Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Info

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Black » Ned Jan 01, 2006 11:24 pm

fox17 píše:OK, tak zatial dakujem a prajem ti pekny den !
Taky ti přeji krásný zbytek večer a ty budeš mít první info :femaleconspiracy o srazu v Brně.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod fox17 » Pon Jan 02, 2006 12:23 am

:P Jeee dakujem, mas to umna !
Obrázok užívateľa
fox17
Prispievateľ
 
Príspevky: 472
Registrovaný: Uto Nov 01, 2005 2:55 am
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod Black » Pon Jan 02, 2006 12:25 am

fox17 píše::P Jeee dakujem, mas to umna !
:hura :rock
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Maco222 » Uto Jan 10, 2006 10:27 pm

Ahoj Foxi, tak my sme sa uz dohodli spolu na tom Brne ked sme si pisali, ale teraz na upresnenie.. to co som ti pisal ja, je zraz v Brne na okruhu, robi to Renocar, ale ako som sa prave dozvedel, tak na tento pojdem velmi rad tiez, tak mi potom napis a pojdeme spolu oki? A mam este jedneho kamosa tuto nedaleko BA, pojde aj on s Mazdou s nami.. bol aj na Babe, ked tu bolo cez leto, ja som chybal :-(
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod fox17 » Str Jan 11, 2006 2:02 pm

Maco222 píše:Ahoj Foxi, tak my sme sa uz dohodli spolu na tom Brne ked sme si pisali, ale teraz na upresnenie.. to co som ti pisal ja, je zraz v Brne na okruhu, robi to Renocar, ale ako som sa prave dozvedel, tak na tento pojdem velmi rad tiez, tak mi potom napis a pojdeme spolu oki? A mam este jedneho kamosa tuto nedaleko BA, pojde aj on s Mazdou s nami.. bol aj na Babe, ked tu bolo cez leto, ja som chybal :-(


Zdravim ta !!! Tak ked budem vediet blizssie info o tomto zraze, tak sa ti ozvem a pojdeme spolu, ja budem len rad ze pojdeme 2 take iste mazdi :hura tak sa zatial maj dobre.
Ja som stale chory :( od noveho roku.... v piatok idem k doktorovi na kontrolu a ked budem OK tak idem kupit nejae repraky :) uz sa neviem dockat !!!
MAZDA 323F BJ
Obrázok užívateľa
fox17
Prispievateľ
 
Príspevky: 472
Registrovaný: Uto Nov 01, 2005 2:55 am
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod fox17 » Str Jan 11, 2006 2:06 pm

MACO ? tie KOLA su neni nejake moc velke ??? Ja len dufam ze ich tam dostanes !

Este sa ta chcem opytat na tie plechy namiesto kobercov. Ja som si kupil koberce s imitaciou ale pocitam stym ze sa rychlo zoderu, tak ci by si mi vedel potom take uz by bolo dobre aj nastrihane presne namieru zohnat :pray a co by stali ? Ak ano tak by som ti dal vediet ale to ma zatial cas asi az ku koncu roku alebo az buduci....

Ale zatial dakujem....
MAZDA 323F BJ
Obrázok užívateľa
fox17
Prispievateľ
 
Príspevky: 472
Registrovaný: Uto Nov 01, 2005 2:55 am
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod Hosť » Str Jan 11, 2006 2:24 pm

Tie kolesa mi tam vojdu, len zatial mi suchaju o misku tlmica, objednal som podlozky a musim to prerobit aby sa dali zaskrutkovat...
A plechy som si robil sam, som si kupil v zeleziarstve slzickovy plech a podla original autokobercou vyrezal.. prech stal cca 1400 korun a vysiel na vsetky 4 miesta a robota jedny zodrane nervy...
Hosť
 

Poslaťod fox17 » Str Jan 11, 2006 2:39 pm

Anonymous píše:Tie kolesa mi tam vojdu, len zatial mi suchaju o misku tlmica, objednal som podlozky a musim to prerobit aby sa dali zaskrutkovat...
A plechy som si robil sam, som si kupil v zeleziarstve slzickovy plech a podla original autokobercou vyrezal.. prech stal cca 1400 korun a vysiel na vsetky 4 miesta a robota jedny zodrane nervy...


Tak ked hovoris ze ten plech zozeniem v zeleziarstve, tak uz nevidim problem jasne tie nervy :) ale ved tie mam tak si to teda vystrihnem aj ja podla orginalov a nasrobujem si ich tam :)
MAZDA 323F BJ
Obrázok užívateľa
fox17
Prispievateľ
 
Príspevky: 472
Registrovaný: Uto Nov 01, 2005 2:55 am
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod Maco222 » Str Jan 11, 2006 7:49 pm

Len nic nesroubuj, ked si to vystrihnes presne, pripadne upravis, ako sa ti bude pacit, len nesmu byt mensie, tak potom ti tam budu tak po cca 4 dnoch, ked ich trosku udupes, drzat aj sami, len nic neskrutkuj, viem o tom svoje...
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť