Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda Zraz 2004 - Slovensko

O Mazda zrazoch v roku 2004.

Poslaťod Lily » Štv Sep 16, 2004 12:26 pm

dabel píše:Priatelia, pridal som do galérie zo zrazu môj "report". Snáď sa Vám bude páčiť. A neváhajte a kľudne pošlite aj Vaše popisy a dojmy, radi ich pridáme!


To musím nechat bez komentáře, samozřejmě v dobrém. Prostě nádhera :heartp: :wink:

Asi bychom měli se Sukym popsat doslovné střetnutí našich mazd :wink: :lol:
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Black » Štv Sep 16, 2004 1:14 pm

Lily,ale ty vaše Mazdičky si daly krásnou pusinku ,to musíš uznat. A dabel si myslel ,že moje a jeho Mazdička si také dají pusinku,ale nic z toho nebylo,protože ta moje Mazdička je stydlivá :oops:
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gothic » Štv Sep 16, 2004 1:14 pm

Lily píše:
dabel píše:Priatelia, pridal som do galérie zo zrazu môj "report". Snáď sa Vám bude páčiť. A neváhajte a kľudne pošlite aj Vaše popisy a dojmy, radi ich pridáme!


To musím nechat bez komentáře, samozřejmě v dobrém. Prostě nádhera :heartp: :wink:

Asi bychom měli se Sukym popsat doslovné střetnutí našich mazd :wink: :lol:


To bych mel popsat spis ja, videl jsem to nazivo a zblizka :o)
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Gothic » Štv Sep 16, 2004 1:15 pm

Je to uplna ptakovina, ale ted jsem zjistil, ze jsem v Jelce byl jedinej s motorem 2.2 12V !!!!!!!!! :o) :o) :o) :o)
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod dabel » Štv Sep 16, 2004 1:20 pm

Black píše:Lily,ale ty vaše Mazdičky si daly krásnou pusinku ,to musíš uznat. A dabel si myslel ,že moje a jeho Mazdička si také dají pusinku,ale nic z toho nebylo,protože ta moje Mazdička je stydlivá :oops:

Black: kedy? Ale ked uz sme pri tom, tak hanbliva (teda stydliva) je ta moja, ved sa na nu pozri, ako sa stale cervena!
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Black » Štv Sep 16, 2004 1:34 pm

Při cestě do mlýna. A já se červenám taky :oops:
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Štv Sep 16, 2004 1:36 pm

Black: aha, aha, uz sa mi vyjasnilo... to vies, starecka skleroza (Jak sa to vola ten hnusny Nemec, co mi schovava veci? Ahaaaa, Alzheimer!). No jo, vtedy som mal v istom momenta pistiacich pneumatik trosku obavy, ze sa to zvrhne na mazdickovy grupak ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Suky » Štv Sep 16, 2004 1:41 pm

Lily píše:
dabel píše:Priatelia, pridal som do galérie zo zrazu môj "report". Snáď sa Vám bude páčiť. A neváhajte a kľudne pošlite aj Vaše popisy a dojmy, radi ich pridáme!


To musím nechat bez komentáře, samozřejmě v dobrém. Prostě nádhera :heartp: :wink:

Asi bychom měli se Sukym popsat doslovné střetnutí našich mazd :wink: :lol:


:unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh:
Myslíš report "Příliš blízká setkání Mazd"?
:vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek:
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Lily » Štv Sep 16, 2004 1:59 pm

Suky píše:
Lily píše:
dabel píše:Priatelia, pridal som do galérie zo zrazu môj "report". Snáď sa Vám bude páčiť. A neváhajte a kľudne pošlite aj Vaše popisy a dojmy, radi ich pridáme!


To musím nechat bez komentáře, samozřejmě v dobrém. Prostě nádhera :heartp: :wink:

Asi bychom měli se Sukym popsat doslovné střetnutí našich mazd :wink: :lol:


:unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh: :unh:
Myslíš report "Příliš blízká setkání Mazd"?
:vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek:


No ale nakonec to dopadlo dobře :wink:
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Lily » Štv Sep 16, 2004 2:01 pm

dabel píše:Black: aha, aha, uz sa mi vyjasnilo... to vies, starecka skleroza (Jak sa to vola ten hnusny Nemec, co mi schovava veci? Ahaaaa, Alzheimer!). No jo, vtedy som mal v istom momenta pistiacich pneumatik trosku obavy, ze sa to zvrhne na mazdickovy grupak ;)


To mi připomíná, že jsem to začala já, když jsem jela před Tebou a koukala po okolí a málem skončila matrixovi26 v kufru. Hezky mi zapískali gumy a hned poté se za Tebou se ozvali aspoň tři další :lol: :lol:
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Suky » Štv Sep 16, 2004 2:15 pm

dabel píše:Priatelia, pridal som do galérie zo zrazu môj "report". Snáď sa Vám bude páčiť. A neváhajte a kľudne pošlite aj Vaše popisy a dojmy, radi ich pridáme!

Ďáble, pekne si to napísal. A děkuji za kladnou zmínku.
dabel v reportu ze srazu píše:(sakriš, Suky, škoda, že sme nedorazili to červené vínčisko!)

Ani nevíš Martine jak mi to rvalo srdce, nechat na stole min. půl litra dobrého červeného vína :!!!: Ale když ta slečna :heartp: Budúca Ďáblova vypadala, že když Ti "vnutím" ještě sklínku tak už nebude slečnou :heartp: Budúcou Ďáblovou.
A já i přes svůj pokročilejší 8) věk stále u žen nepoznám, kdy ne znamená ne, možná nebo dělej si co chceš. :oops:
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod matrix26 » Štv Sep 16, 2004 2:32 pm

Lily píše:
dabel píše:Black: aha, aha, uz sa mi vyjasnilo... to vies, starecka skleroza (Jak sa to vola ten hnusny Nemec, co mi schovava veci? Ahaaaa, Alzheimer!). No jo, vtedy som mal v istom momenta pistiacich pneumatik trosku obavy, ze sa to zvrhne na mazdickovy grupak ;)


To mi připomíná, že jsem to začala já, když jsem jela před Tebou a koukala po okolí a málem skončila matrixovi26 v kufru. Hezky mi zapískali gumy a hned poté se za Tebou se ozvali aspoň tři další :lol: :lol:



no jo ty jsi koukala po mně a zapomněla že jsem zabrzdil stejně jak Ti přede mnou a málem jsi mi plácla do zadku (Mazdy). Mám lepší brzdy 8) 8) v koloně je to to nejhorší neseldovat před s ebou a koukat po...
ex Mazda 626 GE r.v. 1994.0i 16V HB slonová kost
ex Mazda 626 GF r.v. 1998 2,0i 16V HB modrá met.
(ex Opel frontera 2.5TDS r.v. 1998 uprava OFF červená)
ex Mazda 626 GF2 r.v. 2001 2,0 i 16V stříbrná met.
Mazda Tribute EP r.v. 2001 2,0 16V stříbrná met.
Obrázok užívateľa
matrix26
Prispievateľ
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Uto Mar 16, 2004 2:00 am
Bydlisko: Uh. Hradiště

Poslaťod dabel » Štv Sep 16, 2004 2:39 pm

Suky píše:...A já i přes svůj pokročilejší 8) věk stále u žen nepoznám, kdy ne znamená ne, možná nebo dělej si co chceš. :oops:

Jo jo, do nich clovek nikdy nevidi :o) :o) :o) (prosim Lily a Black, aby to nebrali osobne, ale skor ako dovod na zamyslenie sa). Len sekala formu ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod dabel » Štv Sep 16, 2004 2:43 pm

Tak nejak to vystihuje nasledovne:

Obrázok
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Hosť » Štv Sep 16, 2004 3:03 pm

Ž: Dala bych si chipsy.
M: Nejez to, zase budeš brečet, jak vypadáš.
Ž: Jak vypadám?
M: No jak bys vypadala.
Ž: To se tě právě ptám. Ptal ses mě, jak vypadám.
M: Já že se tě ptal? Mne je to přece jedno.
Ž: Tobě je jedno jak vypadám?
M: Ale není mi to jedno, co furt máš?
Ž: Já nic nemám, jen že jsi říkal, že blbe vypadám.
M: Cože jsem říkal?
Ž: No že blbe vypadám.
M: To jsem neříkal, vždyť víš, že se mi líbíš.
Ž: Jak moc?
M: Co jak moc?
Ž: Jak moc se ti líbím?
M: No normálně - moc.
Ž: Tak normálně nebo moc?
M: No moc, no.
Ž: A jak moc?
M: Šmarjá moc moc. Necháš mě dívat?
Ž: Já tě ruším? Tak já tě ruším a blbe vypadám, že jo. Já tady taky nemusím být.
M: mlčí /Nemusíš/
Ž: Ty mlčíš? Takže tu nemusím být?
M: Cože? Ale jistě že tu musíš být.
Ž: Musím? Tak já musím? Jistěže musím! Kdo by ti pral a vařil, že?
M: Ale přece víš, že tě miluju.
Ž: Nevím. Jak to mám vedet? Jak mě miluješ?
M: /Montoya se tlačí na Schumachera/ Co? Cože? Jo, miláčku, určitě máš pravdu?
Ž: Jak cože? Ty mě vůbec neposloucháš!
M: Počkej prosím tě chvíli. Jedou 49 kolo, ještě tři a budeme si povídat.
Ž: Musím ještě žehlit.
M: Tak běž žehlit.
Ž: Jistěže, já můžu jít žehlit a ty se budeš dívat.
M: /úpění/ Tri kola miláčku, tři kola, potom klidně vyžehlím já.
Ž: Jistě, ty určitě vyžehlíš. Ty něco uděláš. To bych se dočkala. Kdy jsi tady naposled něco udělal? C-O-K-O-L-I-V.
M: Nikdy.
Ž: No jistě, to jsi celej ty.
M: Dáš už pokoj, prosím tě? Za chvíli bude konec.
Ž: Ne za chvíli. Hned je konec. Mám toho dost. Jdu pryč. Nebudu utrácet svý mládí s někým, jako seš ty.
M: Cože nebudeš utrácet? Mohla bys prosím tě chvilku mlčet? /Muž odevzdaně vstává, přináší z kuchyně chipsy a podává je Ženě. Žena naštvaně bere pytlík a cpe si do pusy plnou hrst chipsů./ Ž: Myslíš, že jsem tlustá? Asi bych to nemela jíst, co ?
M: Zoufale chytá hlavu do dlaní.......................
Hosť
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2004

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť