Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Pocet ucastnikov Mazda Christmas Bratislava 2004

O Mazda zrazoch v roku 2004.

sobota

Poslaťod Lubos1 » Štv Dec 02, 2004 5:07 pm

Zdravim! Vyzerat to, ze budem predsa v sobotu v Bratislave, pridem sa ukazat :)
Aspon tam nebude TGala s M6 sam :)
Takze o tretej na parkovisku pred Carrefourom?
Do mesta chcete ist potom autami?

Neviem, ci pojdem dalej, zatial to nevyzera dobre s casom, ale vsetko sa moze zmenit.
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod tgala » Štv Dec 02, 2004 5:38 pm

To je super, jasne Lubos dojdi (nech niesom sam) ;-)
A ako sa budeme a kam presuvat sa dohodneme na mieste, ale do toho mesta pojdeme asi autom, ved dojdi aspon na chvilu a bude fajn :o)
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Black » Štv Dec 02, 2004 5:53 pm

Dnes jsem se dozvěděla,že GD bude opravené příští týden :buuu: a ještě ke všemu mi onemocněl Black ( má v očičku zánět a bráška mu bude muset zvládnout sám aplikovat oční kapky a nevím,,jak to zvládne) i mé zdrav.problémy nepoleviují,ale přesto přijedu,protože se na vás všechny moc těším. Pojedu GF a tak majki bude tempomat :lol .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Štv Dec 02, 2004 6:02 pm

Lubos1 píše:Zdravim! Vyzerat to, ze budem predsa v sobotu v Bratislave, pridem sa ukazat :)
Aspon tam nebude TGala s M6 sam :)
Takze o tretej na parkovisku pred Carrefourom?
Do mesta chcete ist potom autami?

Neviem, ci pojdem dalej, zatial to nevyzera dobre s casom, ale vsetko sa moze zmenit.

Lubos: super, tesime sa ;) V meste mozeme bud odstavit auta pri Malej Scene (dostatok parkovacich miest), alebo rovno pri Football pube a prejst do mesta po Starom moste (s vyhladom na ostatne mosty ;))
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Doktor » Ned Dec 05, 2004 5:25 pm

Doktor summary: Na zraz som sa rútil z Kaprunu (500km), začiatok pri Carefoure som stihol, i keď so zlým autom. :lol Potom som bohužiaľ musel účastníkov asi tak na čtyri hodiny zanechať vlastnému osudu, ale ukázalo sa, že to nie sú žiadni chcípáci, lebo sa im podarilo absolvovať Vianočné trhy.
Dejstvo druhé - football pub - prijechal som asi o 20:00, nálada výborná, s niektorými členmi som sa stihol akurát tak pozdraviť medzi dverami, a potom som ich už po celý zraz ani nezazrel (podľa siulety myslím, že to boli Lily a Trójsky koň (oprava - boli tam asi hoďku, akurát som to vytesnil :o) )). super debata, s Mr. Evilom sme prebrali všetky čísla v automobilovom priemysle.
dejstvo tretie cca 22:30 - presun na biliard, kde sa rozhoreli súboje na ostrie tága pekne ošuleného kriedou modrou. Me a Black proti Tgala a Profibiliardant, druhé kolo evil family proti Majki s Kris. Ku koncu už nikto nemal gule na to, aby tie Polky alebo maďarky nastrielal tam, kam bolo treba, tzn. nie m imo stol.
dejstvo štvrté asi polnoc. Odjazd na kolibu a slavín s nááááádhernými scenériami nočnej Bratislavy pri asi -6 stupňoch Celsia. Prichádzame ku kolektívnemu zisteniu, že o druhej ráno už tie ktoré podniky možu mať aj zavreté. Myslím, že do tejto chvíle nás opustili stálice tgala a evil family, zrejme zmohnuté biliardovým kláním. Srdečne im ďakujem za účasť, boli velkým spestrením.
dejstvo piate - Kris the emperor - zavelí na hromadný odchod - do jeho vlastného domova - tak to je teda člen se vším všudy!!! Družná debata pri exotických čajoch pokračuje až do 5:00, len občasne prerušená odchodom niektorých besedujúcich na WC, ev. poklesnutím hlavy a jej následným úderom do zdi, čím sa zrejme chceli prihlásiť o slovo - neverím, že by sa im chcelo spať. Ešte by som rád dodal, že sme vyriešili všetky zásadné aj tie menej doležité problémy ľudstva, takže keby ste niečo nevedeli, s kľudom sa na nás možete obrátiť. S prvým ranným svetlom si uvedomujeme naliehavosť nedele a máme sa k odchodu, čo sa aj stane. Prichádzam domov o 6:00 stredoeurópskeho času a som veeeeeľmi spokojný. Ďakujem všetkým zúčastneným za príjemný zážitok.


P.S. Ve 20:00 jsme si jistě všichni vzpoměli na Gothica, co tak asi dělá, kolik už bylo těch cihel.
Naposledy upravil Doktor dňa Uto Dec 07, 2004 7:20 pm, celkovo upravené 1
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod majki » Ned Dec 05, 2004 9:51 pm

Doktor píše:dejstvo tretie cca 22:30 - presun na biliard, kde sa rozhoreli súboje na ostrie tága pekne ošuleného kriedou modrou. Me a Black proti Tgala a Profibiliardant, druhé kolo evil family proti Majki s Kris. Ku koncu už nikto nemal gule na to, aby tie Polky alebo maďarky nastrielal tam, kam bolo treba, tzn. nie m imo stol.


Doktore, tys opravdu vstaval brzo, dyt jsi to popletl :). Tys hral ve dvojici s Black proti TomAntovi a Krisovi. A ja s Tgalou hral proti Evil family :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gothic » Pon Dec 06, 2004 8:53 am

P.S. Ve 20:00 jsme si jistě všichni vzpoměli na Gothica, co tak asi dělá, kolik už bylo těch cihel.


Moc :o)
My staviame stavbu, stavba stavia nas :o)
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Doktor » Pon Dec 06, 2004 8:07 pm

Gothic píše:P.S. Ve 20:00 jsme si jistě všichni vzpoměli na Gothica, co tak asi dělá, kolik už bylo těch cihel.


Moc :o)
My staviame stavbu, stavba stavia nas :o)


Příště tě tam chci vidět chlape, neboj my žádnej hotel nebudem potřebovat, protože my budem mít chardonnay. :o)
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Doktor » Pon Dec 06, 2004 8:08 pm

majki píše:
Doktor píše:dejstvo tretie cca 22:30 - presun na biliard, kde sa rozhoreli súboje na ostrie tága pekne ošuleného kriedou modrou. Me a Black proti Tgala a Profibiliardant, druhé kolo evil family proti Majki s Kris. Ku koncu už nikto nemal gule na to, aby tie Polky alebo maďarky nastrielal tam, kam bolo treba, tzn. nie m imo stol.


Doktore, tys opravdu vstaval brzo, dyt jsi to popletl :). Tys hral ve dvojici s Black proti TomAntovi a Krisovi. A ja s Tgalou hral proti Evil family :ho:


No to já si ale nemusím předsi pamatovat!! Já mám totiž vzpomínkovej optimizmus!! Hlavně že ta akce byla supr!! Teda alespoň pro mě.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Gothic » Str Dec 08, 2004 2:53 pm

Kdo je to Evil family ???? :o) :o) :o)
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod majki » Str Dec 08, 2004 2:58 pm

Gothic píše:Kdo je to Evil family ???? :o) :o) :o)

Dabel a Zuzka :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gothic » Str Dec 08, 2004 2:58 pm

Hua hua, jak proste :o) :o) :o) :o)
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod dabel » Str Dec 08, 2004 3:13 pm

majki píše:Dabel a Zuzka :o)

Asi si zmenim signaturu na citat zo starej Metallicy: "Am I Evil? Yes I am!"
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť