Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Ako overit VINko

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

Poslaťod Šeďa » Pia Máj 11, 2007 11:00 am

Jo máš recht, je to tam.
Obrázok užívateľa
Šeďa
Prispievateľ
 
Príspevky: 316
Registrovaný: Pon Apr 03, 2006 9:56 am
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

Poslaťod potkan » Uto Máj 15, 2007 9:35 pm

nakolko sa tomu da verit? tvrdia mi, ze nemam vyhrievane zrkadla, ale lave sa mi rozmrazuje, zeby nebolo tak uplne povodne? som nevedel, ci je to chyba v pravom, lebo som sa kdesi raz docital, ze sa davalo rozmrazovanie iba do laveho... tvrdia mi, ze mam hmlovky so zltyma sklama, podla mna zlta vypada trochu inak... zeby novy naraznik alebo aspon nove hmlovky?
copperfield nehal zmiznut sochu slobody? je tam toho! ja som nacpal tri detske sedacky do xedosa 6!
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod TomAnt » Uto Máj 15, 2007 10:03 pm

Verit sa tomu da uplne by som povedal, akurat dve veci

- ukazuje to stav auta ako vyslo z tovarne
- je otazne, ako to soudruzi zmakli, pretoze ono v tej databaze je to prepletenec kodov a k nim popiskov, ale cez ine kody a hlavne cez MEMO stlpce v tabulkach na dBase IV databaze (pre tych co chapu) ... mohli sa kludne niekde seknut...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kiwes » Pia Nov 27, 2009 10:24 pm

naco vymyslat taketo hovadiny s ruskymi strankami, zavolam do servisu, nadiktujem VIN a nemusim nic riesit
Kiwes
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Nov 22, 2008 9:04 pm

Poslaťod Fredino » Pon Mar 15, 2010 1:42 pm

cez xedos comunnity som to skusal a mam auto ktore bolo vyrobene u nasich ceskych bratov :) takze :palec
Mazda Xedos 6, V6, 24V, 106Kw, r.v 1998 Dopravi ma z bodu A do bodu B...co sa o europskych rachotinach neda povedat :)
Obrázok užívateľa
Fredino
Prispievateľ
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv Jan 29, 2009 9:33 am
Bydlisko: Okres Senica

Predchádzajúci

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť