Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Program na najblizsom zraze...

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Program na najblizsom zraze...

Poslaťod Kris » Sob Feb 25, 2006 1:03 pm

Vsecko je super na tych zrazoch ..len mi chyba jedna vec..a to nejaka demonstracna oprava..ked bude teplo..mohli byste sa dakto dohodnut ze sa ukazkovo predvedie nejaka oprava niecoho..
Ked sa nikto nenajde..mile rad necham na xedosovi vymenit lamelu alebo celu spojku. Kto by to vedel urobit? ale s tym ze by sme sa kukali nech je show trosku..bo stretko je fajn ale na mazda veci skoro uplne zabudame..alebo nieco jednoduchsie pripadne co sa da robit aj na parkovisku a nemusis mat nutne dielnu.
Uz by sa patrilo urobit prezentaciu ctenemu publiku ze tu je motor tu je kompresor atd atd...aj nejaku opravu spolu s tym.

Hmm? :ha:
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod nOvYl » Sob Feb 25, 2006 1:10 pm

Ja se hlasim dobrovolne, rad bych presentoval vymenu a serizeni ventilu na Krisove aute, co se tyka prevodovky tak s tou bych si taky rad pohral. diky Krisi ze jsi nabidl sve auto :tlesk: :tlesk: :o)
Rikaji o mne ze jsem odbornik
Popripade pokud bys mi zas az tak neduveroval, tak bych jeste mohl presentovat doliti vody do ostrikovacu. ale to uz neni az takova sranda. :spik2
Obrázok
:pimp Jsem nejlepsi a nejskromnejsi !! :kecy
Obrázok užívateľa
nOvYl
VIP 2006
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Ned Máj 15, 2005 1:17 pm

Poslaťod Kris » Sob Feb 25, 2006 1:33 pm

nOvYl píše:Ja se hlasim dobrovolne, rad bych presentoval vymenu a serizeni ventilu na Krisove aute, co se tyka prevodovky tak s tou bych si taky rad pohral. diky Krisi ze jsi nabidl sve auto :tlesk: :tlesk: :o)
Rikaji o mne ze jsem odbornik
Popripade pokud bys mi zas az tak neduveroval, tak bych jeste mohl presentovat doliti vody do ostrikovacu. ale to uz neni az takova sranda. :spik2
Obrázok


:koule
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod bibop » Sob Feb 25, 2006 1:56 pm

a nebo treba opravit muj spojler ve predu.. takovou tu cernou vec, co se furt odtrhava.. potvora cerna... visi mi to tam jak ozdoba na vanocnim stromku furt :koule :skler
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Sob Feb 25, 2006 1:58 pm

bibop píše:a nebo treba opravit muj spojler ve predu.. takovou tu cernou vec, co se furt odtrhava.. potvora cerna... visi mi to tam jak ozdoba na vanocnim stromku furt :koule :skler

To chce pořádně rozžvejkat Wrigley Spearmint, když je málo rozžvejkaná, nedrží.
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod bibop » Sob Feb 25, 2006 2:01 pm

ma(ZDA)rtin píše:
bibop píše:a nebo treba opravit muj spojler ve predu.. takovou tu cernou vec, co se furt odtrhava.. potvora cerna... visi mi to tam jak ozdoba na vanocnim stromku furt :koule :skler

To chce pořádně rozžvejkat Wrigley Spearmint, když je málo rozžvejkaná, nedrží.

cokoliv co to udrzi.. je to des... mam to ted privazany dratem :lol ... holt co si neudela sama, to nemam :koule :hihi:
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod cajnik » Sob Feb 25, 2006 2:24 pm

Navrhujem spravit Krisovi vymenu rozvodov priamo na parkovisku pred Carefourom. Kris nezabudni doniest srobovak, klieste a kladivo... a nejaky klinovy remen - aj pouzity. :lol
Mazda 626 GD 2,0i sedan
Xedos 9 V6 2,3 Miller Cycle Engine 211hp
Obrázok užívateľa
cajnik
Komunikátor
 
Príspevky: 996
Registrovaný: Štv Jan 20, 2005 2:07 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Sob Feb 25, 2006 2:27 pm

He he, nerobte si z neho uz srandu, v principe ma pravdu, mne by tiez bodlo keby nam niekto poukazoval v motorovom priestore, aha, toto je toto a toto je toto, aspon na zaciatok :ho: Rozvody neskor...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod pete » Sob Feb 25, 2006 2:27 pm

ste sa donho opreli, no myslienka je to dobra :tlesk:
a na margo, kto uz menil rozvody, tak vie, ze aj na parkovisku to nie je problem, akurat supermarket si mozes vybrat :o)
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod TomAnt » Sob Feb 25, 2006 2:29 pm

pete04 píše:ste sa donho opreli, no myslienka je to dobra :tlesk:
a na margo, kto uz menil rozvody, tak vie, ze aj na parkovisku to nie je problem, akurat supermarket si mozes vybrat :o)


No bratu, chcel by som ta vidiet ako menis u mna rozvody na parkovisku :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod cajnik » Sob Feb 25, 2006 2:29 pm

TomAnt píše:He he, nerobte si z neho uz srandu, v principe ma pravdu, mne by tiez bodlo keby nam niekto poukazoval v motorovom priestore, aha, toto je toto a toto je toto, aspon na zaciatok :ho: Rozvody neskor...

hehe. jasne. hm ale do coho sa pustis niekde na parkovisku?
Mazda 626 GD 2,0i sedan
Xedos 9 V6 2,3 Miller Cycle Engine 211hp
Obrázok užívateľa
cajnik
Komunikátor
 
Príspevky: 996
Registrovaný: Štv Jan 20, 2005 2:07 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Sob Feb 25, 2006 2:32 pm

cajnik píše:
TomAnt píše:He he, nerobte si z neho uz srandu, v principe ma pravdu, mne by tiez bodlo keby nam niekto poukazoval v motorovom priestore, aha, toto je toto a toto je toto, aspon na zaciatok :ho: Rozvody neskor...

hehe. jasne. hm ale do coho sa pustis niekde na parkovisku?

Napriklad do toho vysvetlenia ze co je co... ako co funguje a pod...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod pete » Sob Feb 25, 2006 2:33 pm

TomAnt píše:
pete04 píše:ste sa donho opreli, no myslienka je to dobra :tlesk:
a na margo, kto uz menil rozvody, tak vie, ze aj na parkovisku to nie je problem, akurat supermarket si mozes vybrat :o)


No bratu, chcel by som ta vidiet ako menis u mna rozvody na parkovisku :ho:


no vidis, a to je to, co navrhuje Kris a vy sa tomu branite :o)
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod cajnik » Sob Feb 25, 2006 2:34 pm

TomAnt píše:
pete04 píše:ste sa donho opreli, no myslienka je to dobra :tlesk:
a na margo, kto uz menil rozvody, tak vie, ze aj na parkovisku to nie je problem, akurat supermarket si mozes vybrat :o)


No bratu, chcel by som ta vidiet ako menis u mna rozvody na parkovisku :ho:

sak som pisal - srobovak a kladivo. a hlavne zabezpecena odtahovka...
Mazda 626 GD 2,0i sedan
Xedos 9 V6 2,3 Miller Cycle Engine 211hp
Obrázok užívateľa
cajnik
Komunikátor
 
Príspevky: 996
Registrovaný: Štv Jan 20, 2005 2:07 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod nOvYl » Sob Feb 25, 2006 2:34 pm

bibop píše:a nebo treba opravit muj spojler ve predu.. takovou tu cernou vec, co se furt odtrhava.. potvora cerna... visi mi to tam jak ozdoba na vanocnim stromku furt :koule :skler


Nooo JOooooo dneska jsem videl taky jednu co ji furt upadava, parkovala v Brne u Tesca, je tam trosku vyssi obrubnik, ale to ji vubec nevadilo a tak k nemu zajela az prednima kolama. No a ted shani tu zvejkacku aby ho tam znova pripevnila, aspon do ty doby nez zas pojede nakupovat. :o)
:pimp Jsem nejlepsi a nejskromnejsi !! :kecy
Obrázok užívateľa
nOvYl
VIP 2006
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Ned Máj 15, 2005 1:17 pm

Ďalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť