Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

BRNO 29.4.2006 - prezenční listina + program

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Joseph » Sob Apr 29, 2006 12:00 am

Pre mna je to po spocitani nakladov neekonomicke, rad by som tam bol ale je to daleko, dufam ze pridu Brnaci aspon do Bratislavy 12.05.2006 a v nedelu pojdem do Ostravy a uz aj to ma dost zatazi financne...
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Black » Sob Apr 29, 2006 12:06 am

JosephBSG píše:Pre mna je to po spocitani nakladov neekonomicke, rad by som tam bol ale je to daleko, dufam ze pridu Brnaci aspon do Bratislavy 12.05.2006 a v nedelu pojdem do Ostravy a uz aj to ma dost zatazi financne...
Já do Bratislavy 12.5 nepřijedu, protože je to pro mne neekonomické tam jet, sice jsem tam doposud vždy jezdila, ale když nikdo není schopen přijet do Brna , tak na hodně dlouho kašlu na nějaké srazy.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Joseph » Sob Apr 29, 2006 12:20 am

Black píše:
JosephBSG píše:Pre mna je to po spocitani nakladov neekonomicke, rad by som tam bol ale je to daleko, dufam ze pridu Brnaci aspon do Bratislavy 12.05.2006 a v nedelu pojdem do Ostravy a uz aj to ma dost zatazi financne...
Já do Bratislavy 12.5 nepřijedu, protože je to pro mne neekonomické tam jet, sice jsem tam doposud vždy jezdila, ale když nikdo není schopen přijet do Brna , tak na hodně dlouho kašlu na nějaké srazy.


Ja dojdem za tebou zastrielat si niekedy inokedy ale zajtra by to bolo dost o zivot, nehnevaj sa na nas... :neutral
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod Black » Sob Apr 29, 2006 12:22 am

JosephBSG píše:
Black píše:
JosephBSG píše:Pre mna je to po spocitani nakladov neekonomicke, rad by som tam bol ale je to daleko, dufam ze pridu Brnaci aspon do Bratislavy 12.05.2006 a v nedelu pojdem do Ostravy a uz aj to ma dost zatazi financne...
Já do Bratislavy 12.5 nepřijedu, protože je to pro mne neekonomické tam jet, sice jsem tam doposud vždy jezdila, ale když nikdo není schopen přijet do Brna , tak na hodně dlouho kašlu na nějaké srazy.


Ja dojdem za tebou zastrielat si niekedy inokedy ale zajtra by to bolo dost o zivot, nehnevaj sa na nas... :neutral
Zítra by to o život asi bylo, protože jsem hodně v ráži :-x , ale na tebe se nezlobím, jestli chceš, tak se klidně někdy zastav v Brně, ale já na srazy jezdit odmítám.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Luke.cz » Sob Apr 29, 2006 8:15 am

Black klid, stejně prší a stálo by to za prd.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod TheSaint » Sob Apr 29, 2006 10:32 am

Jen pár vět z mojí strany... S Lukem jsem o tom zrušení dost dlouho mluvili... Ikdyž je mi to líto si myslím,

že to bylo to nejlepší. Počasí sice hrůza, ale to by nebyl problém, kdyby se sešlo aspon to co minulý rok.

Ten sraz jsme plánovali už dost dlouho a docela dost lidí potvrdilo předběžne účast tak nechápu proč teď

dělají mrtvé ryby.... Je jasné že Tgala,Dablík,Tomant mají jasné důvody ale je tu dalších X lidí co se mohlo

setkat... Vzhledem k nerealizaci EMM 2006 a tomu jak topadnul tento sraz to s budoucností tohohle klubu

vidím dost mizerně a říkám na rovinu, že příště raději obvolám to zdravé jádro a udělám v Brně něco

soukromého, než se drbat s přípravama a pak tohle...


Jinak se chci omluvit Doktorovi a black za pokazení víkendu.....
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Hosť » Sob Apr 29, 2006 11:46 am

Black píše:... tak na hodně dlouho kašlu na nějaké srazy.


Možno začnú na ne ľudia chodiť :ha:
Hosť
 

Poslaťod matrix26 » Sob Apr 29, 2006 11:49 am

No škoda, ale jak to tak vypadá fakt se asi klub mírně rozpadá, neřekl bych že to bude leností ale spíš prací, rodinou atd.

Osobně mě mrzí že to padlo, program i když prší se dal předělat na podmínky uvnitř (motokáry, střelnice atd). Chtěl jsem po dlouhé době potkat Black, Luka, Saint a pak kolegy z SK. Nejsem si jistej že mi to vyjde mrknout do BA 12.5.

Martino, che to klid, nebud přeci jen hned naštvaná ne každý je z Brna a ne vždy se hodí např. mě přijet i když je to jen hodka a něco cesty.
ex Mazda 626 GE r.v. 1994.0i 16V HB slonová kost
ex Mazda 626 GF r.v. 1998 2,0i 16V HB modrá met.
(ex Opel frontera 2.5TDS r.v. 1998 uprava OFF červená)
ex Mazda 626 GF2 r.v. 2001 2,0 i 16V stříbrná met.
Mazda Tribute EP r.v. 2001 2,0 16V stříbrná met.
Obrázok užívateľa
matrix26
Prispievateľ
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Uto Mar 16, 2004 2:00 am
Bydlisko: Uh. Hradiště

Poslaťod Hosť » Sob Apr 29, 2006 1:54 pm

Anonymous píše:
Black píše:... tak na hodně dlouho kašlu na nějaké srazy.


Možno začnú na ne ľudia chodiť :ha:
To je jejich věc.
Hosť
 

Poslaťod Naštvaná Black » Sob Apr 29, 2006 2:08 pm

Luke.cz píše:Black klid, stejně prší a stálo by to za prd.
Luku já vím, že prší, ale setkat jsme se mohli i na motokárách a na střelnici, tam neprší.
Naštvaná Black
 

Poslaťod Naštvaná Black » Sob Apr 29, 2006 2:11 pm

TheSaint píše:Jen pár vět z mojí strany... S Lukem jsem o tom zrušení dost dlouho mluvili... Ikdyž je mi to líto si myslím,

že to bylo to nejlepší. Počasí sice hrůza, ale to by nebyl problém, kdyby se sešlo aspon to co minulý rok.

Ten sraz jsme plánovali už dost dlouho a docela dost lidí potvrdilo předběžne účast tak nechápu proč teď

dělají mrtvé ryby.... Je jasné že Tgala,Dablík,Tomant mají jasné důvody ale je tu dalších X lidí co se mohlo

setkat... Vzhledem k nerealizaci EMM 2006 a tomu jak topadnul tento sraz to s budoucností tohohle klubu

vidím dost mizerně a říkám na rovinu, že příště raději obvolám to zdravé jádro a udělám v Brně něco

soukromého, než se drbat s přípravama a pak tohle...


Jinak se chci omluvit Doktorovi a black za pokazení víkendu.....
Omlouvat se nemusíš. Je mi moc líto, že to tak dopadlo a zrušilo se to, ale když se ostatní, tak zachovali, tak to nešlo udělat jinak. Budu ti nesmírně vděčná až příště něco naplánuješ s Lukem, když se ozveš a někam vyrazíme jen s lidmi, kteří stojí o to se sejít a koneckonců zde na stránky se to zveřejňovat nemusí, když stejně není zájem.
Naštvaná Black
 

Poslaťod Naštvaná Black » Sob Apr 29, 2006 2:13 pm

matrix26 píše:No škoda, ale jak to tak vypadá fakt se asi klub mírně rozpadá, neřekl bych že to bude leností ale spíš prací, rodinou atd.

Osobně mě mrzí že to padlo, program i když prší se dal předělat na podmínky uvnitř (motokáry, střelnice atd). Chtěl jsem po dlouhé době potkat Black, Luka, Saint a pak kolegy z SK. Nejsem si jistej že mi to vyjde mrknout do BA 12.5.

Martino, che to klid, nebud přeci jen hned naštvaná ne každý je z Brna a ne vždy se hodí např. mě přijet i když je to jen hodka a něco cesty.
Já se moc těšila, že se s tebou po dlouhé době setkám a bohužel zase nic :cry . Já už tady na srazy na hodně dlouhou dobu kašlu a do Blavy nepojedu, protože to mám daleko a nevyplatí se mi tam jet.
Naštvaná Black
 

Poslaťod tgala » Sob Apr 29, 2006 3:07 pm

Naštvaná Black píše:
matrix26 píše:No škoda, ale jak to tak vypadá fakt se asi klub mírně rozpadá, neřekl bych že to bude leností ale spíš prací, rodinou atd.

Osobně mě mrzí že to padlo, program i když prší se dal předělat na podmínky uvnitř (motokáry, střelnice atd). Chtěl jsem po dlouhé době potkat Black, Luka, Saint a pak kolegy z SK. Nejsem si jistej že mi to vyjde mrknout do BA 12.5.

Martino, che to klid, nebud přeci jen hned naštvaná ne každý je z Brna a ne vždy se hodí např. mě přijet i když je to jen hodka a něco cesty.
Já se moc těšila, že se s tebou po dlouhé době setkám a bohužel zase nic :cry . Já už tady na srazy na hodně dlouhou dobu kašlu a do Blavy nepojedu, protože to mám daleko a nevyplatí se mi tam jet.


Opakujes sa.
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Naštvaná Black » Sob Apr 29, 2006 3:09 pm

tgala píše:
Naštvaná Black píše:
matrix26 píše:No škoda, ale jak to tak vypadá fakt se asi klub mírně rozpadá, neřekl bych že to bude leností ale spíš prací, rodinou atd.

Osobně mě mrzí že to padlo, program i když prší se dal předělat na podmínky uvnitř (motokáry, střelnice atd). Chtěl jsem po dlouhé době potkat Black, Luka, Saint a pak kolegy z SK. Nejsem si jistej že mi to vyjde mrknout do BA 12.5.

Martino, che to klid, nebud přeci jen hned naštvaná ne každý je z Brna a ne vždy se hodí např. mě přijet i když je to jen hodka a něco cesty.
Já se moc těšila, že se s tebou po dlouhé době setkám a bohužel zase nic :cry . Já už tady na srazy na hodně dlouhou dobu kašlu a do Blavy nepojedu, protože to mám daleko a nevyplatí se mi tam jet.


Opakujes sa.
OK už se opakovat nebudu :potichu .
Naštvaná Black
 

Poslaťod Hosť » Sob Apr 29, 2006 5:24 pm

Anonymous píše:
Anonymous píše:
Black píše:... tak na hodně dlouho kašlu na nějaké srazy.


Možno začnú na ne ľudia chodiť :ha:
To je jejich věc.


OK, poviem to ináč. Možno práve vďaka tomuto tvojmu odhodlaniu tam začnú ľudia chodiť. :ha:
Hosť
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť