Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Rozebrání palubní desky 626 GE

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

Poslaťod Pavel Rittich » Pia Nov 03, 2006 7:51 am

:jo :jo Skutečně žárovky a jsou na 12 V. V mazdaservisu za ně chtějí asi 40,-Kč, v mototechně (když je mají) asi 15,- Kč, po internetu ti přijdou poi 6,5 + poštovné. Ty pidižárovky mají dvě velikosti - kontrolky v palubce jsou menší, v tlačítkách větší (jedna mi zcházela, dal jsem tam ty dvě malý). Vysokosvítivý LED jsme dávali do palubky jako posvícení, někde na fóru je návod.

Jinak popis rozborky včetně dokumentace je perfektní :tlesk: :tlesk: :tlesk:

To vladajs: Nediv se, když člověk neví, jakým plastovým zobákem co drží zespodu, snadno něco ulomí. Každý drápanec na plastu je zbytečný. Když jsem koupil mrkačku, měla spínač vyhřívání zadního okna ulomený a zamáčklý do palubky. Když jsem to rozhodil, zjistil jsem, že někdo přede mnou rozebíral palubku, snad chtěl vyměnit žárovku. Asi neuměl rozepnout konektor u spínače, prostě to ulomil v těch "komíncích" do kterých se zavrtávají vruty. Musel jsem je pájkou vytvořit znovu. Kdyby věděl jak na to, ušetřil by mi práci.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod otto » Pon Nov 06, 2006 6:56 pm

citace Vladajs
: ALE POKUD BY NĚKDO POTŘEBOVAL RADU JAK A CO SE ROZEBÍRÁ na 626 GE tak bych poradil :

díky za nabídku, potřebuji poradit, jak vyměnit palubní hodiny. Sehnal jsem jiné, ale neví co s nimi, protože nevím jak se k nim dostat. Vypadá to že budu muset roddělat celou palubku :hanged
otto
Opytovateľ
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Ned Júl 09, 2006 7:22 pm

Poslaťod vladajs » Sob Nov 18, 2006 10:58 am

otto píše:citace Vladajs
: ALE POKUD BY NĚKDO POTŘEBOVAL RADU JAK A CO SE ROZEBÍRÁ na 626 GE tak bych poradil :

díky za nabídku, potřebuji poradit, jak vyměnit palubní hodiny. Sehnal jsem jiné, ale neví co s nimi, protože nevím jak se k nim dostat. Vypadá to že budu muset roddělat celou palubku :hanged


Omlouvám se ale dlouho jsem tu nebyl, tak odpovídám až teď. Máš pravdu při demontáži hodin musí dolů palubovka.Zkoušel jsem to všemi způsoby jak tuto možnost obejíd ale nejde to jinak než jí celou sundat. :hanged
Mazda : prodána všechna auta, no nic bude potřeba koupit jiné
Auta jsou jako ženy.......Nedá se bez nich žít.Vladajs is speed!!!
Obrázok užívateľa
vladajs
Prispievateľ
 
Príspevky: 156
Registrovaný: Štv Jan 26, 2006 5:15 pm
Bydlisko: Bohumín

Predchádzajúci

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť