Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Stretko v Bratislave 12.05.2006 - Prezenčná listina

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod relo » Str Apr 19, 2006 6:36 pm

Zoran píše:
relo píše:
Zoran píše:
relo píše:Tady taky prosiiim ja + 0, ako vzdy 8-)
Pocuj kolege, neprides si spravit inu farbu podsvietenia palubovky?


Urcite ano ... este mi ale treba napisat, co si mam doniest :D

teraz si ma navnadil a to mam cakat az do 12.5 ? waaaaaa :hanged
Auto seba a nejakych 300-400,-SK neviem presne treba sa spytat Mirca...


Tak teda Mirec :ha: co si mam doniest? :mrk
Mazda 323F BA 1.5i 16V DOHC Z5 Engine 65kW/88HP 132nM/4000ot.
ICQ 270536924
Obrázok užívateľa
relo
Prispievateľ
 
Príspevky: 377
Registrovaný: Str Aug 11, 2004 5:37 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Alladin323F » Štv Apr 20, 2006 1:59 pm

Kdy že to je? 12.5.? Teoreticky když se zadaří, tak bych se přijel podívat. Pokud berete 323F BA. Je možno nějakou bližší adresu, nebo alespoň ulici? Popřípadě co je vedle Carefouru. Ten na mapě nemám. V Blavě jsem nikdy nebyl.
Alladin323F 1,5 BA
Alladin323F
Čitateľ
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Ned Mar 19, 2006 9:38 pm
Bydlisko: Karviná

Poslaťod TomAnt » Štv Apr 20, 2006 2:25 pm

Alladin323F píše:Kdy že to je? 12.5.? Teoreticky když se zadaří, tak bych se přijel podívat. Pokud berete 323F BA. Je možno nějakou bližší adresu, nebo alespoň ulici? Popřípadě co je vedle Carefouru. Ten na mapě nemám. V Blavě jsem nikdy nebyl.

Bereme vsetky Mazdy a niekedy aj nemazdy :ho: Ulica, no, pozri na mape Panonska cesta, napovie aj poloha Mazdy v Bratislave, je to na dohlad... ale idealne Panonska (to je ta co ide priamo z Noveho mosta (UFO) ) a z nej len odbocis na to parkovisko)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Alladin323F » Štv Apr 20, 2006 3:25 pm

Tak to mi stačí, děkuji. Teď už jen aby mi do toho něco nevlezlo a v práci mohl skončit dříve.
Alladin323F 1,5 BA
Alladin323F
Čitateľ
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Ned Mar 19, 2006 9:38 pm
Bydlisko: Karviná

Poslaťod Black » Štv Apr 20, 2006 9:54 pm

Alladin323F píše:Tak to mi stačí, děkuji. Teď už jen aby mi do toho něco nevlezlo a v práci mohl skončit dříve.
Tak mě tam alespoň někdo z ČR zastoupí :mrk . Mám svého zástupce :hura .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod socoman » Štv Apr 20, 2006 10:13 pm

Black píše:
Alladin323F píše:Tak to mi stačí, děkuji. Teď už jen aby mi do toho něco nevlezlo a v práci mohl skončit dříve.
Tak mě tam alespoň někdo z ČR zastoupí :mrk . Mám svého zástupce :hura .

to pre ten znak 323 niesi ochotna prist do BA? ved to mas blizsie ako ja... Marketo neblbni
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Black » Štv Apr 20, 2006 10:16 pm

socoman píše:
Black píše:
Alladin323F píše:Tak to mi stačí, děkuji. Teď už jen aby mi do toho něco nevlezlo a v práci mohl skončit dříve.
Tak mě tam alespoň někdo z ČR zastoupí :mrk . Mám svého zástupce :hura .

to pre ten znak 323 niesi ochotna prist do BA? ved to mas blizsie ako ja... Marketo neblbni
Pěkně poprosím Doktora :pray , aby mě přivezl ten znak na sraz do Brna :suns . Já fakt další den od rána budu celý den drtit chemii ve škole až do večera :hanged :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod socoman » Štv Apr 20, 2006 10:28 pm

oki, myslim ze natlaku uz bolo pouziteho dost. ja ta uz nutit nebudem, a hlavne ked ja tam (medzi vami) budem prvykrat. sama vies ci mozes abo nie
BTW: dnes mam meniny pamatas si ako sa volam? :twisted
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Black » Štv Apr 20, 2006 10:31 pm

socoman píše:oki, myslim ze natlaku uz bolo pouziteho dost. ja ta uz nutit nebudem, a hlavne ked ja tam (medzi vami) budem prvykrat. sama vies ci mozes abo nie
BTW: dnes mam meniny pamatas si ako sa volam? :twisted
Já bych tam moc ráda jela, ale musím být další den plně soustředěná již od rána. Co kdyby jsi přijel ty na sraz do Brna :mrk ?
Dneska má svátek Marcela :lol . Jinak Marcelo všechno nejlepší :twisted .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod socoman » Štv Apr 20, 2006 10:36 pm

Black píše:
socoman píše:oki, myslim ze natlaku uz bolo pouziteho dost. ja ta uz nutit nebudem, a hlavne ked ja tam (medzi vami) budem prvykrat. sama vies ci mozes abo nie
BTW: dnes mam meniny pamatas si ako sa volam? :twisted
Já bych tam moc ráda jela, ale musím být další den plně soustředěná již od rána. Co kdyby jsi přijel ty na sraz do Brna :mrk ?
noo ani to nieje nerealne, ale ja na to potrebujem aspon dva, tri mesiace. takze niekedy v lete by som to hadam so socomanzelkou zvladol. keby sa mi tak vedelo cole brno prisposobit :koule :mrk
(ja nie som marcela)
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod Black » Štv Apr 20, 2006 10:38 pm

socoman píše:
Black píše:
socoman píše:oki, myslim ze natlaku uz bolo pouziteho dost. ja ta uz nutit nebudem, a hlavne ked ja tam (medzi vami) budem prvykrat. sama vies ci mozes abo nie
BTW: dnes mam meniny pamatas si ako sa volam? :twisted
Já bych tam moc ráda jela, ale musím být další den plně soustředěná již od rána. Co kdyby jsi přijel ty na sraz do Brna :mrk ?
noo ani to nieje nerealne, ale ja na to potrebujem aspon dva, tri mesiace. takze niekedy v lete by som to hadam so socomanzelkou zvladol. keby sa mi tak vedelo cole brno prisposobit :koule :mrk
(ja nie som marcela)
Jenže podle českého kalendáře má dnes svátek Marcela :mrk . Brno se ti přizpůsobí, když napíšeš trošku dopředu, tak si udělám čas.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Štv Apr 20, 2006 11:39 pm

Black píše:Pěkně poprosím Doktora :pray , aby mě přivezl ten znak na sraz do Brna :suns . Já fakt další den od rána budu celý den drtit chemii ve škole až do večera :hanged :lol .


Co to meleš, jakej znak, já nic nevezu, krom toho Brno je dřív než skezina v BA při Carefouru...
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Black » Štv Apr 20, 2006 11:42 pm

Doktor píše:
Black píše:Pěkně poprosím Doktora :pray , aby mě přivezl ten znak na sraz do Brna :suns . Já fakt další den od rána budu celý den drtit chemii ve škole až do večera :hanged :lol .


Co to meleš, jakej znak, já nic nevezu, krom toho Brno je dřív než skezina v BA při Carefouru...
Vidíš já si to neuvědomila a dívala jsem se do diáře, kdy mám školu a ta se mě kříží s Bratislavou a vlastně i s Brnem, kam přijedu až odpoledne :hanged . Ty by jsi mě nepřivezl znak :cry až budeš mít cestu okolo :pray ?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Štv Apr 20, 2006 11:49 pm

Black píše:Ty by jsi mě nepřivezl znak :cry až budeš mít cestu okolo :pray ?


Kde je znak? Kam se má dostat a kdy? Nějak to nechápu.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Black » Štv Apr 20, 2006 11:52 pm

Doktor píše:
Black píše:Ty by jsi mě nepřivezl znak :cry až budeš mít cestu okolo :pray ?


Kde je znak? Kam se má dostat a kdy? Nějak to nechápu.
Promiň, že jsem to nenapsala pořádně :oops . Socoman má pro mne znak 323 a já se do Bratislavy asi určitě nedostanu a tak jsem tě chtěla požádat, zda by jsi v Bratislavě na setkání mohl vzít od Socomana ten znak a já bych ho do tebe pak vyzvedla jako ty díly, když budeš mít cestu okolo Brna :pray .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť