Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Fotky z Bratislavskeho minizrazu

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod TomAnt » Uto Mar 07, 2006 2:27 pm

bibop píše:
dabel píše:
TomAnt píše:
dabel píše:
TomAnt píše:Nechcete sa s touto debatou prestahovat do Kefalinu alebo BlackBoxu alebo Pokecu?

Nechces sa s touto debatou presunut na stranky gpsmania.cz? :twisted


Ne, to ja aspon trochu k veci...

Ale citat v kazdom druhom threade (sa pozri ako sa vola tento thread) o "krvavych zadech", "pojedani clenov MK", "cernobile koalici" a podobne ma fakt uz nebavi a nie som jediny... mame take indicie...
Tak si vyberte, bud sa presuniete dobrovolne, ale to proste z pozicie sily presuniem ja...
A sorry za trosku tvrdych slov...

:roll Ceeece Ty mas problemy... tu je to o znaleckej debate na temu "demon alkohol", do ktorej sa ako zaprisahany abstinent nevies zapojit :mrk . Netrpis stihomamom? No a sekat sa nic nebude :hura

Zda se mi ze do ceho se neumite zapojit, tak se vam nelibi.. zrovna v tomhle tematu se projelo nekolik tem.. a pekne odlisnejch a az ted to zacinate resit?! ste trosku smesni.. sorry za par tvrdych slov...


Mne ide v podstate len o tieto temy

- ludozrutstvo
- cierno biela koalicia
- dablova mafia
- a coho sa Black boji

prosim, fakt prosim aby sa to neobjavovalo vsade kde sa da... ja som akoze skalny citatel a citam fakt vsetko, ale uz mam par threadov ktore preskakujem a snazim sa vzit do pocitov inych ludi... vzite sa do pocitu cloveka co sa pripoji ako novy a zrazu si v temeo fotkach zo zrazu precita, kto tu koho zozere... len o to mi ide...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod bibop » Uto Mar 07, 2006 2:30 pm

ja to chapu... jenze nevidim rozdil mezi krvavymi zady, grappou, Ouzem atd.. si predpojaty...
o nicem jinem tu snad nepadla rec.. teda nepamatuji si..
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Suky » Uto Mar 07, 2006 2:36 pm

Óóóóóóó pane, :pray , přidej mi trochu síly, ať to vydržím, někteří už tady úúúúplně ztrácejí soudnost.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Gretka » Uto Mar 07, 2006 2:38 pm

Suky píše:Óóóóóóó pane, :pray , přidej mi trochu síly, ať to vydržím, někteří už tady úúúúplně ztrácejí soudnost.
za lopatu staci? :twisted :mrk
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod bibop » Uto Mar 07, 2006 2:39 pm

soudnost nesoudnost.. nezastavam se ani jedne a ani druhe strany.. jen se tu delaj divne rozdily..
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Uto Mar 07, 2006 2:55 pm

bibop píše:soudnost nesoudnost.. nezastavam se ani jedne a ani druhe strany.. jen se tu delaj divne rozdily..

Bibop, tak skusim este raz, z pozicie nezaujateho citatela:

VADI MI (a nie som zdaleka sam), ked sa de facto jedna a ta ista tema (pripadne 2), pretriasaju na 20tich miestach fora. Ziaden iny offtopic mi nevadi... Ale LUDIA PRESTAVAJU CITAT FORUM, pretoze kde kliknu, vsade sa riesi nejake ludozrutstvo, pripadne horespominane temy. A TOTO MI VADI... Mozno som predpojaty, je mi to jedno, napisal som ako je... Podla mna je to dost pochopitelne... (nie je to namierene proti nikomu z vas, je to generalna/vseobecna pripomienka z mojej strany)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod bibop » Uto Mar 07, 2006 2:58 pm

TomAnt píše:
bibop píše:soudnost nesoudnost.. nezastavam se ani jedne a ani druhe strany.. jen se tu delaj divne rozdily..

Bibop, tak skusim este raz, z pozicie nezaujateho citatela:

VADI MI (a nie som zdaleka sam), ked sa de facto jedna a ta ista tema (pripadne 2), pretriasaju na 20tich miestach fora. Ziaden iny offtopic mi nevadi... Ale LUDIA PRESTAVAJU CITAT FORUM, pretoze kde kliknu, vsade sa riesi nejake ludozrutstvo, pripadne horespominane temy. A TOTO MI VADI... Mozno som predpojaty, je mi to jedno, napisal som ako je... Podla mna je to dost pochopitelne... (nie je to namierene proti nikomu z vas, je to generalna/vseobecna pripomienka z mojej strany)

..ok..pane generalni..omlouvam se, ze sem se zde zminila o alkoholu krvavy zda... prosim muzu se zminovat o jinem typu alkoholu? .. a doufam, ze je to v klidku..
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Gretka » Uto Mar 07, 2006 3:01 pm

TomAnt píše:
bibop píše:soudnost nesoudnost.. nezastavam se ani jedne a ani druhe strany.. jen se tu delaj divne rozdily..

Bibop, tak skusim este raz, z pozicie nezaujateho citatela:

VADI MI (a nie som zdaleka sam), ked sa de facto jedna a ta ista tema (pripadne 2), pretriasaju na 20tich miestach fora. Ziaden iny offtopic mi nevadi... Ale LUDIA PRESTAVAJU CITAT FORUM, pretoze kde kliknu, vsade sa riesi nejake ludozrutstvo, pripadne horespominane temy. A TOTO MI VADI... Mozno som predpojaty, je mi to jedno, napisal som ako je... Podla mna je to dost pochopitelne... (nie je to namierene proti nikomu z vas, je to generalna/vseobecna pripomienka z mojej strany)
tomo to nie je pravda, dnes pribudol dalsi clen do dabelmafie :mrk
(ale v principe mas pravdu :oops treba sa krotit)
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod bibop » Uto Mar 07, 2006 3:02 pm

Gretka píše:
TomAnt píše:
bibop píše:soudnost nesoudnost.. nezastavam se ani jedne a ani druhe strany.. jen se tu delaj divne rozdily..

Bibop, tak skusim este raz, z pozicie nezaujateho citatela:

VADI MI (a nie som zdaleka sam), ked sa de facto jedna a ta ista tema (pripadne 2), pretriasaju na 20tich miestach fora. Ziaden iny offtopic mi nevadi... Ale LUDIA PRESTAVAJU CITAT FORUM, pretoze kde kliknu, vsade sa riesi nejake ludozrutstvo, pripadne horespominane temy. A TOTO MI VADI... Mozno som predpojaty, je mi to jedno, napisal som ako je... Podla mna je to dost pochopitelne... (nie je to namierene proti nikomu z vas, je to generalna/vseobecna pripomienka z mojej strany)
tomo to nie je pravda, dnes pribudol dalsi clen do dabelmafie :mrk
(ale v principe mas pravdu :oops treba sa krotit)

Gretko precti si to tady, me se nezda, ze tu reagoval opravnene tim stylem jakym zareagoval.. tot vse..
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Uto Mar 07, 2006 3:30 pm

Ja sa priznavam dobrovolne, ze som reagoval trosku podrazdene, ale to uz len preto ze to pretieklo :ho: Mozno som tak reagoval v nespravnom threadu, tu to vazne nebolo az take zle... Ale hadam som to objasnil zrozumitelne kde je taky maly problemik... ja vam predsa nic nezakazujem... len som poprosil o trosku "debordelizacie" vlastnymi silami...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod bibop » Uto Mar 07, 2006 3:34 pm

TomAnt píše:Ja sa priznavam dobrovolne, ze som reagoval trosku podrazdene, ale to uz len preto ze to pretieklo :ho: Mozno som tak reagoval v nespravnom threadu, tu to vazne nebolo az take zle... Ale hadam som to objasnil zrozumitelne kde je taky maly problemik... ja vam predsa nic nezakazujem... len som poprosil o trosku "debordelizacie" vlastnymi silami...

ja myslim, ze vetsina chape.. dokonce i ja vim.. me to taky leze na nervy neboj... :dik ...
je to otravny... ale myslim, ze vetsina lidi doufam, rozezna hranice kdy se odebrat jinam... :mrk
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Berry » Uto Mar 07, 2006 4:49 pm

TomAnt píše:Mne ide v podstate len o tieto temy
- ludozrutstvo
- cierno biela koalicia
- dablova mafia
- a coho sa Black boji
prosim, fakt prosim aby sa to neobjavovalo vsade kde sa da... ja som akoze skalny citatel a citam fakt vsetko, ale uz mam par threadov ktore preskakujem a snazim sa vzit do pocitov inych ludi... vzite sa do pocitu cloveka co sa pripoji ako novy a zrazu si v temeo fotkach zo zrazu precita, kto tu koho zozere... len o to mi ide...

Plně s Tebou souhlasím, Tome. Výše uvedené okruhy + kdo komu co uřízne, propíchne, či jak ho zprovodí ze světa vč. všech agresivních smajlů bych, býti administrátorem, nemilosrdně a bez výjimky mazala, páč nesouvisí s názvem a obsahem webu, na kterém se pohybujeme. Pro ty, co se těchto témat nechtějí vzdát, jsou určeny jiné, specializované weby nebo komunikační cesty např. typu ICQ, anebo u akutních případů ventilace zdejší Chat Room, kde je možno ejakulovat cokoli z výše uvedených témat, aniž se s tím pak chtě-nechtě potkají ostatní uživatelé webu při čtení Mazdatémat.
Tolik můj názor :babi
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod Suky » Uto Mar 07, 2006 6:35 pm

Berry píše:
TomAnt píše:Mne ide v podstate len o tieto temy
- ludozrutstvo
- cierno biela koalicia
- dablova mafia
- a coho sa Black boji
prosim, fakt prosim aby sa to neobjavovalo vsade kde sa da... ja som akoze skalny citatel a citam fakt vsetko, ale uz mam par threadov ktore preskakujem a snazim sa vzit do pocitov inych ludi... vzite sa do pocitu cloveka co sa pripoji ako novy a zrazu si v temeo fotkach zo zrazu precita, kto tu koho zozere... len o to mi ide...

Plně s Tebou souhlasím, Tome. Výše uvedené okruhy + kdo komu co uřízne, propíchne, či jak ho zprovodí ze světa vč. všech agresivních smajlů bych, býti administrátorem, nemilosrdně a bez výjimky mazala, páč nesouvisí s názvem a obsahem webu, na kterém se pohybujeme. Pro ty, co se těchto témat nechtějí vzdát, jsou určeny jiné, specializované weby nebo komunikační cesty např. typu ICQ, anebo u akutních případů ventilace zdejší Chat Room, kde je možno ejakulovat cokoli z výše uvedených témat, aniž se s tím pak chtě-nechtě potkají ostatní uživatelé webu při čtení Mazdatémat.
Tolik můj názor :babi
Konečně chlapské slovo na plnou hubu s kterým se plně ztotožnuji, již delší dobu píšu na toto téma v náznacích doufaje že to alespoň někoho trkne.

Tak tedy i ode mne na plnou hubu - pěkně mne serete (někteří) a díky vám už fórum skoro nečtu.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Zuzana » Uto Mar 07, 2006 6:43 pm

Ja som sa uz ozvala na "podobne temy", ale akosi som nebola vyslysana. :o: Pripajam sa k poslednym 2 mazdakom a suhlasim uplne so vsetkym s Beruskou. AMEN :o)
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Uto Mar 07, 2006 8:36 pm

Zuzana píše:Ja som sa uz ozvala na "podobne temy", ale akosi som nebola vyslysana. :o: Pripajam sa k poslednym 2 mazdakom a suhlasim uplne so vsetkym s Beruskou. AMEN :o)

Taky si dovolím souhlasit, dřív jsem četl všechno, teď hodně moc přeskakuju.
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť