Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

EMM 2006 -- Nemáte pocit že na to tady začíná každej srát ??

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod sokool » Str Feb 01, 2006 6:13 pm

TomAnt píše:Huh, are you able to build highways till the day of EMM 2006? :ho:

I would say it's rather impossible...
sokool
 

Poslaťod majki » Str Feb 01, 2006 6:16 pm

sokool píše:
TomAnt píše:Huh, are you able to build highways till the day of EMM 2006? :ho:

I would say it's rather impossible...


:drunk :mrk
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Hosť » Str Feb 01, 2006 6:16 pm

majki píše:
TomAnt píše:
Anonymous píše:TomAnt, I totally agree with you.

Kokso, uz som chcel ist bloknut tu IPcku :ho: Asi by si nebol podakovat cooo? :ho:


:chi:


Ešte raz zavoláš na toto číslo, ti dám zivot na balkón. :daz
Hosť
 

Poslaťod majki » Str Feb 01, 2006 6:21 pm

Anonymous píše:
majki píše:
TomAnt píše:
Anonymous píše:TomAnt, I totally agree with you.

Kokso, uz som chcel ist bloknut tu IPcku :ho: Asi by si nebol podakovat cooo? :ho:


:chi:


Ešte raz zavoláš na toto číslo, ti dám zivot na balkón. :daz

Jaaaaaj, ake ramena tu robis? :twist:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Hosť » Str Feb 01, 2006 6:24 pm

majki píše:
Anonymous píše:
majki píše:
TomAnt píše:
Anonymous píše:TomAnt, I totally agree with you.

Kokso, uz som chcel ist bloknut tu IPcku :ho: Asi by si nebol podakovat cooo? :ho:


:chi:


Ešte raz zavoláš na toto číslo, ti dám zivot na balkón. :daz

Jaaaaaj, ake ramena tu robis? :twist:


:roll
Hosť
 

Poslaťod Zoran » Str Feb 01, 2006 6:29 pm

Gretka píše:
Zoran píše:Tak teraz je to kolko z BA 666 alebo 315?!?

cukrusik, 315km z ba smer sever? To este len dakde na zaciatku Oravy bludis budes... :mrk
Krasulka, ale ked prejdes SK-CZ hranice v Braclavi a CZ-POL v Horní Lodenici, tak si v polsku a je to presne 282km!!! :neane
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Gretka » Str Feb 01, 2006 8:01 pm

Zoran píše:
Gretka píše:
Zoran píše:Tak teraz je to kolko z BA 666 alebo 315?!?

cukrusik, 315km z ba smer sever? To este len dakde na zaciatku Oravy bludis budes... :mrk
Krasulka, ale ked prejdes SK-CZ hranice v Braclavi a CZ-POL v Horní Lodenici, tak si v polsku a je to presne 282km!!! :neane

ze krasulka :lol
myslim, ze ale tomino to takto neratal :skler a mne by tiez nenapadlo chodit cez CR :koule
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod TomAnt » Str Feb 01, 2006 8:47 pm

Je to tych 666, len pre upresnenie...

Jo Zoran, chapem ako to myslis, ale... ked je napad, ako zohnat velkeho sponzora, proste sa treba ozvat, ze heeeej, mam napad, mam kontakty, cokolvek... A zvysok uz spravime spolocne... Ale ja som na tento rok ziadne kontakty na velkeho sponzora nemal. Cas na to, aby som len tak obiehal firmy tiez nie, takze tak.

No a toho sponzora som myslel stylom ze konkretna osoba povie, ze heeej, mam kontakt tam a tam, v piatok tam mame prist, alebo podme tam v piatok skusit ist a skusme to vybavit... Nie stylom ako to tu x krat zaznelo (to nie je namierene proti nikomu) ze "treba zohnat velkeho sponzora", "hodil by sa jeden velky sponzor alebo vela malych" a podobne. Proste treba prist s konkretnymi navrhmi, na ktore sa uz da pozriet a ist skusit vybavit... Snad som to napisal zrozumitelne :ho: Sem tam nerozumiem ani sam sebe ked to po sebe precitam :lol
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Str Feb 01, 2006 11:22 pm

Tak, zde jsou mozne moznosti ubytovani i s cenami:
http://www.kazimierzdolny.pl/kwatery/
1zloty je asi 7CZK

Kdyby nekdo necemu nerozumnel, tak se obratte na me 8-)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Štv Feb 02, 2006 12:03 am

To je strašně daleko chjo, to tedy nevím, jestli přijedu, ale asi ne :( .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod xxxxx » Štv Feb 02, 2006 12:53 am

jak daleko co daleko, blizko :spik2 mozte spojit s navstevou oswiencima to je tiez dakde po ceste :mrk
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod Zoran » Štv Feb 02, 2006 2:13 am

TomAnt píše:Je to tych 666, len pre upresnenie...

Jo Zoran, chapem ako to myslis, ale... ked je napad, ako zohnat velkeho sponzora, proste sa treba ozvat, ze heeeej, mam napad, mam kontakty, cokolvek... A zvysok uz spravime spolocne... Ale ja som na tento rok ziadne kontakty na velkeho sponzora nemal. Cas na to, aby som len tak obiehal firmy tiez nie, takze tak.

No a toho sponzora som myslel stylom ze konkretna osoba povie, ze heeej, mam kontakt tam a tam, v piatok tam mame prist, alebo podme tam v piatok skusit ist a skusme to vybavit... Nie stylom ako to tu x krat zaznelo (to nie je namierene proti nikomu) ze "treba zohnat velkeho sponzora", "hodil by sa jeden velky sponzor alebo vela malych" a podobne. Proste treba prist s konkretnymi navrhmi, na ktore sa uz da pozriet a ist skusit vybavit... Snad som to napisal zrozumitelne :ho: Sem tam nerozumiem ani sam sebe ked to po sebe precitam :lol

Napriklad chodim kazdy tyzden okolo mazdy v trencine(mam tam skolu) a okrem toho ze tam sem tam vidim zaujimavosti /rel. novu 929/ tak si myslim, ze by pre nich nebol problem dat "aspon" nieco. Len tazko tam pridem: "Dobry den ja som Zoran z Mazdaklubu, nemate nieco pre nas?" predsa sa v tom viac vyznas...Buduci rok to snad spravime u nas(v SR) a ked budem dalej checkovat ten TN tak dam vediet a pojdeme tam spolu napr. ... A myslim ze taketo pobocky nie su len v Trencine ale aj napr. v BB, KE a ja mam napr. auto zo salonu tusim z Ban. Stiavnice.... Takeze keby sa taketo trosky pospajaly dalo by sa snad aj nieco vymyslet, len treba spojit sili z celej SR popripade CR....
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Kris » Štv Feb 02, 2006 2:20 am

Zoran píše:
TomAnt píše:Je to tych 666, len pre upresnenie...

Jo Zoran, chapem ako to myslis, ale... ked je napad, ako zohnat velkeho sponzora, proste sa treba ozvat, ze heeeej, mam napad, mam kontakty, cokolvek... A zvysok uz spravime spolocne... Ale ja som na tento rok ziadne kontakty na velkeho sponzora nemal. Cas na to, aby som len tak obiehal firmy tiez nie, takze tak.

No a toho sponzora som myslel stylom ze konkretna osoba povie, ze heeej, mam kontakt tam a tam, v piatok tam mame prist, alebo podme tam v piatok skusit ist a skusme to vybavit... Nie stylom ako to tu x krat zaznelo (to nie je namierene proti nikomu) ze "treba zohnat velkeho sponzora", "hodil by sa jeden velky sponzor alebo vela malych" a podobne. Proste treba prist s konkretnymi navrhmi, na ktore sa uz da pozriet a ist skusit vybavit... Snad som to napisal zrozumitelne :ho: Sem tam nerozumiem ani sam sebe ked to po sebe precitam :lol

Napriklad chodim kazdy tyzden okolo mazdy v trencine(mam tam skolu) a okrem toho ze tam sem tam vidim zaujimavosti /rel. novu 929/ tak si myslim, ze by pre nich nebol problem dat "aspon" nieco. Len tazko tam pridem: "Dobry den ja som Zoran z Mazdaklubu, nemate nieco pre nas?" predsa sa v tom viac vyznas...Buduci rok to snad spravime u nas(v SR) a ked budem dalej checkovat ten TN tak dam vediet a pojdeme tam spolu napr. ... A myslim ze taketo pobocky nie su len v Trencine ale aj napr. v BigBlb, KE a ja mam napr. auto zo salonu tusim z Ban. Stiavnice.... Takeze keby sa taketo trosky pospajaly dalo by sa snad aj nieco vymyslet, len treba spojit sili z celej SR popripade CR....


Neze by som bol proti ale podla nedavneho clanku z ceskych novim pravdepodobne skoncia biznis..pretoze tu ma byt oficialne zastupenie Mazdy. Myslim ze teraz nebudu riesit ziadny EMM a na buduci rok tu uz mozno nebudu.
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Zoran » Štv Feb 02, 2006 2:31 am

Kris píše:
Zoran píše:
TomAnt píše:Je to tych 666, len pre upresnenie...

Jo Zoran, chapem ako to myslis, ale... ked je napad, ako zohnat velkeho sponzora, proste sa treba ozvat, ze heeeej, mam napad, mam kontakty, cokolvek... A zvysok uz spravime spolocne... Ale ja som na tento rok ziadne kontakty na velkeho sponzora nemal. Cas na to, aby som len tak obiehal firmy tiez nie, takze tak.

No a toho sponzora som myslel stylom ze konkretna osoba povie, ze heeej, mam kontakt tam a tam, v piatok tam mame prist, alebo podme tam v piatok skusit ist a skusme to vybavit... Nie stylom ako to tu x krat zaznelo (to nie je namierene proti nikomu) ze "treba zohnat velkeho sponzora", "hodil by sa jeden velky sponzor alebo vela malych" a podobne. Proste treba prist s konkretnymi navrhmi, na ktore sa uz da pozriet a ist skusit vybavit... Snad som to napisal zrozumitelne :ho: Sem tam nerozumiem ani sam sebe ked to po sebe precitam :lol

Napriklad chodim kazdy tyzden okolo mazdy v trencine(mam tam skolu) a okrem toho ze tam sem tam vidim zaujimavosti /rel. novu 929/ tak si myslim, ze by pre nich nebol problem dat "aspon" nieco. Len tazko tam pridem: "Dobry den ja som Zoran z Mazdaklubu, nemate nieco pre nas?" predsa sa v tom viac vyznas...Buduci rok to snad spravime u nas(v SR) a ked budem dalej checkovat ten TN tak dam vediet a pojdeme tam spolu napr. ... A myslim ze taketo pobocky nie su len v Trencine ale aj napr. v BigBlb, KE a ja mam napr. auto zo salonu tusim z Ban. Stiavnice.... Takeze keby sa taketo trosky pospajaly dalo by sa snad aj nieco vymyslet, len treba spojit sili z celej SR popripade CR....


Neze by som bol proti ale podla nedavneho clanku z ceskych novim pravdepodobne skoncia biznis..pretoze tu ma byt oficialne zastupenie Mazdy. Myslim ze teraz nebudu riesit ziadny EMM a na buduci rok tu uz mozno nebudu.
Uvidime, zober si ze aj na slovensku ma napr. Skoda Auto Slovensko, teda Skoda oficalne zastupenie a kolko lokalnych dilerov sa na nasom trhu vyskytuje alebo strieda....
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Štv Feb 02, 2006 10:19 am

Trencin je celkom good, mame tam aj celkom dobre vztahy, pamatas na toho fuzateho pana na zltej RX8 na EMM? To bol predajca z TN, podla vysledkov minuleho roku najlepsi predajca na celom SK. V pohode chlapik, takze minimalne hodit rec sa da. Ale ako vravi Kris, ako to bude buduci rok zatial asi nikto netusi. Musime pockat ako sa to utrasie.

Osobne si naopak od Krisa myslim, ze novy importer by mohol mat zaujem zviditelnit sa aj touto cestou, v kazdom pripade za pokus to stat bude.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť