Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Automaticke zapinanie svetiel

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

Automaticke zapinanie svetiel

Poslaťod howoarang » Štv Jún 27, 2013 3:09 pm

Zdravím,

plánujem si dokupit LED denne svietenie na Mazdu 6, 2007 105kW po FL. LEDky kupim aj s modulom pre automaticke zapinanie, lenze ma to jeden hacik:
Podla vyhlasky by LED denne svetlo nemalo svietit sucasne so stretavackami ci parkovackami.
A ja uz mám od výroby nastavene automatické zapínani svetiel. Mám tam xenony a tie chcem cez den setrit, len oni stale svietia.
Vie niekto poradit, ako to prepnut tak, aby som svetla zapinal manualne pomocou packy? Potom uz so zapojenim DLR LED nebude problem.

Diki
howoarang
Čitateľ
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Str Máj 30, 2012 6:02 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod lakilaki » Štv Jún 27, 2013 8:04 pm

Uz to tu na fore asi niekto mal vyriesene na M6.... mozno vymenou BCM - body control modul... cca za 500 € :hmmhmm
Pre nasu M2, mazda import CZ-SK nevedel (nechcel) najst riesenie , tak som vymyslel sposob,. ako to tovarenske blbe - "furt svietenie" obist a funguje to.
Zrealizovali to na moje poziadanie, za moje peniaze v mazda Presov, to aby som nestratil zaruku na nove auto.
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod howoarang » Uto Júl 02, 2013 6:00 pm

A ako si to teda na M2 vymyslel?
howoarang
Čitateľ
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Str Máj 30, 2012 6:02 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť