koli tomu ze sa jedno nepodarilo, ked to nevyslo teraz vyjde to nabuduce... ( bolo aj zle pocasie a je vseobecne zname ze zle pocasie ovplyvnuje myslenie a naladu ludi, v zlom pocasi sa ludom nechce robit niektore veci, napriklad niekam ist ) Ja si vela slubujem od stretka v BA - nove prilezitosti na nove napady a myslienky.

Nestraste vetami typu ze klub upada - je to blbost, klub sa rozvija a stale pribuda viac clenov, klub tu bude dovtedy, kym nezosrotuju poslednu mazdu v Europe 8-) , ja som dokazom toho ze sa rozvija, kedze som tu iba chvilu :suns :lol
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Kris » Ned Apr 30, 2006 1:26 am

JosephBSG píše:Doteraz som sa snazil nekomentovat to co sa tu deje ale vidim ze sa to vivinulo dobre a situacia sa upokojila, som rad. Black nebud nahnevana na vsetky stretka, koli tomu ze sa jedno nepodarilo, ked to nevyslo teraz vyjde to nabuduce... ( bolo aj zle pocasie a je vseobecne zname ze zle pocasie ovplyvnuje myslenie a naladu ludi, v zlom pocasi sa ludom nechce robit niektore veci, napriklad niekam ist ) Ja si vela slubujem od stretka v BA - nove prilezitosti na nove napady a myslienky.

Nestraste vetami typu ze klub upada - je to blbost, klub sa rozvija a stale pribuda viac clenov, klub tu bude dovtedy, kym nezosrotuju poslednu mazdu v Europe 8-) , ja som dokazom toho ze sa rozvija, kedze som tu iba chvilu :suns :lol
:dik
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Ned Apr 30, 2006 9:10 am

Kris píše:
JosephBSG píše:Doteraz som sa snazil nekomentovat to co sa tu deje ale vidim ze sa to vivinulo dobre a situacia sa upokojila, som rad. Black nebud nahnevana na vsetky stretka, koli tomu ze sa jedno nepodarilo, ked to nevyslo teraz vyjde to nabuduce... ( bolo aj zle pocasie a je vseobecne zname ze zle pocasie ovplyvnuje myslenie a naladu ludi, v zlom pocasi sa ludom nechce robit niektore veci, napriklad niekam ist ) Ja si vela slubujem od stretka v BA - nove prilezitosti na nove napady a myslienky.

Nestraste vetami typu ze klub upada - je to blbost, klub sa rozvija a stale pribuda viac clenov, klub tu bude dovtedy, kym nezosrotuju poslednu mazdu v Europe 8-) , ja som dokazom toho ze sa rozvija, kedze som tu iba chvilu :suns :lol
:dik
Krisi ty jsi na mne úplně zapomněl s tím úkolem :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť