Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Sraz v Praze 8.4.2006

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Ytsejam » Pon Feb 13, 2006 4:13 pm

Nevim jak na tom budu v dubnu pracovne,jestli zrovna nebudu nastartovanej v praci,ubytovani neresim,mam v Radotine pribuzny,coz je kousek a plno znamych v Praze,urcite bych se prijel podivat :tlesk:
Obrázok užívateľa
Ytsejam
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Štv Okt 27, 2005 6:01 pm
Bydlisko: Velešín

Poslaťod Black » Pon Feb 13, 2006 8:04 pm

Steve píše:
Doktor píše:Vidím, že se tady šíří virus black death. Suky, já to měl taky, je to jako herpes, když tomu podlehneš, rádo se to vrací..


Nemyslim.. skor ine viry sa tu siria.
Díky Steve :dik .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pon Feb 13, 2006 8:08 pm

Doktor píše:
Suky píše: Ó pane, děkuji, že mi dáváš sílu to všechno vydržet :pray


Vidím, že se tady šíří virus black death. Suky, já to měl taky, je to jako herpes, když tomu podlehneš, rádo se to vrací..
To bych neřekla Doktore, jsem hodně tolerantní oproti tomu jaká jsem bývala, ale nevydržím všechno, ale už se tím nezabývám, mám jiné starosti .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Pon Feb 13, 2006 10:59 pm

Steve píše:Nemyslim.. skor ine viry sa tu siria.


No vsak nam porad, aby sme sa vedeli branit. :lol
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Black » Pon Feb 13, 2006 11:19 pm

Doktor píše:
Steve píše:Nemyslim.. skor ine viry sa tu siria.


No vsak nam porad, aby sme sa vedeli branit. :lol
A ten virus mám být já :lol :koule .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pon Feb 13, 2006 11:20 pm

Black píše:
Doktor píše:
Steve píše:Nemyslim.. skor ine viry sa tu siria.


No vsak nam porad, aby sme sa vedeli branit. :lol
A ten virus mám být já :lol :koule .
V tom případě zmutuji a máte smůlu :hura .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Uto Feb 14, 2006 12:10 pm

Black píše:A ten virus mám být já :lol :koule .


Ty tak uplne ne Bleky, ale nektere tvoje prispevky docela jo. :lol
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Black » Uto Feb 14, 2006 4:17 pm

Doktor píše:
Black píše:A ten virus mám být já :lol :koule .


Ty tak uplne ne Bleky, ale nektere tvoje prispevky docela jo. :lol
Tak to se mě ulevilo :mrk , já se polepším :oops .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Str Feb 15, 2006 12:42 pm

Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Str Feb 15, 2006 12:43 pm

Steve píše:


Woow!

Steve, tvoja grafika nikdy nesklame, fakt bombastico magnifico :dik :rock
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Str Feb 15, 2006 5:13 pm

Tak další zprávy z hradu:
Dneska jsem to byl fyzicky prověřit, je to opravdu na břehu Vltavy v úplném klidu a zeleni (na jaře tam bude krásně), takový normální "dřevodům" (žádný luxus, ale je to slušné a čisté). Velká plocha pro parkování, výhled na druhou stranu řeky, možnost udělat si oheň (vemte s sebou každý kus polene :mrk ), slušní lidé, prostě pohodička.
Zadal jsem hned vedle příjemnou restauraci na sobotní oběd, na jaře bude i zahrádka. Hotová jídla kolem 65,- Kč, minutky kolem 80,- + příloha kolem 15,- Kč, pití 15 - 20,- Kč. Bude-li zájem, můžu tam zadat i nedělní oběd.

Itinerář (překlad: popis cesty):

Jedeš-li po D1, vjeď do Prahy a sleduj zelené značky k odbočení. Až uvidíš odbočku směr Teplice, zvyš svou pozornost a po cca. 1,5 km je odbočka směr Plzeň, tam odboč - tím se dostaneš na Jižní spojku.
Jedeš-li po D5, na začátku Prahy je odbočka směr Brno, tam odboč - tím se taky dostaneš na Jižní spojku.
Následující platí pro oba směry:
Po několika málo kilometrech po Jižní spojce uvidíš odbočku směr Braník, Modřany - tam odboč. Na konci tohoto odbočení jsou semafory. Na nich se dej doleva, směr Modřany. Projedeš rovně první světelnou křižovatku (při směru od D5 jsou dvě za sebou) a na první větší křižovatce po cca. 700 metrech zaboč doprava pod most. Potom už jeď pořád rovně až nakonec, těsně před tím, než vjedeš do Vltavy, uvidíš po pravici BoatHostel. No a tam bude čekat Mazdobrána.


Cesta je jednoduchá, zabloudit může jen orientační nesmysl :spik2
Naposledy upravil ma(ZDA)rtin dňa Sob Feb 25, 2006 1:41 pm, celkovo upravené 1
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Str Feb 15, 2006 5:16 pm

ma(ZDA)rtin píše:Tak další zprávy z hradu:
Dneska jsem to byl fyzicky prověřit, je to opravdu na břehu Vltavy v úplném klidu a zeleni (na jaře tam bude krásně), takový normální "dřevodům" (žádný luxus, ale je to slušné a čisté). Velká plocha pro parkování, výhled na druhou stranu řeky, možnost udělat si oheň (vemte s sebou každý kus polene :mrk ), slušní lidé, prostě pohodička.
Zadal jsem hned vedle příjemnou restauraci na sobotní oběd, na jaře bude i zahrádka. Hotová jídla kolem 65,- Kč, minutky kolem 80,- + příloha kolem 15,- Kč, pití 15 - 20,- Kč. Bude-li zájem, můžu tam zadat i nedělní oběd.

Itinerář (překlad: popis cesty):

Jedeš-li po D1, vjeď do Prahy a sleduj zelené značky k odbočení. Až uvidíš odbočku směr Teplice, zvyš svou pozornost a po několika stech metrů je odbočka směr Plzeň, tam odboč - tím se dostaneš na Jižní spojku.
Jedeš-li po D5, na začátku Prahy je odbočka směr Brno, tam odboč - tím se taky dostaneš na Jižní spojku.
Následující platí pro oba směry:
Po několika málo kilometrech po Jižní spojce uvidíš odbočku směr Braník, Modřany - tam odboč. Na konci tohoto odbočení jsou semafory. Na nich se dej doleva, směr Modřany. Projedeš rovně první světelnou křižovatku a na první větší křižovatce po cca. 700 metrech zaboč doprava pod most. Potom už jeď pořád rovně až nakonec, těsně před tím, než vjedeš do Vltavy, uvidíš po pravici BoatHostel. No a tam bude čekat Mazdobrána.


Cesta je jednoduchá, zabloudit může jen orientační nesmysl :spik2


Fuuuha..znie to dobre..az si myslim, ze je hriech, pre tych co chcu prespavat u kamaratov kade tade, nebyt radsej na hoteli. :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod RXman » Štv Feb 16, 2006 10:20 pm

Vážení Mazďáci , minulý týden jsem se dozvěděl pevný termín TOMTOM show za účasti mojí RX-8 .
Termín byl stanoven na 7.-9.4.2006 a nejde bohužel změnit,takže je mi velice líto ,ale Pražského srazu se nezúčastním . :brek
VŠEM SE VELICE OMLOUVÁM A DĚKUJI ZA POCHOPENÍ
Obrázok užívateľa
RXman
Pisateľ
 
Príspevky: 97
Registrovaný: Str Jan 05, 2005 11:53 pm
Bydlisko: Zlín , Czech republic

Poslaťod QQuatro » Sob Apr 01, 2006 8:50 pm

Mazda-fast klub
Oficiální klub Mazda / 323F 1.5 BA
Obrázok užívateľa
QQuatro
Opytovateľ
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Štv Feb 02, 2006 3:02 am
Bydlisko: Praha

Poslaťod George » Sob Apr 01, 2006 11:19 pm

George hlásí že pořád nemá cedule. Nepřijede. Škoda, první sraz který vynechá :chacha
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť