Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Valtické Mazdabrání 2004

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Poslaťod Doktor » Str Okt 20, 2004 5:12 pm

dabel píše:
majki píše:Automat má svý výhody. Bydlet v Praze, nechci nic jiného.


Automat moze autu bud sediet, alebo ho moze uplne odpisat. V Legacy 2.5 bol automat tiez na dve veci (na K a na P) a dost to skazilo dojem z motora. V Mazde 6 2.0i skvele reagoval a bol proste perfektny. A su auta, kde by manual kazil cely obraz auta - manual k nejakemu V12 proste nepasuje...


What the f..k, tak ja by som teda Ferrari s automatom nekcel, maximálně tak sekvenčné radenie, ale v tom prípade 7-kvalt. :lol:
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod majki » Str Okt 20, 2004 5:21 pm

Anonymous píše:Na statnej hranici mi potom colnik hovori ze "pane ridici, vy jedete tak rychle, az se vam odlupuje lak..." 8)

A SAMOZREJME, na zraze bolo super, konecne som mal moznost vidiet ak jazdi Xedos, lebo pred kupou clovek auto obzera obzera a kuka ako to jazdi, ale po kupe v nom vlastne sedi vacsinou zvnutra, cize si nemoze vychutnat pohlad na jazdu na aute zvonku co je pruser a tymto dakujem za predvedenie Lukasovi :wink:


Cauky Kris.
Vtipny to celnik :). A jak to jelo, tech 200? Paradicka? Asi jo, co? Uplne jsi me tim Xedoskem navnadil a terazky nebasnim doma o nicem jinem. (skoda jen, ze nemas na webu vice fotek...:( )
No, me stacilo to, co jsi porad vykladal :), ale asi je to fakt super zazitek, videt svy auto zatacet v sedesati na rucku do praveho uhlu a nesedet v nem, co? :lol:
A jinak music fakt super...:)
A az prijdes na to, jak udelat ty svetla, tak se pochlub.
A slysel jsem, ze ti motor papka olej, je to pravda?? :cry:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Str Okt 20, 2004 5:22 pm

Doktor píše:
dabel píše:
majki píše:Automat má svý výhody. Bydlet v Praze, nechci nic jiného.


Automat moze autu bud sediet, alebo ho moze uplne odpisat. V Legacy 2.5 bol automat tiez na dve veci (na K a na P) a dost to skazilo dojem z motora. V Mazde 6 2.0i skvele reagoval a bol proste perfektny. A su auta, kde by manual kazil cely obraz auta - manual k nejakemu V12 proste nepasuje...


What the f..k, tak ja by som teda Ferrari s automatom nekcel, maximálně tak sekvenčné radenie, ale v tom prípade 7-kvalt. :lol:


Co se chlames, vzdyt ho MB vyrabi, sedmikvalt se sekvenckou 8)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Doktor » Str Okt 20, 2004 5:27 pm

majki píše:
Doktor píše:
dabel píše:
majki píše:Automat má svý výhody. Bydlet v Praze, nechci nic jiného.


Automat moze autu bud sediet, alebo ho moze uplne odpisat. V Legacy 2.5 bol automat tiez na dve veci (na K a na P) a dost to skazilo dojem z motora. V Mazde 6 2.0i skvele reagoval a bol proste perfektny. A su auta, kde by manual kazil cely obraz auta - manual k nejakemu V12 proste nepasuje...


What the f..k, tak ja by som teda Ferrari s automatom nekcel, maximálně tak sekvenčné radenie, ale v tom prípade 7-kvalt. :lol:


Co se chlames, vzdyt ho MB vyrabi, sedmikvalt se sekvenckou 8)


Nechlámu, o tom samozřejmě vím, ale V12 a automat? Vždyť R6 a V12 jsou jediný pořádný motory, tak proč jim ubírat radost ze života automatem? Já si holt nemyslím, že kromě zácpy má nějaký výhody, a že jsem s něma něco najel. Ale je to jenom můj skromnej názor.
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod majki » Str Okt 20, 2004 5:29 pm

Doktor píše:
majki píše:
Doktor píše:
dabel píše:
majki píše:Automat má svý výhody. Bydlet v Praze, nechci nic jiného.


Automat moze autu bud sediet, alebo ho moze uplne odpisat. V Legacy 2.5 bol automat tiez na dve veci (na K a na P) a dost to skazilo dojem z motora. V Mazde 6 2.0i skvele reagoval a bol proste perfektny. A su auta, kde by manual kazil cely obraz auta - manual k nejakemu V12 proste nepasuje...


What the f..k, tak ja by som teda Ferrari s automatom nekcel, maximálně tak sekvenčné radenie, ale v tom prípade 7-kvalt. :lol:


Co se chlames, vzdyt ho MB vyrabi, sedmikvalt se sekvenckou 8)


Nechlámu, o tom samozřejmě vím, ale V12 a automat? Vždyť R6 a V12 jsou jediný pořádný motory, tak proč jim ubírat radost ze života automatem? Já si holt nemyslím, že kromě zácpy má nějaký výhody, a že jsem s něma něco najel. Ale je to jenom můj skromnej názor.



No ja ale z toho Phaetonu byl uplne na prasky (poziivne)...
A v Praglu jsou zacpy furt :)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Str Okt 20, 2004 5:30 pm

No nemyslel som extremne sportaky... ale "bezne" mnohovalcove auta, teda nieco ako BMW 7 alebo MB-S, americke "koraby" atd. Do tych proste automat patri.

Inak fakt si treba poriadny automat vyskusat a clovek pochopi, ze to kvedlanie fofrklackom je nadbytocne. Aby som parafrazoval isty znacne dogmaticky argument jedneho zastancu automatov... to byste mohli chciet aj startovaciu kluku namiesto startera, aby ste si mohli naplno vychutnat, ako auto oziva :lol: :lol: :lol:

Co sa vyhod tyka... v meste je automat neskutocny... na dialnici je to suma fuk... na okreske manual (na tie sa ale dostanem len zriedka... btw. do Valtic som to zobral cez Babu a riadne si to - v ramci moznosti mokra a decentnej hmly - vychutnal ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Doktor » Str Okt 20, 2004 5:32 pm

majki píše:
Doktor píše:
majki píše:
Doktor píše:
dabel píše:
majki píše:Automat má svý výhody. Bydlet v Praze, nechci nic jiného.


Automat moze autu bud sediet, alebo ho moze uplne odpisat. V Legacy 2.5 bol automat tiez na dve veci (na K a na P) a dost to skazilo dojem z motora. V Mazde 6 2.0i skvele reagoval a bol proste perfektny. A su auta, kde by manual kazil cely obraz auta - manual k nejakemu V12 proste nepasuje...


What the f..k, tak ja by som teda Ferrari s automatom nekcel, maximálně tak sekvenčné radenie, ale v tom prípade 7-kvalt. :lol:


Co se chlames, vzdyt ho MB vyrabi, sedmikvalt se sekvenckou 8)


Nechlámu, o tom samozřejmě vím, ale V12 a automat? Vždyť R6 a V12 jsou jediný pořádný motory, tak proč jim ubírat radost ze života automatem? Já si holt nemyslím, že kromě zácpy má nějaký výhody, a že jsem s něma něco najel. Ale je to jenom můj skromnej názor.



No ja ale z toho Phaetonu byl uplne na prasky (poziivne)...
A v Praglu jsou zacpy furt :)


Tak pozor, Phaeton je črep, navíc to je W12, dva 15-ti stupňový šetiválce (nástupce VR6) 3,2l spojený společnou klikovou skříní, takže virtuálně má ten motor čtyři řady. výhoda - je kratší, nevýhoda - odvod tepla, vznikající rázy - tomu moc nerozumím, ale zeptej se Steva, ten ti to osvětlí.
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod majki » Str Okt 20, 2004 5:36 pm

Doktor píše:Tak pozor, Phaeton je črep, navíc to je W12, dva 15-ti stupňový šetiválce (nástupce VR6) 3,2l spojený společnou klikovou skříní, takže virtuálně má ten motor čtyři řady. výhoda - je kratší, nevýhoda - odvod tepla, vznikající rázy - tomu moc nerozumím, ale zeptej se Steva, ten ti to osvětlí.


Tak tomuhle sice rozumim uplny prd, ale v papirech to ma 12valec, rocni havarijni pojistka (Diky, dabel ;), jsem se spletl :)) vyjde na 330.000,- (za to uz ma Honzik svou fabii 1,2HTP i s deluxe vybavou, ne??? ;)), ma to tusim 420koniku, zatah to ma jako prase (me malem vyklepavali ze sedacky :)) a jezdi to proste perfektne...na automat :)
Naposledy upravil majki dňa Str Okt 20, 2004 5:39 pm, celkovo upravené 1
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Str Okt 20, 2004 5:37 pm

majki píše:Tak tomuhle sice rozumim uplny prd, ale v papirech to ma 12valec, rocni povinne ruceni vyjde na 330.000,-, ma to tusim 420koniku, zatah to ma jako prase (me malem vyklepavali ze sedacky :)) a jezdi to proste perfektne...na automat :)

Hadam havarijnu poistku, neee?
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Doktor » Str Okt 20, 2004 5:40 pm

majki píše:
Doktor píše:Tak pozor, Phaeton je črep, navíc to je W12, dva 15-ti stupňový šetiválce (nástupce VR6) 3,2l spojený společnou klikovou skříní, takže virtuálně má ten motor čtyři řady. výhoda - je kratší, nevýhoda - odvod tepla, vznikající rázy - tomu moc nerozumím, ale zeptej se Steva, ten ti to osvětlí.


Tak tomuhle sice rozumim uplny prd, ale v papirech to ma 12valec, rocni havarijni pojistka (Diky, dabel ;), jsem se spletl :)) vyjde na 330.000,- (za to uz ma Honzik svou fabii 1,2HTP i s deluxe vybavou, ne??? ;)), ma to tusim 420koniku, zatah to ma jako prase (me malem vyklepavali ze sedacky :)) a jezdi to proste perfektne...na automat :)


Já tomu rozumím taky prd, ale vědel bych si vybrat lepší prase. :o)
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Str Okt 20, 2004 6:30 pm

VW group - dekuji, jiz jsem blil...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Honza » Str Okt 20, 2004 6:38 pm

TomAnt píše:VW group - dekuji, jiz jsem blil...


To je hrozný..Ten tady blije..Další tady mají zácpu..Samý zažívací potíže.. :lol:

Jako kdyby tady nikdo nevěděl že nejlepčí je dvouspojková převodovka DSG od VW samozřejmě.. :o)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Black » Str Okt 20, 2004 9:15 pm

Honza píše:
TomAnt píše:VW group - dekuji, jiz jsem blil...


To je hrozný..Ten tady blije..Další tady mají zácpu..Samý zažívací potíže.. :lol:

Jako kdyby tady nikdo nevěděl že nejlepčí je dvouspojková převodovka DSG od VW samozřejmě.. :o)

VW fuj,hnus je mi z těch aut blbě.To Mazda Honzíku to je to nejlepší auto na světě,ale nesmí být nevzhledné kupé.
Sraz ve Valticích byl bezva. :lol: Jen se mi nelíbil riskantní závod Mazdiček,který téměř zavinil havárii s autobusem.Nevím jestli je dobré ,tak riskovat život svůj i životy jiných :evil: jen proto,aby si člověk musel něco dokazovat.A dále se mi nelíbilo nocování s dřevorubcem P.R. a nocování na podlaze v koupelně na zemi.Příště budu radši spát v Mazdičce :evil: .
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Str Okt 20, 2004 9:35 pm

Black píše:
Honza píše:
TomAnt píše:VW group - dekuji, jiz jsem blil...


To je hrozný..Ten tady blije..Další tady mají zácpu..Samý zažívací potíže.. :lol:

Jako kdyby tady nikdo nevěděl že nejlepčí je dvouspojková převodovka DSG od VW samozřejmě.. :o)

VW fuj,hnus je mi z těch aut blbě.To Mazda Honzíku to je to nejlepší auto na světě,ale nesmí být nevzhledné kupé.
Sraz ve Valticích byl bezva. :lol: Jen se mi nelíbil riskantní závod Mazdiček,který téměř zavinil havárii s autobusem.Nevím jestli je dobré ,tak riskovat život svůj i životy jiných :evil:jen proto,aby si člověk musel něco dokazovat.A dále se mi nelíbilo nocování s dřevorubcem P.R. a nocování na podlaze v koupelně na zemi.Příště budu radši spát v Mazdičce :evil: .


Black, tak zaprve, opravdu ne uplne se od VW je zase takovej sunt, jak se tady pravi, VW obcas (ale JEN VELMI ZRIDKA) udela i dobry kousek auta.
Zadruhe tu nehodu by mel na vine stejne autobus, protoze se sic vyhybal cyklistovi, ale vyhybal se mu az prilis velkym obloukem a ten bus nejel taky zrovna pomalu. A adrenalin musi byt, ne? A myslim si, ze kluci nedelali nic, co by nemohli zvladnout.

Za treti: Jo tak drevorubec, jo? A tys spala v koupelne??? Chudinko...

Za ctvrte: coupe nahodou nadhera, porad lepsi, nez hatchback :twisted:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Str Okt 20, 2004 9:42 pm

majki píše:
Black píše:
Honza píše:
TomAnt píše:VW group - dekuji, jiz jsem blil...


To je hrozný..Ten tady blije..Další tady mají zácpu..Samý zažívací potíže.. :lol:

Jako kdyby tady nikdo nevěděl že nejlepčí je dvouspojková převodovka DSG od VW samozřejmě.. :o)

VW fuj,hnus je mi z těch aut blbě.To Mazda Honzíku to je to nejlepší auto na světě,ale nesmí být nevzhledné kupé.
Sraz ve Valticích byl bezva. :lol: Jen se mi nelíbil riskantní závod Mazdiček,který téměř zavinil havárii s autobusem.Nevím jestli je dobré ,tak riskovat život svůj i životy jiných :evil:jen proto,aby si člověk musel něco dokazovat.A dále se mi nelíbilo nocování s dřevorubcem P.R. a nocování na podlaze v koupelně na zemi.Příště budu radši spát v Mazdičce :evil: .


Black, tak zaprve, opravdu ne uplne se od VW je zase takovej sunt, jak se tady pravi, VW obcas (ale JEN VELMI ZRIDKA) udela i dobry kousek auta.
Zadruhe tu nehodu by mel na vine stejne autobus, protoze se sic vyhybal cyklistovi, ale vyhybal se mu az prilis velkym obloukem a ten bus nejel taky zrovna pomalu. A adrenalin musi byt, ne? A myslim si, ze kluci nedelali nic, co by nemohli zvladnout.

Za treti: Jo tak drevorubec, jo? A tys spala v koupelne??? Chudinko...

Za ctvrte: coupe nahodou nadhera, porad lepsi, nez hatchback :twisted:

Jo máš pravdu VW má jedno vcelku ucházející auto VW Brouk ,ale to už se navyrábí,tak zase je vše VW šunt.
Adrenalin ano ,ale ne za cenu ohrožení životů druhých lidí :evil:
Ten hlasitě spící člověk je Pavel Rittich.
Hatchback je hatchback a ne nějaké kupé :lol:
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť