Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

BRNO 29.4.2006 - prezenční listina + program

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Michal 4WS » Ned Apr 30, 2006 11:51 am

JosephBSG píše:Doteraz som sa snazil nekomentovat to co sa tu deje ale vidim ze sa to vivinulo dobre a situacia sa upokojila, som rad. Black nebud nahnevana na vsetky stretka, koli tomu ze sa jedno nepodarilo, ked to nevyslo teraz vyjde to nabuduce... ( bolo aj zle pocasie a je vseobecne zname ze zle pocasie ovplyvnuje myslenie a naladu ludi, v zlom pocasi sa ludom nechce robit niektore veci, napriklad niekam ist ) Ja si vela slubujem od stretka v BA - nove prilezitosti na nove napady a myslienky.

Nestraste vetami typu ze klub upada - je to blbost, klub sa rozvija a stale pribuda viac clenov, klub tu bude dovtedy, kym nezosrotuju poslednu mazdu v Europe 8-) , ja som dokazom toho ze sa rozvija, kedze som tu iba chvilu :suns :lol


Veľmi pekne povedané!!! :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk: :tlesk:
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Pon Máj 01, 2006 4:55 pm

JosephBSG píše:... bolo aj zle pocasie a je vseobecne zname ze zle pocasie ovplyvnuje myslenie a naladu ludi, v zlom pocasi sa ludom nechce robit niektore veci, napriklad niekam ist ...

My jsem si v Praze objednali hezký počasí, tak se to povedlo :mrk
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Pon Máj 01, 2006 5:21 pm

JosephBSG píše:..klub tu bude dovtedy, kym nezosrotuju poslednu mazdu v Europe 8-)


A to bude moja 626, teda nie, lebo ta bude muzealny kusok. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Black » Pon Máj 01, 2006 7:20 pm

ma(ZDA)rtin píše:
JosephBSG píše:... bolo aj zle pocasie a je vseobecne zname ze zle pocasie ovplyvnuje myslenie a naladu ludi, v zlom pocasi sa ludom nechce robit niektore veci, napriklad niekam ist ...

My jsem si v Praze objednali hezký počasí, tak se to povedlo :mrk
Krásně nám tam bylo :suns .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť