Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda gril Brno 26.-27.8 2006

O Mazda zrazoch v roku 2006.

Poslaťod Michal 4WS » Pon Sep 18, 2006 2:58 pm

Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Michal 4WS » Pon Sep 18, 2006 2:59 pm

Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Black » Str Feb 14, 2007 11:36 am

Chci tady požádat TomAnta o zařazení fotek z Mazdagrilu na hlavní stránky mezi fotky z ostatních srazů. Asi jsi Tome na to zapomněl, já jsem ti fotky už před nějakou dobou posílala. Díky.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Str Feb 14, 2007 1:07 pm

Ja jsem nezapomnel. Dohoda bola nasledovna.

Kedze cez mail ste to odmietli posielat, poskytol som vam FTP pristup s tym, ze ked tam tie fotky budu uploadnute, tak mi date vediet.

Dal mi niekto vediet? Nedal.

Ja naozaj nemam cas kontrolovat kazdy den predmetny server, ci naaahodou sa tam uz nieco neobjavilo. Maily typu, bude to tam o pol hodinu su mi na milu Jarmilu. Ocakavam mail typu "UZ JE TO TAM".

OK, ak to teda je uploadnute, tak sa tomu vecer povenujem.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Str Feb 14, 2007 1:33 pm

TomAnt píše:Ja jsem nezapomnel. Dohoda bola nasledovna.

Kedze cez mail ste to odmietli posielat, poskytol som vam FTP pristup s tym, ze ked tam tie fotky budu uploadnute, tak mi date vediet.

Dal mi niekto vediet? Nedal.

Ja naozaj nemam cas kontrolovat kazdy den predmetny server, ci naaahodou sa tam uz nieco neobjavilo. Maily typu, bude to tam o pol hodinu su mi na milu Jarmilu. Ocakavam mail typu "UZ JE TO TAM".

OK, ak to teda je uploadnute, tak sa tomu vecer povenujem.
Tome, ale vždyť já ti to poskytla a dala jsem ti vědět a Kawa byl u toho a je mi svědkem, protože já jsem ty fotky neuměla poslat, tak to udělal kawa a ty jsi potvrdil tentkrát převzetí, asi jsi na to už opravdu zapomněl, tak ty fotky prosím tě dej na web.Ještě jednou děkuji.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Str Feb 14, 2007 1:53 pm

No mozno si to zle pamatam :)
Ale mam dojem ze ste mi napisali ze to tam davate a ze to tam o pol hodinu ci kedy bude... To je presne to co som napisal. Potrebujem vediet ze to tam uz je, nie ze to tam bude :)

OK, spravim.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Str Feb 14, 2007 8:59 pm

Mne uz je to trapne aj za ziadatela, ale... :ho:

Pridem vecer domov. Pripojim sa na FTP server. Idem do adresara Kawa (ze sak tam ma cakaju fotky z Mazdagrilu nie? Tak ako Black povedala nie? ) No a co nevidim? Jediny adresar Mazdasilvester...

Tak ja uz neviem :koule

BLACK, FOTKY Z MAZDAGRILU BRNO NEMAM !!!
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Str Feb 14, 2007 9:26 pm

TomAnt píše:Mne uz je to trapne aj za ziadatela, ale... :ho:

Pridem vecer domov. Pripojim sa na FTP server. Idem do adresara Kawa (ze sak tam ma cakaju fotky z Mazdagrilu nie? Tak ako Black povedala nie? ) No a co nevidim? Jediny adresar Mazdasilvester...

Tak ja uz neviem :koule

BLACK, FOTKY Z MAZDAGRILU BRNO NEMAM !!!
Tome, Kawa není doma :??? , ale jak přijde, tak se ho zeptám, kde jsou fotky z Mazdagrilu a dám ti vědět. Fotky ze silvestra není opravdu potřeba dávat na hlavní stránku :oops 8-) .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2006

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron