Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

BRNO 2006

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Gretka » Štv Apr 06, 2006 11:10 pm

TheSaint píše:
Gretka píše:
TheSaint píše:Pro shrnutí... termín je sobota 29.4, na programu se usilovně pracuje a co nejdřív ho sem s LUKEM dáme ...

počítáme s motokárami, výlet na macochu a večeře v restauraci piazza http://www.piazza.cz

no a je to tu :( ...bohuzial ja nemozem, musim sa zucastnit dolezitej rodinnej sesn, takze urcite bezo mna...


Ted si děláš srandu je to tak že jo ????
bohuzial nie...mrzi ma to, tesila som sa.. :hanged
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod TheSaint » Štv Apr 06, 2006 11:12 pm

A nedá se to jěstě nejak zatentovat ???
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Gretka » Štv Apr 06, 2006 11:17 pm

TheSaint píše:A nedá se to jěstě nejak zatentovat ???
Doobeda je birmovka v kostole, pak je velky megaobed a podla toho ci k nam pride moja mamka alebo nie, by sme nakopli Xeda a dojechali... uvidime, ale skor pocitajme s variantou, ze sa uvidime pak az po mojich statniciach... :roll
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod TheSaint » Štv Apr 06, 2006 11:55 pm

Gretka píše:
TheSaint píše:A nedá se to jěstě nejak zatentovat ???
Doobeda je birmovka v kostole, pak je velky megaobed a podla toho ci k nam pride moja mamka alebo nie, by sme nakopli Xeda a dojechali... uvidime, ale skor pocitajme s variantou, ze sa uvidime pak az po mojich statniciach... :roll


Abych dřív neměl fousatý děcka :koule .. já teda doufám že dojedete.... leda to posunout ale to by nebylo asi moc košér...
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod dabel » Pia Apr 07, 2006 9:39 am

Gretka píše:Doobeda je birmovka v kostole

No vcera som Tomasovi ponukol namiesto birmovky taku malu obetu Satanovi, ale asi to nepreslo, vsak? Kazdopadne by to bolo ryyyyychlejsie.. :twisted
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Doktor » Pia Apr 07, 2006 6:52 pm

Gretka píše: Doobeda je birmovka v kostole


Ja som si myslel, ze v 21. storoci su uz ludia normalni a vacsinu "nadprirodzenych" javov si uz ludia vysvetlili... Sa neondejte a prifrcte.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod nOvYl » Pia Apr 07, 2006 6:58 pm

Doktor píše:
Gretka píše: Doobeda je birmovka v kostole


Ja som si myslel, ze v 21. storoci su uz ludia normalni a vacsinu "nadprirodzenych" javov si uz ludia vysvetlili... Sa neondejte a prifrcte.


Doktore, priznej se, ze ty ses ateista .... :o)
:pimp Jsem nejlepsi a nejskromnejsi !! :kecy
Obrázok užívateľa
nOvYl
VIP 2006
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Ned Máj 15, 2005 1:17 pm

Poslaťod Doktor » Pia Apr 07, 2006 6:59 pm

nOvYl píše:
Doktore, priznej se, ze ty ses ateista .... :o)


Neco horsiho, ja kdybych mohl.... Vis, delam ve spitale, a tam zadny reholne sestry nemocnym nezistne nepomahaji, jsou to pekny ....
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Black » Pia Apr 07, 2006 7:04 pm

Doktor píše:
nOvYl píše:
Doktore, priznej se, ze ty ses ateista .... :o)


Neco horsiho, ja kdybych mohl.... Vis, delam ve spitale, a tam zadny reholne sestry nemocnym nezistne nepomahaji, jsou to pekny ....
Já jsem pokřtěná a to znamená, že bych měla být katolík, ale po tom všem, co se děje v nic nevěřím a do kostela nechodím, já si ten křest nezvolila, to mě nechali pokřtít rodiče.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Pia Apr 07, 2006 7:20 pm

Aj ja som pokrsteny, ale predo mnou kostoly padaju, len co sa na ne pozriem skaredo. No ale v Roma na dovci som prisiel na super vec - niekedy sa hodia - ked vonku prsi. No ale predstavte si najstarsi dochovany rimsky chram Pantheon na Piazza Rotonda, a ze premeneny hnusnym baroknym otarom na katolicky chram? Je tam sice pochovany Raphael a tusim king Victor Emanuel, ale aj tak... Jo a Mussoliniho hrob tam nie je, ved aj to bol vodca, nie?
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Black » Pia Apr 07, 2006 7:21 pm

Doktor píše:Aj ja som pokrsteny, ale predo mnou kostoly padaju, len co sa na ne pozriem skaredo. No ale v Roma na dovci som prisiel na super vec - niekedy sa hodia - ked vonku prsi. No ale predstavte si najstarsi dochovany rimsky chram Pantheon na Piazza Rotonda, a ze premeneny hnusnym baroknym otarom na katolicky chram? Je tam sice pochovany Raphael a tusim king Victor Emanuel, ale aj tak... Jo a Mussoliniho hrob tam nie je, ved aj to bol vodca, nie?
:zit
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gretka » Sob Apr 08, 2006 7:46 pm

Doktor píše:
Gretka píše: Doobeda je birmovka v kostole


Ja som si myslel, ze v 21. storoci su uz ludia normalni a vacsinu "nadprirodzenych" javov si uz ludia vysvetlili... Sa neondejte a prifrcte.

No trochen Ti veci objasnim...sice mam za sebou vsetky tieto CC (cirkevne cirkusy) ale pre mna nic neznamenaju...ludsku dobrotu tym clovek neziska, bud ju v sebe ma alebo nie... Bratranec ma 15 a je to pre nho a pre jeho rodicov dolezity akt a kedze som ich oblubena neterka a sesterka, tak ma poprosili, aby som sa tej ceremonie zucastnila aj ja... no a ked im tym spravim radost a vlastne aj sebe, ze budem s rodinou, ktora o mna stoji (narozdiel od otca), tak sa to predsa neodmieta...
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Doktor » Ned Apr 09, 2006 11:12 am

Gretka píše:No trochen Ti veci objasnim...sice mam za sebou vsetky tieto CC (cirkevne cirkusy) ale pre mna nic neznamenaju...ludsku dobrotu tym clovek neziska, bud ju v sebe ma alebo nie... Bratranec ma 15 a je to pre nho a pre jeho rodicov dolezity akt a kedze som ich oblubena neterka a sesterka, tak ma poprosili, aby som sa tej ceremonie zucastnila aj ja... no a ked im tym spravim radost a vlastne aj sebe, ze budem s rodinou, ktora o mna stoji (narozdiel od otca), tak sa to predsa neodmieta...


Isteze sa to neodmieta, len by som mal pri tom vsetky chlpy na tele zjezene. A mladikovi by uz v takto rannom veku mali vysvetlit, ze vstupovat do najvacsej zlocineckej organizacie sveta nie je ta prava vyhra.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Gretka » Ned Apr 09, 2006 5:23 pm

Doktor píše:
Gretka píše:No trochen Ti veci objasnim...sice mam za sebou vsetky tieto CC (cirkevne cirkusy) ale pre mna nic neznamenaju...ludsku dobrotu tym clovek neziska, bud ju v sebe ma alebo nie... Bratranec ma 15 a je to pre nho a pre jeho rodicov dolezity akt a kedze som ich oblubena neterka a sesterka, tak ma poprosili, aby som sa tej ceremonie zucastnila aj ja... no a ked im tym spravim radost a vlastne aj sebe, ze budem s rodinou, ktora o mna stoji (narozdiel od otca), tak sa to predsa neodmieta...


Isteze sa to neodmieta, len by som mal pri tom vsetky chlpy na tele zjezene. A mladikovi by uz v takto rannom veku mali vysvetlit, ze vstupovat do najvacsej zlocineckej organizacie sveta nie je ta prava vyhra.
jaj, sak neboj sa...on dozrievanim veciam zacina rozumiet aj sam ;)
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Doktor » Pon Apr 10, 2006 2:06 pm

Gretka píše:jaj, sak neboj sa...on dozrievanim veciam zacina rozumiet aj sam ;)


Len aby nám dovtedy neprezrel.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť