Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Dojmy z Mazda Christmas Bratislava

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Poslaťod dabel » Pon Dec 06, 2004 5:53 pm

Black a Lily: poprosim Vas, uz to tu nerieste. Myslim, ze uz toho stacilo a uz to nie su prispevky, uz su to len osobne urazky. Ak Vam ide o to, pohadat sa do krvi, tak to kludne spravte, ale pokial mozno v sukromi.

Dakujem.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod tgala » Pon Dec 06, 2004 5:54 pm

To Lily:
ad1: To mas pravdu, nepocul co sa tam za stolom odohralo, ako ste sa dohodli a co Ti Black povedala. Nepocul som cize sa ani nemam moc k comu vyjadrit.
ad2: K tomu nemam co. Neviem co ste si s Black povedali nebol som pri tom
ad3: Ak Ta ta otazka urazila alebo sa dotkla, tak sa ospravedlnujem, kedze bola dobra nalada myslel som ju ako zart, resp tak trochu podpichovacne. Takze este raz ospravedlnujem sa za nu a podotykam, ze naozaj som nic nemal, ze ste spolu niekam isli a ani teraz proti tomu nic nemam.
Tot vsjo
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lily » Pon Dec 06, 2004 6:15 pm

dabel píše:Black a Lily: poprosim Vas, uz to tu nerieste. Myslim, ze uz toho stacilo a uz to nie su prispevky, uz su to len osobne urazky. Ak Vam ide o to, pohadat sa do krvi, tak to kludne spravte, ale pokial mozno v sukromi.Dakujem.


OK, neboj, skončila jsem. Však ono se časem jasně všem ukáže, kdo má v hlavě problém, jestli já nebo Black....
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Lily » Pon Dec 06, 2004 6:17 pm

tgala: V pohodě, beru na vědomí. Vyznělo to divně, ale teď jsme si to vysvětlili.
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Atenza » Pon Dec 06, 2004 7:28 pm

No tak to horim.Je to tady jak ve skolce a tam jsem chodil hodne davno!
Obrázok užívateľa
Atenza
Komunikátor
 
Príspevky: 631
Registrovaný: Uto Nov 02, 2004 1:53 pm
Bydlisko: Nove Mesto pod Smrkem/Dingolfing

Poslaťod Atenza » Pon Dec 06, 2004 7:28 pm

Jen takova otazka existuji nejake fotky z tohoto srazu?
Obrázok užívateľa
Atenza
Komunikátor
 
Príspevky: 631
Registrovaný: Uto Nov 02, 2004 1:53 pm
Bydlisko: Nove Mesto pod Smrkem/Dingolfing

Poslaťod Doktor » Pon Dec 06, 2004 7:36 pm

trojanhorse píše:Dojmy:

Začiatok zrazu vyzeral veľmi sľubne. Na parkovisku pre Carrefourom sa dalo pokecať, odskúšať autá atď.

Čo sa týka trhov, nemuselo by to byť zlé, ale moja vrodená agresivita voči zime mi nedovolila naplno vychutnať "atmosféru".

Čo sa týka pubu - super pizza.

Zároveň by som v mojom mene a v mene Lily vrúcne poďakoval Black, za podávanie informácií o Vašom presune a taktiež vrátnikom v Auparku za bezpečné uzamknutie podzemných garáží (samozrejme s mojim autom vnútri).

A čo sa týka môjho odchodu s Lily na kávu, myslím, že sa to dalo aj bez niektorých pripomienok, ktoré sa tam vyskytli.

A nakoniec chcem poďakovať Lily za super večer, posedenie pri káve a za spoločnosť, ktorú mi robila.

Nakoľko som postrehol určitú formu antipatie voči mne (síce neviem prečo), tak v budúcnosti sa budem veľmi poskromno (ak vôbec) objavovať na fóre a aj na zrazoch (na veľkú radosť niekt. ľudí).

Fakt som rád, že som prostredníctvom tohoto klubu spoznal zopár úplne super ľudí!

Takže zatiaľ........



Čo to pre boha melieš? Mne si napríklad celkom sympatický (akurát si sa nechcel dať vyfotiť :o) ), chcel som sa ťa popýtať na niekoľko vecí o tvojom krásnom autíčku, rovnako tak Lily, ktorá my sľúbila závody, ktoré sa napokon neuskutočnili. Nabudúce. Čo sa týka Vašej informovanosti, tak síce o tom viem prd, ako to bolo, ale ste predsa dospelí ľudia a existujú mobily. Mali sme štyri autá, asi 8 vodičov, určite by sa našiel niekto, kto by vás zachránil. No a čo sa týka poznámok pri tvojom odchode s Lily, opäť síce moc neviem, o čo ide, ale ver mi, bola to slepá závisť!! Takže hlavu hore, žiadny zriedkavý výskyt, chronosov v klube moc nemáme, a keď možem za seba povedať, tak ja ťa kedykoľvek rád uvidím.
Naposledy upravil Doktor dňa Pon Dec 06, 2004 9:25 pm, celkovo upravené 1
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Kris » Pon Dec 06, 2004 7:36 pm

Vselikdo fotil, a tak by bolo dobre sa nejako dohodnut, asi to bude najlepsie tak, ze kto ma fotky a chce ich zverejnit, nech ich posle ako prilohy na adresu mailto:mazdaklub@mazdaklub.sk s topicom ChristmasBA napr.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Pon Dec 06, 2004 7:40 pm

Ja sa ospravedlnujem, nebol dnes moc cas robit na tom, ale urcite sa v dohladnej dobe objavi report a fotky ako pri ostatnych zrazoch...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Pon Dec 06, 2004 7:44 pm

Lily píše:Takže se "krátce" připojím i já.
Ráda jsem Vás všechny viděla, bohužel vše dopadlo zcela jinak, než jsem očekávala. Po příjezdu do Bratislavy se dozvídám, že slíbené ubytování v hotelu není, že o tom jistí lidé věděli dopředu a já úmyslně nebyla informována o tomto faktu a byla stále usvědčována v tom, že je vše v naprostém pořádku. (Díky TomAntovi a v nočních hodinách Krisovi za nabídku ubytování). Snažím se tuto situaci přejít s klidem, ale podotýkám, že když už toto bylo nefér chování, tak aspoň Ti, co věděli jak to s ubytováním doopravdy je, mohli být od té dobroty a přivézt aspoň nějakou přikrývku. Logicky si do hotelu nepovezu polštář ani deku a ani podobné věci, které nejsou potřeba. Jinak setkání, kde jsme si vyzkoušeli auta a pokecali bylo bezva (někteří se dost vyřádili :) a potom procházka večerní Bratislavou byla taky fajn (až na tu zimu, kterou jsme těžko mohli ovlivnit). Pub byl příjemný a teploučký, pizza super. Tím můj večer s členy klubu skončil. Neviděla jsem absolutní problém v tom, že si s někým půjdu dám kafčo za roh. Není nám 15 let, abych se musela někoho dovolovat, zda si můžu jít s někým někam pokecet. Ale jak jsem pochopila z narážek a následné vyústění situace, problém to byl. Poslední kapka v pověstném poháru byla ta, když jsem musela Black půl hodiny přemlouvat k tomu, že až přijde chvíle, kdy se budete chtít přesunout na jiné místo, tak mě prozvoní a já se znovu připojím ke skupině a budeme společně až do konce programu. Nakonec se mi podařilo s ní takto domluvit s tím, že budu opravdu kousek od pubu a nebude pro mě problém okamžitě se vrátit. Nicméně, když se v noci (po tom co jsme hodinu hledali s trojanem auto a nemohli vyjet ze zamčené garáže) vrátím na původní místo, zjistím, že nikde nikdo není, na telefonu žádné vzkazy nemám a nevím co dál. Takže chci říci ostatním, že jsem neměla v úmyslu nevrátit se, ale po těchto "nechutnostech" jsem raději volila své auto a dobrý spánek a následně návrat do Prahy. Takže děkuji Black za její (pro mě) nepochopitelné chování, které bych nečekala ani od svého největšího nepřítele.


Čau dámo, nevím nic o vašich tajných dohodách s Black a potížích s ubytováním, ale stačilo se zmínit a mohl jsem te uložit do úplně prázdného bytu s veškerým vybavením asi 50m od místa, kde jsem tě poprvé a naposled zahlídl. Taky mě mrzí neuskutečněný závod. Co se týče vašeho kafete s trójskym koněm, tak s tebou úplně souhlasím, a i když si na nic moc nevzpomínám, určitě se ti omlouvám, jestli jsem pronesl něco nezdvořilého, určitě nebylo mým ani nikoho jiného cílem tě nasrat. Jsi příjemná dáma a posezení s tebou musí každému chlapovi dělat radost, takže jsme mu asi všichni záviděli!!! :o) :o)
Naposledy upravil Doktor dňa Pon Dec 06, 2004 8:04 pm, celkovo upravené 1
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Doktor » Pon Dec 06, 2004 7:52 pm

Luke.cz píše:Lily nemá 2,5l nebo mě někdo opravte.


Pravda, ale veď TomAnta nechaj, jemu to učarovalo. To by teda bol V6 s 115PS. :o)
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod George » Pon Dec 06, 2004 8:51 pm

majki píše:
matrix26 píše:No teda. to jste se teda pánové vyznamenali :nene - nenechat lily přespat a půjčit jí deku a polštář dyt je to ženská tak jí asi nestačí jen koberec... jak tak sleduju tak to torchu haprovalo.


Matrix, nevis vubec :nene , wo co tady presne go, takze tento tvuj prispevek je docela NONSENCE (vzhledem k tomu, ze Lily sama vyse pise, ze ji Kris nabidnul ubytko se vsim vsudy, asi jsi to prehledl), nebyls tam, nevis ;) , tak klidek :spik2 .

no hlavně že ty se od všeho distancuješ a seš hrozně chytrej
nebyl sem tam ale tohle je pěkný svinstvo
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Pon Dec 06, 2004 8:53 pm

matrix26 píše:
majki píše:
matrix26 píše:No teda. to jste se teda pánové vyznamenali :nene - nenechat lily přespat a půjčit jí deku a polštář dyt je to ženská tak jí asi nestačí jen koberec... jak tak sleduju tak to torchu haprovalo.


Matrix, nevis vubec :nene , wo co tady presne go, takze tento tvuj prispevek je docela NONSENCE (vzhledem k tomu, ze Lily sama vyse pise, ze ji Kris nabidnul ubytko se vsim vsudy, asi jsi to prehledl), nebyls tam, nevis ;) , tak klidek :spik2 .


no a to tě sere-o). reagovat snad můžu nebo ne? Hlavně že Ty se vezeš pokaždý s někým a nejlíp zadara. Nic proti tobě Majki, ale rakce musí být a pokud Ti to vadí tak sorry, říkat s i můžu co chci . tady by se to nastalo.

Asi tak nějak.Plně se ztožnuju s názorem Matrixe.Majki se tu náramně chlubí jakl měl spacák dovezenej,nocleh zařízenej (samo zadarmo - jako vše jiné) a pokud nastane nějakej problém tak se distancuje. Někdy bys měl Majki raději mlčet
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod George » Pon Dec 06, 2004 9:04 pm

Takže podle toho co jsem si zde byl ochoten přečíst o srazu tak sem si udělal obrázek o většině lidech co přispívali

Lily - fajn holka se kterou se dá dobře pokecat.Mám ji tady na fóru dost v oblibě :oops - To co jste jí provedli je sviňárna největšího kalibru a všichni co ste za to zodpovědný by ste se měli stydět do holý pr..le !

Tomant: aspoň nechal u sebe přespat pár lidí (bohužel ty co si to nezasloužili).Nevidím vinu na jeho straně a naopak má u mě vždycky plus.

Black: Ani mě nepřekvapilo jak se zachovala vůči Lily.Svojím fanatizmem vůči značce mazda dohnala tenhle sraz schválně do extrému a nakonec nechala lidi který byli defakto v háji na holičkách.Pěkná ukázka sobectví

Kris:Tak tohle je člověk na svým místěa všichni co ste ušili ten hnusnej podraz by ste mu měli obrovsky poděkovat že byl ihned ochotnej nabídnout svůj byt pro přespání.

Majki: Jedním slovem? Vyžírka

Jak už sem napsal - nebyl sem tam ale s příspěvků sem nabyl dojmu že by se někteří lidé měli nad sebou hodně zamyslet!
A co se týče Lily a jejího odchodu na kafe.Copak se opravdu musíte chovat jako parta pubertálních děcek a mít debilní narážky?Nedivím se že ji to naštvalo.I já bych byl nasranej!
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Pon Dec 06, 2004 9:16 pm

George píše:
majki píše:
matrix26 píše:No teda. to jste se teda pánové vyznamenali :nene - nenechat lily přespat a půjčit jí deku a polštář dyt je to ženská tak jí asi nestačí jen koberec... jak tak sleduju tak to torchu haprovalo.


Matrix, nevis vubec :nene , wo co tady presne go, takze tento tvuj prispevek je docela NONSENCE (vzhledem k tomu, ze Lily sama vyse pise, ze ji Kris nabidnul ubytko se vsim vsudy, asi jsi to prehledl), nebyls tam, nevis ;) , tak klidek :spik2 .

no hlavně že ty se od všeho distancuješ a seš hrozně chytrej
nebyl sem tam ale tohle je pěkný svinstvo


No tak na to, žes tam nebyl, taks to zhodnotil docela promptně. :lol
Naposledy upravil Doktor dňa Pon Dec 06, 2004 9:27 pm, celkovo upravené 1
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron