Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

EMM 2006 -- Nemáte pocit že na to tady začíná každej srát ??

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Kris » Ned Feb 05, 2006 10:42 pm

Zoran píše:To je v PI.I, nadavky nemam moc vo zvyku, ale tentoraz som sa naozal chcene nechal uniest... Co uz ale.. Aspon som si potvrdil, ze Poliaci su "ini" slovania, ani nie tak slovania, ako "iny" narod... Viem, ze asi na mna spustite palbu inych nazorov.... Nuz ale neraz som si ten nazor utvrdil a teraz opat... Dakujem aspon organizatorom EMM 2005, skoda ze ich pekny zamer nenasiel pokracovatelov...



Hm..sorry, ale nevies ani jeden konkretny dovod preco to zrusili, respektive nezacali..ale z toho NIC dokazes odvodit tu INOST. ..ako to robis? :o:
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Bootleg » Pon Feb 06, 2006 12:05 am

Kris píše:Hm..sorry, ale nevies ani jeden konkretny dovod preco to zrusili, respektive nezacali..ale z toho NIC dokazes odvodit tu INOST. ..ako to robis? :o:


Mozno z predchadzajucich skusenosti s nimi.. A teraz sa v tom dalej utvrdil.. Think.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod majki » Pon Feb 06, 2006 12:09 am

Kris píše:
Black píše:
Kris píše:
Black píše:Majki nechceš se přidat k naší posádce vozidla, máme to po cestě a klidně tě vezmeme sebou.


Este ani neni jasne ze ci akcia bude..a ty by si podla obvykleho zvyku mala este asi 2 krat odrieknut a 3 krat potvrdit...z toho raz, ze prides s Toyom a 2 x ze s Harrym. :chacha :mrk
Krisi ty jsi tedy rýpal :twisted . Ty mě pomlouváš :lol , pozor na černobílou koalici :blackandwhitex .

No a co som povedaaaaaaall? Presne to sa aj vyplnilo. :hihi:

A cakal si snad necakane? :chacha
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Zoran » Pon Feb 06, 2006 11:03 am

Naposledy upravil Zoran dňa Pon Feb 06, 2006 11:04 am, celkovo upravené 1
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Zoran » Pon Feb 06, 2006 11:03 am

Kris píše:
Zoran píše:To je v PI.I, nadavky nemam moc vo zvyku, ale tentoraz som sa naozal chcene nechal uniest... Co uz ale.. Aspon som si potvrdil, ze Poliaci su "ini" slovania, ani nie tak slovania, ako "iny" narod... Viem, ze asi na mna spustite palbu inych nazorov.... Nuz ale neraz som si ten nazor utvrdil a teraz opat... Dakujem aspon organizatorom EMM 2005, skoda ze ich pekny zamer nenasiel pokracovatelov...



Hm..sorry, ale nevies ani jeden konkretny dovod preco to zrusili, respektive nezacali..ale z toho NIC dokazes odvodit tu INOST. ..ako to robis? :o:


Neviem na co presne narazas, ale ak je to to ze su INY narod tak prosim: Uz rimania ked prvy krat opisali slovanov, resp. ich(alebo nase) kmene, tak ich opisovali ako pohostinny, skromny a umierneny narod... V neskorsej historii sa Poliaci ale takto nespravali a co sa Slovenska tyka neraz mali snahy o ziskanie alebo podmanenie nasho uzemia... Na urcity cas sa im to aj podarilo - vlada Jagelovcov... Historia sa ale na toto forum moc nehodi, tak sa ospravedlnujem ludom ktorych to nezaujima....
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod shady » Pon Feb 06, 2006 11:47 am

majki píše:
Zoran píše:To je v PI.I, nadavky nemam moc vo zvyku, ale tentoraz som sa naozal chcene nechal uniest... Co uz ale.. Aspon som si potvrdil, ze Poliaci su "ini" slovania, ani nie tak slovania, ako "iny" narod... Viem, ze asi na mna spustite palbu inych nazorov.... Nuz ale neraz som si ten nazor utvrdil a teraz opat... Dakujem aspon organizatorom EMM 2005, skoda ze ich pekny zamer nenasiel pokracovatelov...

A to som sa fakt snazil, aj shady, s tym bola skvela komunikacia atd...ale ini sa rozhodli takto, tak zelbohu, no :(


that is a sad true, and now i shame for my friends from poland, if people want emm and are persons who want to help organize it, so from where this decision?? true is also that we took with organising emm too late, but in opinion many of , we should make it succesfully, i`m sure not as good as you did, but too not so bad.
They want to make polish "zraz"?? not because we don`t want people from other country,but maybe plans on this days don`t want have name emm2006 because it could be too worst on this name, but i`m sure if you will come it could be great "zraz"?? and then it will be have name EMM2006.... i`m sorry again :( :hanged
.:mazdaspeed.pl:. hello from Poland...maybe i shouldn`t saying that after last actions of some people from mazdaspeed, sorry ...
shady
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Jan 30, 2006 1:03 pm
Bydlisko: Poland, Gorzów wlkp.

Poslaťod xxxxx » Uto Feb 07, 2006 6:12 pm

shady píše: "zraz"??.. ...........and then it will be have name EMM2006....


EMM = european mazda meeting :lol
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod Bootleg » Uto Feb 07, 2006 7:19 pm

..spotkanie.. :)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod shady » Str Feb 08, 2006 12:16 pm

Steve píše:..spotkanie.. :)


i wasn`t sure, that zraz means spotkanie/meeting, so that why i give "??" :)

and i know emm=european mazda meeting:]
.:mazdaspeed.pl:. hello from Poland...maybe i shouldn`t saying that after last actions of some people from mazdaspeed, sorry ...
shady
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Jan 30, 2006 1:03 pm
Bydlisko: Poland, Gorzów wlkp.

Poslaťod Bootleg » Str Feb 08, 2006 12:42 pm

Maybe "zraz" in our language is something like "zlot" in your language and "stretnutie" in our language is something like "spotkanie" in your language and "meeting" in English. :o) Terrible sentence.. :koule hehe..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod shady » Štv Feb 09, 2006 1:05 pm

Steve píše:Maybe "zraz" in our language is something like "zlot" in your language and "stretnutie" in our language is something like "spotkanie" in your language and "meeting" in English. :o) Terrible sentence.. :koule hehe..


hehe, true :lol but i can many words understand, so it isn`t so terrible:)
.:mazdaspeed.pl:. hello from Poland...maybe i shouldn`t saying that after last actions of some people from mazdaspeed, sorry ...
shady
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Jan 30, 2006 1:03 pm
Bydlisko: Poland, Gorzów wlkp.

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť