Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zraz na Slovensku

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Bootleg » Uto Feb 14, 2006 9:50 pm

TomAnt píše:Jo jo :ho: Uz len potriafat sa vsetci do terminov nekolidujucich :lol


Aspon si ludia budu mat z coho vybrat.. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod socoman » Str Feb 15, 2006 3:33 pm

Steve píše:
socoman píše:no, tiez by som sa chcel na tie vase mazdy z podaleč (či jak sa to piše v slovenčine) pozriet. som este na takom mazda zraze nebol. ale piestany su pre mna "kvazi" najblizsie. blizsie to uz asi nebude


Bude to v okoli PO v lete.


to by bolo super. aj ten august. snad bude aj solidna ucast. ak to bude na 100pro pridem :tlesk:
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod socoman » Štv Feb 16, 2006 2:30 pm

akurat som zauvazoval :skler co je vlasne lepsie?! mat regionalne zrazy s malou ucastou, alebo jeden celo... zraz s omnoho vacsou ucastou. ...s inym rozpoctom na akciu. ja neviem sam co chcem, ci cestovat na velku akciu alebo sa zucastnit malej a usetrit. tak ci tak tou cestou nic nezarobim, je to zaluba, a da sa to zahrnut do kategorie dovolenkovych jazd a vtedy sa da akceptovat rozdiel v pocte kilometroch cca 500km. aspon u nas vychodniaroch. aj tak robim sukromne blavu takmer kazdy mesiac.
koniec uvahy.
...som sa skoro pochopil :shock
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod TomAnt » Štv Feb 16, 2006 2:50 pm

socoman píše:akurat som zauvazoval :skler co je vlasne lepsie?! mat regionalne zrazy s malou ucastou, alebo jeden celo... zraz s omnoho vacsou ucastou. ...s inym rozpoctom na akciu. ja neviem sam co chcem, ci cestovat na velku akciu alebo sa zucastnit malej a usetrit. tak ci tak tou cestou nic nezarobim, je to zaluba, a da sa to zahrnut do kategorie dovolenkovych jazd a vtedy sa da akceptovat rozdiel v pocte kilometroch cca 500km. aspon u nas vychodniaroch. aj tak robim sukromne blavu takmer kazdy mesiac.
koniec uvahy.
...som sa skoro pochopil :shock

Ono moj osobny nazor je ze celkom dobry stav by bol raz rocne jeden velky zraz hromadny a pocas roka niekolko mensich, ako si to nazval lokalnych. Len nie vzdy to ide...

Tie lokalne sa nam celkom aj zacinaju profilovat niektore, napriklad take Valtice, bez toho si uz asi ziaden rok nebudem vediet predstavit :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod socoman » Pia Feb 17, 2006 10:45 am

beriem to. aj mne by sa to takto v podstate pacilo. zalezi na tom co sa mysli pod pojmom maly zraz. asi len nejake stretko kde sa zide par znamych pokukaju sa auta na zivo (nielen na foto) mala kultura popri a fajnova vecera pri kofolke. a je to. a v tom je to čaro. pri velkej akcii je mnoho sprievodnych akcii a kvantum ludi. a aut.

takze suhlasim s tebou tak do roka absolvovat dve lokalky a jednu megaparty. u nas dufam ze vide ten presov. a budem vdacny aj za jednu akciu.
skoda len ze nebude EMM. cital som tu o tom dost a rozumiem ze sa cosi s nicoho urobit neda. snad o rok

este uvazujem nad brnom (by to bola skorodovolenka) mame tam kamosa takze by bolo kde zlozit hlavu. a aj tak mu stale slubujeme ze prideme.
Obrázok užívateľa
socoman
VIP 2007
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Uto Jan 24, 2006 11:54 am
Bydlisko: Humenné

Poslaťod peetee » Str Feb 22, 2006 3:33 pm

peetee
 

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť