Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

EMM 2006 ?

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Black » Str Jan 11, 2006 11:40 pm

TheSaint píše:Tome proč 20 dní ???? však je leden !!
Taky se ptám?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gretka » Str Jan 11, 2006 11:51 pm

Black píše:
TheSaint píše:Tome proč 20 dní ???? však je leden !!
Taky se ptám?

ta sa podme na to pozriet logicky...o 20dni bude koniec januara/ledna a zacne sa februar.... a do maja, kedy by sa mohol EMM2006 uskutocnit, nam zostavaju 3 mesiace, ktore su na vybavovanie veci s nim suvisiacich potrebne ako sol...asi tak nejak som to pochopila ja...samozrejme nepochybujem, ze v nasich radoch sa najdu aj "supermani", ktori by teoreticky zvladli vsetko jednoduchsie a lahsie :jamaica :femaleconspiracy
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Black » Str Jan 11, 2006 11:58 pm

Gretka píše:
Black píše:
TheSaint píše:Tome proč 20 dní ???? však je leden !!
Taky se ptám?

ta sa podme na to pozriet logicky...o 20dni bude koniec januara/ledna a zacne sa februar.... a do maja, kedy by sa mohol EMM2006 uskutocnit, nam zostavaju 3 mesiace, ktore su na vybavovanie veci s nim suvisiacich potrebne ako sol...asi tak nejak som to pochopila ja...samozrejme nepochybujem, ze v nasich radoch sa najdu aj "supermani", ktori by teoreticky zvladli vsetko jednoduchsie a lahsie :jamaica :femaleconspiracy
Když se chce,tak všechno jde :femaleconspiracy, ale jde spíše o to sehnat potřebné penízky :skler :pray .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gretka » Štv Jan 12, 2006 12:04 am

Black píše:
Gretka píše:
Black píše:
TheSaint píše:Tome proč 20 dní ???? však je leden !!
Taky se ptám?

ta sa podme na to pozriet logicky...o 20dni bude koniec januara/ledna a zacne sa februar.... a do maja, kedy by sa mohol EMM2006 uskutocnit, nam zostavaju 3 mesiace, ktore su na vybavovanie veci s nim suvisiacich potrebne ako sol...asi tak nejak som to pochopila ja...samozrejme nepochybujem, ze v nasich radoch sa najdu aj "supermani", ktori by teoreticky zvladli vsetko jednoduchsie a lahsie :jamaica :femaleconspiracy
Když se chce,tak všechno jde :femaleconspiracy, ale jde spíše o to sehnat potřebné penízky :skler :pray .

ehm Black...ja myslim, ze Tomino uz dake skusenosti s pripravou takeho velkeho zrazu ma a tych 20dni si nevycucal z prsta... nepredstavuj si to cele prosim ta ako Hurvinek valku... samozrejme, ze by sa to dalo zrealizovat aj za podstatne kratsiu dobu ak by tie peniazky boli a pokial by sa do prace nemuselo chodit, na to prosim ta nezabudaj...
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Black » Štv Jan 12, 2006 12:09 am

Gretka píše:
Black píše:
Gretka píše:
Black píše:
TheSaint píše:Tome proč 20 dní ???? však je leden !!
Taky se ptám?

ta sa podme na to pozriet logicky...o 20dni bude koniec januara/ledna a zacne sa februar.... a do maja, kedy by sa mohol EMM2006 uskutocnit, nam zostavaju 3 mesiace, ktore su na vybavovanie veci s nim suvisiacich potrebne ako sol...asi tak nejak som to pochopila ja...samozrejme nepochybujem, ze v nasich radoch sa najdu aj "supermani", ktori by teoreticky zvladli vsetko jednoduchsie a lahsie :jamaica :femaleconspiracy
Když se chce,tak všechno jde :femaleconspiracy, ale jde spíše o to sehnat potřebné penízky :skler :pray .

ehm Black...ja myslim, ze Tomino uz dake skusenosti s pripravou takeho velkeho zrazu ma a tych 20dni si nevycucal z prsta... nepredstavuj si to cele prosim ta ako Hurvinek valku... samozrejme, ze by sa to dalo zrealizovat aj za podstatne kratsiu dobu ak by tie peniazky boli a pokial by sa do prace nemuselo chodit, na to prosim ta nezabudaj...
Já vím, ale pokud nebudou peníze,tak se bohužel není o čem bavit. Nejprve se musí sehnat ty peníze :??? .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Koudy » Štv Jan 12, 2006 12:10 am

Nehádejte se. :pray Obě máte pravdu. 20dní je opravdu málo, ale 3 měsíce taky. Takže pokud to chápu, tak kdyby se to zařizování rozešlo na více lidí, mohla by se ta doba i zkrátit, že? Samozřejmě je tu ten problém, že kluci mají zkušenosti a těžko je kdo zastoupí. Trefa?
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod Black » Štv Jan 12, 2006 12:11 am

Koudy píše:Nehádejte se. :pray Obě máte pravdu. 20dní je opravdu málo, ale 3 měsíce taky. Takže pokud to chápu, tak kdyby se to zařizování rozešlo na více lidí, mohla by se ta doba i zkrátit, že? Samozřejmě je tu ten problém, že kluci mají zkušenosti a těžko je kdo zastoupí. Trefa?
:tlesk: :zit
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod tgala » Štv Jan 12, 2006 12:34 am

Koudy píše:Nehádejte se. :pray Obě máte pravdu. 20dní je opravdu málo, ale 3 měsíce taky. Takže pokud to chápu, tak kdyby se to zařizování rozešlo na více lidí, mohla by se ta doba i zkrátit, že? Samozřejmě je tu ten problém, že kluci mají zkušenosti a těžko je kdo zastoupí. Trefa?


V podstate mas pravdu, jedine co by som doplnil je, ze kazdy je nahraditelny. Ale v tomto pripade je asi pravde, ze skusenosti z EMM2005 su velmi cenne asi :o)
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Štv Jan 12, 2006 12:52 am

TheSaint píše:Tome proč 20 dní ???? však je leden !!

Miesto mame rezervovane do konca januara, pre istotu. Potom bude automaticky uvolnene... A po tom termine (pretoze nam drzia termin z roku 2005) chnapne okamzite kazdy... Preto do konca januara...
Proste ja osobne sa nebudem pustat do podobnej akcie ani malinko, pokial nie je vyriesena otazka financovania. Predsa len, prenajom arealu samotneho bol minuly rok suma 50.000, to len tak pre ilustraciu... Ak by sme to rezervovali, tak uz to musime zaplatit...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Štv Jan 12, 2006 12:55 am

Potom som si vsimol az dalsiu celu stranu...
Takze k tomu doplnim... Zvysok uz po minulorocnych skusenostiach vieme zariadit v podstate dost rychlo, uz viem co kde a ako... Ale ten termin je taky kvoli rezervacii miesta... Dobre, poviem to takto, ak sa do konca januara objavi na ucte Mazdaklubu 50.000, tak by sme sa do toho aj pustili nie? (Tomas?)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Koudy » Štv Jan 12, 2006 12:59 am

Tomu se říká hozená rukavice :tlesk:
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod tgala » Štv Jan 12, 2006 1:27 am

TomAnt píše:Potom som si vsimol az dalsiu celu stranu...
Takze k tomu doplnim... Zvysok uz po minulorocnych skusenostiach vieme zariadit v podstate dost rychlo, uz viem co kde a ako... Ale ten termin je taky kvoli rezervacii miesta... Dobre, poviem to takto, ak sa do konca januara objavi na ucte Mazdaklubu 50.000, tak by sme sa do toho aj pustili nie? (Tomas?)


A mozno aj hej :o)
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Štv Jan 12, 2006 10:01 am

Tak už nám chybí jen 30 000Sk, tak se Mazďáci snažte a přispějte prosím i po menších částkách. Loňský ročník EMM stál za to a bylo by škoda se letos opět nesejít.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Štv Jan 12, 2006 10:40 am

Black píše:Tak už nám chybí jen 30 000Sk, tak se Mazďáci snažte a přispějte prosím i po menších částkách. Loňský ročník EMM stál za to a bylo by škoda se letos opět nesejít.


Nie Black, chyba nam 100.000 Sk. Na ucte Mazdaklubu sa zatial nic neobjavilo... Pod tuto sumu sa ta akcia zorganizovat neda...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Štv Jan 12, 2006 10:47 am

Black píše:Tak už nám chybí jen 30 000Sk, tak se Mazďáci snažte a přispějte prosím i po menších částkách. Loňský ročník EMM stál za to a bylo by škoda se letos opět nesejít.

Jo a vyzyvat ludi aby prispeli po malych sumach je (prepac) nezmysel. To sa riesi nasledne formou vstupneho, kazdy ucastnik v konecnom dosledku tou svojou malou sumou prispeje. Takze, tu nejde o nejake poskladanie sa na uvedenu sumu, ale o to najst par silnych sponzorov...

BTW, minuly rocnik sme uhrali so 4-mi financnymi sponzormi (z toho jeden sponzor bola Dablova "firma", jeden firma Doktorovho brata, jeden moja "firma" a stvrty AutoPalace)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť