Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Parrot Unika vs Mazda

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

Parrot Unika vs Mazda

Poslaťod junk_distiller » Sob Mar 16, 2013 8:10 pm

Ahojte,

presiel som z jedneho (chrysler) klubu do tohto po 7 rokoch nakolko som presedlal na Mazdu. Konkretne novu Mazdu 6. Mohol som si ju dovolit avsak len v "zakladnej" vybave Emotion. Jedina vec co mi tam z praktickeho hladiska chyba je bluetooth. Na internete som sa docital o produkte "Parrot Unika", ktory by mal zfunkcnit tlacitka preberania hovorov na volante (tiez mi bolo cudne, ze vyrobcovia tam tieto slepe tlacitka umiestnuju napriek tomu ze clovek to nema v danej vybave, ale ok). Mate niekto skusenosti s takymto zariadenim na mazdach? Ide im o to, ze nechcem si do noveho auta umiestnit nejaky blby display "ala Parrot", ale mat to nenapadne aj za cenu ozelenie nejakych parrot funkcionalit. Dakujem pekne za radu.
junk_distiller
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob Mar 16, 2013 8:06 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť