Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

EMM 2006 -- Nemáte pocit že na to tady začíná každej srát ??

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Black » Štv Feb 02, 2006 10:41 pm

matrix26 píše:No já s tím počítám a doufám že mi auto neselže jako posledně. Pokud by někdo chtěl tak jej vemu třeba Petra(Sukyho) či kohokoli jiného. ale doufám že bychomse nějak sjeli po cestě tak jak jste to tu plánovali postupně směrem na Ostravu a hranice. Za katowicema někde 20km jsem byl ale ta dálnice nic moc to napojení od naší ke Katowicím kus chybí-o).
Pokud přiberete i mě, tak už jsme tři :suns . a klidně můžeme jet mým autem, vezmu GF, tak určitě nezklame a mám klimatizaci a to v tom horku je přínosem.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Štv Feb 02, 2006 10:54 pm

TomAnt píše:Jul znie dobre, predbezne...

Tak ctu posledni update, Achemenid (pamatujes ho urcite, GVcko :mrk) volal do Kazimierzi a jediny volny termin, ktery nekoliduje s festivaly je v srpnu kolem 17.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Štv Feb 02, 2006 10:56 pm

matrix26 píše:Za katowicema někde 20km jsem byl ale ta dálnice nic moc to napojení od naší ke Katowicím kus chybí-o).

Kdy jsi tam byl naposledy? Jak daleko za hranicemi ten kus chybi? Jak rikam, rok a pul zpatky toho bylo asi 50km, tak doufam, ze uz pokrocili :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod shady » Pia Feb 03, 2006 12:37 am

Steve píše:
shady píše:..on this moment this place is on the 1 place.


I think the place you've chosen is great!! I'd like to come and join you for sure. Krakow would be much better, it is just around 2 hours of driving from my home, heheee.. :o)


and that`s what i like :lol this is one in the year meeting on big scale that you have started, and we know that :lol i,we hope that from year to year this will be more and more popular meeting.

Krakow was in plans, but Kazimierz is more friendly for meetings like this, in Kazimierz are old cars meetings every year.
.:mazdaspeed.pl:. hello from Poland...maybe i shouldn`t saying that after last actions of some people from mazdaspeed, sorry ...
shady
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Jan 30, 2006 1:03 pm
Bydlisko: Poland, Gorzów wlkp.

Poslaťod Bootleg » Pia Feb 03, 2006 12:41 am

shady píše:and that`s what i like :lol this is one in the year meeting on big scale that you have started, and we know that :lol i,we hope that from year to year this will be more and more popular meeting.

Krakow was in plans, but Kazimierz is more friendly for meetings like this, in Kazimierz are old cars meetings every year.


Well, understood. :) So I hope we will meet there!! :o) I don't think my car will be finished until the meeting, but we will 'bring' another Mazda.. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod shady » Pia Feb 03, 2006 12:52 am

Steve píše:
shady píše:and that`s what i like :lol this is one in the year meeting on big scale that you have started, and we know that :lol i,we hope that from year to year this will be more and more popular meeting.

Krakow was in plans, but Kazimierz is more friendly for meetings like this, in Kazimierz are old cars meetings every year.


Well, understood. :) So I hope we will meet there!! :o) I don't think my car will be finished until the meeting, but we will 'bring' another Mazda.. :o)

o that`s interesting :) mybe you will take some photos of your mazda in workshop??
.:mazdaspeed.pl:. hello from Poland...maybe i shouldn`t saying that after last actions of some people from mazdaspeed, sorry ...
shady
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Jan 30, 2006 1:03 pm
Bydlisko: Poland, Gorzów wlkp.

Poslaťod shady » Pia Feb 03, 2006 1:13 am

that is my distance to pass:

Departure Gorzów Wielkopolski
Destination Kazimierz Dolny
Distance: 584km including 162km on motorways
Time: 08h59 including 01h51 on motorways

so maybe that will show for some persons that this place is far away in two sides, what make it in almoust
center, we must remember that poland is much bigger , and we want the best for all, even better for foreign countrys ,because this place is on south of country.
.:mazdaspeed.pl:. hello from Poland...maybe i shouldn`t saying that after last actions of some people from mazdaspeed, sorry ...
shady
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Jan 30, 2006 1:03 pm
Bydlisko: Poland, Gorzów wlkp.

Poslaťod Bootleg » Pia Feb 03, 2006 2:51 am

Cca 350 km from my town, not that far.. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod majki » Pia Feb 03, 2006 9:25 am

shady píše:we must remember that poland is much bigger , and we want the best for all, even better for foreign countrys ,because this place is on south of country.

I like these words, mate :zit
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Pia Feb 03, 2006 9:50 am

Karviná - Kazimierz: 303km
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod matrix26 » Pia Feb 03, 2006 7:10 pm

majki píše:
matrix26 píše:Za katowicema někde 20km jsem byl ale ta dálnice nic moc to napojení od naší ke Katowicím kus chybí-o).

Kdy jsi tam byl naposledy? Jak daleko za hranicemi ten kus chybi? Jak rikam, rok a pul zpatky toho bylo asi 50km, tak doufam, ze uz pokrocili :o)


Tuším že to byl přelom říjen listopad. chybí tam cca 20km.
ex Mazda 626 GE r.v. 1994.0i 16V HB slonová kost
ex Mazda 626 GF r.v. 1998 2,0i 16V HB modrá met.
(ex Opel frontera 2.5TDS r.v. 1998 uprava OFF červená)
ex Mazda 626 GF2 r.v. 2001 2,0 i 16V stříbrná met.
Mazda Tribute EP r.v. 2001 2,0 16V stříbrná met.
Obrázok užívateľa
matrix26
Prispievateľ
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Uto Mar 16, 2004 2:00 am
Bydlisko: Uh. Hradiště

Poslaťod matrix26 » Pia Feb 03, 2006 7:16 pm

Black píše:
matrix26 píše:No já s tím počítám a doufám že mi auto neselže jako posledně. Pokud by někdo chtěl tak jej vemu třeba Petra(Sukyho) či kohokoli jiného. ale doufám že bychomse nějak sjeli po cestě tak jak jste to tu plánovali postupně směrem na Ostravu a hranice. Za katowicema někde 20km jsem byl ale ta dálnice nic moc to napojení od naší ke Katowicím kus chybí-o).
Pokud přiberete i mě, tak už jsme tři :suns . a klidně můžeme jet mým autem, vezmu GF, tak určitě nezklame a mám klimatizaci a to v tom horku je přínosem.


Proč ne Black, souhlas ve třech líp jak va dvou ne? náklady rozdělíme rovným dílem. Klima ja fajn v létě i když já mám jen mauálně řízenou-o). No škoda že nemůžem vzít naše miláčky (nejen 4-nohé) :o)
ex Mazda 626 GE r.v. 1994.0i 16V HB slonová kost
ex Mazda 626 GF r.v. 1998 2,0i 16V HB modrá met.
(ex Opel frontera 2.5TDS r.v. 1998 uprava OFF červená)
ex Mazda 626 GF2 r.v. 2001 2,0 i 16V stříbrná met.
Mazda Tribute EP r.v. 2001 2,0 16V stříbrná met.
Obrázok užívateľa
matrix26
Prispievateľ
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Uto Mar 16, 2004 2:00 am
Bydlisko: Uh. Hradiště

Poslaťod Black » Pia Feb 03, 2006 8:53 pm

matrix26 píše:
Black píše:
matrix26 píše:No já s tím počítám a doufám že mi auto neselže jako posledně. Pokud by někdo chtěl tak jej vemu třeba Petra(Sukyho) či kohokoli jiného. ale doufám že bychomse nějak sjeli po cestě tak jak jste to tu plánovali postupně směrem na Ostravu a hranice. Za katowicema někde 20km jsem byl ale ta dálnice nic moc to napojení od naší ke Katowicím kus chybí-o).
Pokud přiberete i mě, tak už jsme tři :suns . a klidně můžeme jet mým autem, vezmu GF, tak určitě nezklame a mám klimatizaci a to v tom horku je přínosem.


Proč ne Black, souhlas ve třech líp jak va dvou ne? náklady rozdělíme rovným dílem. Klima ja fajn v létě i když já mám jen mauálně řízenou-o). No škoda že nemůžem vzít naše miláčky (nejen 4-nohé) :o)
Já mám automatickou klimatizaci. O čtyřnohém miláčkovi jsem uvažovala, ale zamítla jsem to Toyo zůstane doma 8-) , sice by mohl jet, ale bývá mu zle v autě a tak ho doma bude hlídat chůva a já si budu užívat 8-) .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pia Feb 03, 2006 8:55 pm

Tak máme ještě dvě volná místa v autě, pokud bude mít někdo zájem, tak ráda přiberu spolujezdce a tím si všichni zmenšíme náklady.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Pia Feb 03, 2006 9:37 pm

matrix26 píše:
majki píše:
matrix26 píše:Za katowicema někde 20km jsem byl ale ta dálnice nic moc to napojení od naší ke Katowicím kus chybí-o).

Kdy jsi tam byl naposledy? Jak daleko za hranicemi ten kus chybi? Jak rikam, rok a pul zpatky toho bylo asi 50km, tak doufam, ze uz pokrocili :o)


Tuším že to byl přelom říjen listopad. chybí tam cca 20km.

Tak to vubec neni tak zly :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť