Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Program na najblizsom zraze...

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Zuzana » Ned Feb 26, 2006 11:56 pm

Gratulujem. Aspirujes na admina? Sposoby uz veru mas! :spik2
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Suky » Pon Feb 27, 2006 12:11 am

Zuzana píše:
xxxxx píše:moj nazor je ze to treba nekompromisne mazat. Presuvanie do inych sekcii povazujem za velky ustretovy krok zo strany admina voci "hriesnikovi". Taketo tliachanie treba podchytit co najskor, lebo pridu stale novi a novi uzivatelia ktori tu budu v bordeli pokracovat a ho znasobovat az sa dostaneme tam kam sa dnes dostal napr. tuningklub.sk
Gratulujem. Aspirujes na admina? Sposoby uz veru mas! :spik2

Sqelý nápad.
Jestli máš na to nervy, hned tě beru.

Potřebuješ spoustu času abys stihl přečíst všechny nové příspěvky, pak se babrat s přesunem, a kachní žaludek na ty kecy co jsi si dovolil.

Ó pane... :pray
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Doktor » Pon Feb 27, 2006 12:15 am

Suky píše:
Ó pane... :pray


SUKY RULEZZZ
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod xxxxx » Pon Feb 27, 2006 9:14 am

Suky píše:
Zuzana píše:
xxxxx píše:moj nazor je ze to treba nekompromisne mazat. Presuvanie do inych sekcii povazujem za velky ustretovy krok zo strany admina voci "hriesnikovi". Taketo tliachanie treba podchytit co najskor, lebo pridu stale novi a novi uzivatelia ktori tu budu v bordeli pokracovat a ho znasobovat az sa dostaneme tam kam sa dnes dostal napr. tuningklub.sk
Gratulujem. Aspirujes na admina? Sposoby uz veru mas! :spik2

Sqelý nápad.
Jestli máš na to nervy, hned tě beru.

Potřebuješ spoustu času abys stihl přečíst všechny nové příspěvky, pak se babrat s přesunem, a kachní žaludek na ty kecy co jsi si dovolil.

Ó pane... :pray


ja som nespominal ze chcem byt adminom :lol to urcite nie, nevyznam sa :mrk
moc tvoju reakciu nechapem nemyslel som tam vobec nic v zlom....
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod xxxxx » Pon Feb 27, 2006 9:14 am

Zuzana píše:Gratulujem. Aspirujes na admina? Sposoby uz veru mas! :spik2


trafena hus zagagala :mrk :lol
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod Black » Pon Feb 27, 2006 9:27 am

xxxxx píše:
Suky píše:
Zuzana píše:
xxxxx píše:moj nazor je ze to treba nekompromisne mazat. Presuvanie do inych sekcii povazujem za velky ustretovy krok zo strany admina voci "hriesnikovi". Taketo tliachanie treba podchytit co najskor, lebo pridu stale novi a novi uzivatelia ktori tu budu v bordeli pokracovat a ho znasobovat az sa dostaneme tam kam sa dnes dostal napr. tuningklub.sk
Gratulujem. Aspirujes na admina? Sposoby uz veru mas! :spik2

Sqelý nápad.
Jestli máš na to nervy, hned tě beru.

Potřebuješ spoustu času abys stihl přečíst všechny nové příspěvky, pak se babrat s přesunem, a kachní žaludek na ty kecy co jsi si dovolil.

Ó pane... :pray


ja som nespominal ze chcem byt adminom :lol to urcite nie, nevyznam sa :mrk
moc tvoju reakciu nechapem nemyslel som tam vobec nic v zlom....
xxxxx píšeš, že jsi to zle nemyslel, ale vyznělo to tak, že ano :koule, dost drsně jsi to napsal :jamaica . Lepší radši bude odstřelit :gangsta člena s největším počtem příspěvků a bude klid, tomu členovi bude dobře a lidem tady také :lol a na stránkách nebudou zbytečné příspěvky :neane .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Pon Feb 27, 2006 9:29 am

Black píše:Lepší radši bude odstřelit :gangsta člena s největším počtem příspěvků a bude klid, tomu členovi bude dobře a lidem tady také :lol a na stránkách nebudou zbytečné příspěvky :neane .


Předpokládám, že teď mluvíš o sobě.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod xxxxx » Pon Feb 27, 2006 9:31 am

hmmm tak to potom sorry i ked neviem komu? Pretoze adminovi sa ospravedlnovat nebudem lebo ten prispevok bol mysleny skor ako jeho podpora a pochvala (za to ze je ustretovy) a tym co zo serioznych threadov robia pokec sa rovnako nemam dovod ospravedlnovat. :koule
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod Black » Pon Feb 27, 2006 9:32 am

Doktor píše:
Black píše:Lepší radši bude odstřelit :gangsta člena s největším počtem příspěvků a bude klid, tomu členovi bude dobře a lidem tady také :lol a na stránkách nebudou zbytečné příspěvky :neane .


Předpokládám, že teď mluvíš o sobě.
Přesně tak Doktore, máš dobrý postřeh :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Pon Feb 27, 2006 9:45 am

Black píše:Přesně tak Doktore, máš dobrý postřeh :lol .


No tak seppuku, a je to, ne?
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Black » Pon Feb 27, 2006 9:47 am

Doktor píše:
Black píše:Přesně tak Doktore, máš dobrý postřeh :lol .


No tak seppuku, a je to, ne?
Doktore to by nebylo originální :lol . Nejsem samuraj a na to jsem srab, tak jsem na to vyhlásila konkurz v klubu :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Suky » Pon Feb 27, 2006 10:01 am

xxxxx píše:
Suky píše:
Zuzana píše:
xxxxx píše:moj nazor je ze to treba nekompromisne mazat. Presuvanie do inych sekcii povazujem za velky ustretovy krok zo strany admina voci "hriesnikovi". Taketo tliachanie treba podchytit co najskor, lebo pridu stale novi a novi uzivatelia ktori tu budu v bordeli pokracovat a ho znasobovat az sa dostaneme tam kam sa dnes dostal napr. tuningklub.sk
Gratulujem. Aspirujes na admina? Sposoby uz veru mas! :spik2

Sqelý nápad.
Jestli máš na to nervy, hned tě beru.

Potřebuješ spoustu času abys stihl přečíst všechny nové příspěvky, pak se babrat s přesunem, a kachní žaludek na ty kecy co jsi si dovolil.

Ó pane... :pray


ja som nespominal ze chcem byt adminom :lol to urcite nie, nevyznam sa :mrk
moc tvoju reakciu nechapem nemyslel som tam vobec nic v zlom....
Můj příspěvek si dělal ambice vyjádřit podporu tvému názoru :o)

Rezignoval jsem na Pokec a BlackBox, ale když jsou zaplaveny už i seriózní rubriky... :neutral
A blbé je, když Kris využije svého práva (a povinnosti) a snaží se držet řád, dostane klystýr.
A vrchol je, že si to "dovolil" u svého vlastního tématu. :hanged
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod xxxxx » Pon Feb 27, 2006 10:11 am

suky - ahaaaaaaaa......ja som asi nechapavy alebo to bude tazkym vecerom a kratkym spankom :lol ale tvoj prispevok som najprv pochopil uplne inac ako si ho zrejme myslel (alebo zeby jazykova bariera? :lol )
No ale k veci, ja uplne chapem ze hoci je vas tu viac adminov tak sa to zrejme uplne stihnut neda, ale co takto funkcia "vykricnik" ktorou uzivatelia upozornuju admina na prispevky hodne presunu/zmazania.
Myslim ze aj tento prispevok sa pomaly hodi do sekcie web :lol Napr. Kris by v tomto pripade keby nebol admin :mrk oznacil nase k jeho teme off-topic prispevky ktore by potom admin bud zamazal alebo presunul. Taketo pravo oznacenia by zrejme mal mat len zakladatel prispevku aby sa to nezneuzivalo.

a na margo reakcii "co si si to dovolil" : myslim ze su uplne bezpredmetne a hodne zmazania :lol admin je predsa ten kto tu rozhoduje a basta. Popripade by sa toto pravo mohlo ciastocne rozsirit na zakaldatela prispevku, ktory by oznacoval (nie mazal) podla jeho nazoru nevhodne prispevky. Myslim ze zakladatel prispevku by mal mat aspon toto "pravo".
Samozrejme ze ako dosledok casteho porusovania (uzivatel ktoreho prispevky su casto oznacovane vykricnikmi) by mohol byt nasadeny docasny ban.
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron