Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Program na najblizsom zraze...

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Gretka » Ned Feb 26, 2006 12:43 pm

Kris píše::hijack :cry
ja ta asi prerazim! ked uz mi veci zmazes alebo presunies, daj k tomu info ze kam :angrywife:
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod whitex » Ned Feb 26, 2006 12:50 pm

Gretka píše:
Kris píše::hijack :cry
ja ta asi prerazim! ked uz mi veci zmazes alebo presunies, daj k tomu info ze kam :angrywife:
njn. To je hned... Já už si na to zvykl... Mě to už nevadí, heh. :spik2
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Kris » Ned Feb 26, 2006 1:10 pm

Gretka píše:
Kris píše::hijack :cry
ja ta asi prerazim! ked uz mi veci zmazes alebo presunies, daj k tomu info ze kam :angrywife:


Tak lebo zasierate totalnymi kravinami aj thready ktore uz fakt nemaju ambiciu byt odlahcenymi. Nedal som to snad jasne najavo dvakrat? Nebudem pisat ze kam..kam by to inac asi tak mohlo ist uz ked o to ide..ta len do pokecu....uz len to ze to musim presuvat je ostara..tak neviem preco by som mal este prelinkovavat.trosku na hlavu logika..
Este je druha moznost.. vyserem sa ja na inovacie a bude pokoj..nebude thread, nebude bordel, nebude presuvanie a bude pokoj. :hanged
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Zuzana » Ned Feb 26, 2006 1:11 pm

Gretka píše:
Kris píše::hijack :cry
ja ta asi prerazim! ked uz mi veci zmazes alebo presunies, daj k tomu info ze kam :angrywife:


Tak v tom ti velmi rada pomozem a "podrzim ti ho". :tlesk: Robi to aj mne! Ale ze by napisal co a ako, to uz nie! :twist:
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Zuzana » Ned Feb 26, 2006 1:14 pm

Kris je zaujimave, ze k "veci" vzdy "s pointou" a do "spravneho threadu" pises vzdy TY a este mozno 2 na fore. Ale ostatni "sid"! :jamaica
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Kris » Ned Feb 26, 2006 1:17 pm

Zuzana píše:
Gretka píše:
Kris píše::hijack :cry
ja ta asi prerazim! ked uz mi veci zmazes alebo presunies, daj k tomu info ze kam :angrywife:


Tak v tom ti velmi rada pomozem a "podrzim ti ho". :tlesk: Robi to aj mne! Ale ze by napisal co a ako, to uz nie! :twist:


Si uzasne presna a spravodliva. :lol Az 1! krat sa to stalo a aj tam bola pointa ina..nie presunutie ale zrusenie zbytocnej duplicity kvoli anonymnemu prihlaseniu..no ale posluzte si.ked vam to spravi dobre.. :dik
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Kris » Ned Feb 26, 2006 1:22 pm

Zuzana píše:Kris je zaujimave, ze k "veci" vzdy "s pointou" a do "spravneho threadu" pises vzdy TY a este mozno 2 na fore. Ale ostatni "sid"! :jamaica


Berem.. Ale kazdy moze svoj thread vyhlasit za taky, ze si nechce v nom offtopic....ja som to tu spravil asi 3 krat za cele 2 roky. Aj ty ked povies ze tuto to nechces...tak nebude offtopic urcite. :o:
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Kris » Ned Feb 26, 2006 1:25 pm

Zuzana píše:
Gretka píše:
Kris píše::hijack :cry
ja ta asi prerazim! ked uz mi veci zmazes alebo presunies, daj k tomu info ze kam :angrywife:


Tak v tom ti velmi rada pomozem a "podrzim ti ho". :tlesk: Robi to aj mne! Ale ze by napisal co a ako, to uz nie! :twist:


A ked si sa spytala tak som napisal.nie? :ha:
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Enzo » Ned Feb 26, 2006 4:05 pm

Na zraz v PN príde aj pán učiteľ Milan a on nám predvedie nejaké kúsky zo svojho repertoára. Sme sa o tom vo švrtok bavili a bol velice ochotný. Takže sa dočkáme.
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod TomAnt » Ned Feb 26, 2006 6:29 pm

Enzo píše:Na zraz v PN príde aj pán učiteľ Milan a on nám predvedie nejaké kúsky zo svojho repertoára. Sme sa o tom vo švrtok bavili a bol velice ochotný. Takže sa dočkáme.


:tlesk: :tlesk:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Gretka » Ned Feb 26, 2006 6:38 pm

Kris píše:
Gretka píše:
Kris píše::hijack :cry
ja ta asi prerazim! ked uz mi veci zmazes alebo presunies, daj k tomu info ze kam :angrywife:


Tak lebo zasierate totalnymi kravinami aj thready ktore uz fakt nemaju ambiciu byt odlahcenymi. Nedal som to snad jasne najavo dvakrat? Nebudem pisat ze kam..kam by to inac asi tak mohlo ist uz ked o to ide..ta len do pokecu....uz len to ze to musim presuvat je ostara..tak neviem preco by som mal este prelinkovavat.trosku na hlavu logika..
Este je druha moznost.. vyserem sa ja na inovacie a bude pokoj..nebude thread, nebude bordel, nebude presuvanie a bude pokoj. :hanged
kto povedal co je a nie je kravina? mas na to nejaky patent? ty mozes povedat len: "podla mojho nazoru..." a mas aj copyright na tie "tvoje" thready? daky list vlastnictva? Kludne presuvaj do pokecu abo do blackboxu, len tam prosim ta napis jednoduchy odkaz, ze co ja viem, smirklovanie a lestenie auta v pokeci...dajme tomu, ze to je akasi ucta prejavena tomu prispievatelovi, ktory dla teba pise kraviny :twist: a pokial ta to obtazuje, tak nechaj thread tak ako je a holt sa na to vyser a bud aj ty utlocit :twist:
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Doktor » Ned Feb 26, 2006 7:29 pm

Baby - workshop - striptíz - teoretické podklady vypozorovaného fungovania ľudského tela.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod xxxxx » Ned Feb 26, 2006 8:51 pm

kris: podporujem ta :o) niekedy je to sranda ale dost casto sa to tu meni na azet. myslim ze na to tu je jasne definovana (min. jedna :mrk ) sekcia. Kto chce tliachat - nech sa paci Pokec, kto chce k veci nech prispeje svojou troskou a mozno sa aj k dacomu dopracujeme.
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod whitex » Ned Feb 26, 2006 8:55 pm

Jak už jsem psal, je mi to jedno.. Ale je fakt, že když se něco řeší, a nějakým způsobem vznikne off-topic, tak jsem pro přesunutí, nebo smazání... Třeba to nechat souvislý několik dnů a až se to přestane řešit, tak souvisle máznout celý off-topic - můj názor...
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod xxxxx » Ned Feb 26, 2006 9:01 pm

moj nazor je ze to treba nekompromisne mazat. Presuvanie do inych sekcii povazujem za velky ustretovy krok zo strany admina voci "hriesnikovi". Taketo tliachanie treba podchytit co najskor, lebo pridu stale novi a novi uzivatelia ktori tu budu v bordeli pokracovat a ho znasobovat az sa dostaneme tam kam sa dnes dostal napr. tuningklub.sk
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron