Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zážitky zo zrazu a hodnotenia

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Re

Poslaťod matrix26 » Uto Sep 14, 2004 11:18 am

tak bych to viděl na konec října asi po tom svátku pátek, sobota optimální. Co Vy na to 8)
ex Mazda 626 GE r.v. 1994.0i 16V HB slonová kost
ex Mazda 626 GF r.v. 1998 2,0i 16V HB modrá met.
(ex Opel frontera 2.5TDS r.v. 1998 uprava OFF červená)
ex Mazda 626 GF2 r.v. 2001 2,0 i 16V stříbrná met.
Mazda Tribute EP r.v. 2001 2,0 16V stříbrná met.
Obrázok užívateľa
matrix26
Prispievateľ
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Uto Mar 16, 2004 2:00 am
Bydlisko: Uh. Hradiště

Poslaťod Bootleg » Uto Sep 14, 2004 5:31 pm

Lily píše:Přidávám se, že sraz byl Super. Ale příště by to chtělo (jak napsal Steve) udělat sraz od pátku do neděle jako to dělají fandové jiných značek. Kdyby bylo někde ubytování tak by to bylo bez problémů. Jediné co mě mrzelo bylo to, že mnozí si přijeli nafotit auta a hned odpoledne odjeli.
A co se týče místa příštího srazu, tak mně osobně se líbí Slovensko a klidně si zajedu takovou dálku. Srazy se nekonají každý měsíc, tak si myslím, že by mohli dojet lidi i z takové dálky jako jsem já.


Thanks, Lily! :wink: S ubytovaním by problém nebol, k dispozícii by boli izby, kúpelne, WC a reštaurácia, vonku tenisové kurty a pekná príroda aj na prípadnú turistiku. Takisto by bolo kopec miesta na naše Mazdičky. :-) Lily, som rád, že by si prišla na Slovensko znovu, keď budem mať trochu viac času, tak dám na net fotky z lokality, o ktorej rozmýšľam, OK?
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Lily » Uto Sep 14, 2004 6:05 pm

Steve píše:Thanks, Lily! :wink: S ubytovaním by problém nebol, k dispozícii by boli izby, kúpelne, WC a reštaurácia, vonku tenisové kurty a pekná príroda aj na prípadnú turistiku. Takisto by bolo kopec miesta na naše Mazdičky. :-) Lily, som rád, že by si prišla na Slovensko znovu, keď budem mať trochu viac času, tak dám na net fotky z lokality, o ktorej rozmýšľam, OK?


Já jsem prostě toho názoru, že pořádný sraz má být na víc dní, přesně jak jsi psal. Chápu samozřejmě, že toto byl první sraz a nevěděli jste jaké to bude, a kolik jich přijede, ale účast byla hojná a dopadlo to bezvadně a můžeme se těšit na příště.
Najela jsem za víkend přesně 1040 km a vůbec toho nelituji. Pokud příští sraz bude se vším všudy, tak jsem ochotna dojet i na to východní Slovensko. Pokaždé, když se podívám na fotky na hlavní stránce, tak jsem šťastná, že jsem se toho mohla zúčastnit (i přes to, že jsem dělala takové "drahoty" :lol: :lol: ).
Steve, je to dobrý nápad dát sem fotky. Už se těším a aspoň nalákáš i ostatní co váhají.
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod tgala » Uto Sep 14, 2004 6:14 pm

To Lily: presne suhlasim s Tvojim nazorom. Aj s tym, ze si robila drahoty a mile rada si sa nechala ukecavat :lol: :wink: . Co sa tyka toho zrazu. Ano bol to prvy a skusali sme. Poviem Vam pravdu ani sme necakali taku hojnu ucast a to sa tam niektori neobjavili a prisli niektori, co sa nenahlasili. Cakali sme okolo 15 aut. Ale myslim, ze aj tak to dopadlo dobre, nieco sme sa naucili, v niecom poucili a verim, ze nasledujuci zraz bude lepsi a hojnejsi. Tiez je dobry napad robit zraz ako viacdnovu akciu, ale zase vsetko ma svoje pre aj proti. Ja osobne som za, ale mozu sa vyskytnut problemy typu: ja mam ist 500km tam a 500km spat a este mam dat peniaze za 2 noci? Tolko penazi nedam... Cize je to o dohode... Ja som za kazdu srandu :o)
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Bootleg » Uto Sep 14, 2004 6:20 pm

tgala: ako povedala Lily, je to raz za rok, takze nie je problem nasetrit na cestu tam aj spat nejake peniaze a takisto na prenocovanie.. ja to na buduci rok urcite zorganizujem na vychode, takze kto bude chciet, pride, kto nie, tak nepride. simple. :wink:
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod matrix26 » Uto Sep 14, 2004 8:38 pm

Pokud tam bude taková účast a společnost tak jedu kamkoli i na východ SK. Za to setkání s fajn lidma to stálo a pokud to bude v létě tím líp a můžem udělat pořádný kemp na dva tři dny 8) 8) 8)
ex Mazda 626 GE r.v. 1994.0i 16V HB slonová kost
ex Mazda 626 GF r.v. 1998 2,0i 16V HB modrá met.
(ex Opel frontera 2.5TDS r.v. 1998 uprava OFF červená)
ex Mazda 626 GF2 r.v. 2001 2,0 i 16V stříbrná met.
Mazda Tribute EP r.v. 2001 2,0 16V stříbrná met.
Obrázok užívateľa
matrix26
Prispievateľ
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Uto Mar 16, 2004 2:00 am
Bydlisko: Uh. Hradiště

Poslaťod Bootleg » Uto Sep 14, 2004 8:58 pm

matrix26: a večer posedenie pri ohni, nejaké opekanie a prípadne gitara a tak.. :-) i have too many ideas. :wink:
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Uto Sep 14, 2004 9:11 pm

Ja som za, ja nemam problem taktiez prist kamkolvek, 1000 km hore dole za to stoji, presne ako povedala Lily... Taktiez 2-3 dnova akcia... Len takuto uz treba avizovat omnoho viac dopredu ako jednodnovku, treba na to mysliet...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Uto Sep 14, 2004 9:20 pm

TomAnt píše:Ja som za, ja nemam problem taktiez prist kamkolvek, 1000 km hore dole za to stoji, presne ako povedala Lily... Taktiez 2-3 dnova akcia... Len takuto uz treba avizovat omnoho viac dopredu ako jednodnovku, treba na to mysliet...


S avizovanim skusim nieco vymysliet, mozno aj cez FM radia..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Uto Sep 14, 2004 9:24 pm

Myslel som to tak, ze viacdnova akcia vyzaduje dlhsie planovanie tak z pohladu organizatora ako aj z pohladu ucastnika... je teda o nej potrebne vediet viac dopredu :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Uto Sep 14, 2004 9:27 pm

Neboj, ja som to zacal vybavovat a organizovat este pred zrazom v Jelke. Zatial je to na velmi dobrej ceste.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Black » Uto Sep 14, 2004 10:29 pm

No nevím, mě to přijde hodně daleko a s účastí váhám a myslím,že ta dálka odradí hodně lidí :? . Chtělo by to spíš něco blíž, aby to nebyla taková dálka. :cry:
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Uto Sep 14, 2004 10:52 pm

Z Brna to nie je tak ďaleko, ako z Prahy.. ale nikoho nútiť nechcem, nech sa každý rozhodne dobrovoľne, ale potom by som potreboval vedieť dostatočne dopredu, kto príde a kto nie.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod dabel » Str Sep 15, 2004 10:00 am

Black: no ja tom budem mat 1000km jednym smerom a 1000km druhym - to sa fakt oplati len celovikendovka ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Lily » Str Sep 15, 2004 11:04 am

tgala píše:To Lily: presne suhlasim s Tvojim nazorom. Aj s tym, ze si robila drahoty a mile rada si sa nechala ukecavat :lol: :wink: . Tiez je dobry napad robit zraz ako viacdnovu akciu, ale zase vsetko ma svoje pre aj proti. Ja osobne som za, ale mozu sa vyskytnut problemy typu: ja mam ist 500km tam a 500km spat a este mam dat peniaze za 2 noci? Tolko penazi nedam... Cize je to o dohode... Ja som za kazdu srandu :o)


Ale no tak! Já jsem nedělala drahoty, jen se mi to finančně nehodilo a ztratila jsem spolujezdce :wink:
Já to teď měla z Vás všech nejdál a taky jsem jela, a stálo to za to. A pokud bude dost lidí a budeme tam víc dní, tak v tom nevidím problém. Jestliže se má sejít fajn parta lidí a dobře se pobavit tak, že na to budeme ještě dlouho vzpomínat, tak to přece nepokazíme jen kvůli penězům. Také jich nemám nazbyt, ale ... Jak jsem říkala, bude to 1x za rok v létě a to za to stojí. Nebo to udělejte blíž k českým hranicím, ale já jsem pro Slovensko.
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť