Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

MX-5 prevodovka 5 alebo 6-stupnova

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

Re: MX-5 prevodovka 5 alebo 6-stupnova

Poslaťod iron-racing » Sob Okt 27, 2012 9:14 pm

pridam svoj bezcenny objektivny nazor k tejto debate a poviem len tolko, ze okrem toho, ze sa tu vobec neriesi povodna otazka, tak sa musim priklonit k TomAntovi.
dovod je prosty. ked nieco hladam, alebo potrebujem pomoct a poradit, nechapem uplne nezmyselnu registraciu na nejake forum. ked uz chcem nieco vo fore obmedzit na clenov a navstevnikov, tak to urobim tak, ze navstevnici sa dostanu normalne k vlaknu, ktore hladaju a obmedzim len prispievanie, pripadne prehliadanie obrazkov, alebo prilozenych linkov.
ja osobne necitim potrebu si vytvarat pri kazdej prilezitosti niekde ucet a registrovat sa a zaprasovat si emailovku dalsim spamom, odhliadnuc od pamatania si prihlasovacich udajov, ktore este obcas byvaju tiez obmedzene istymi pravidlami typu "meno musi obsahovat a nesmie obsahovat" + "heslo musi a nesmie"...
a ked teraz myslite na to, ze kazdy prehliadac ma funkciu ulozenia prihlasovacich udajov, mate pravdu, ale nie vzdy to je vhodne, pripadne nie vzdy je to mozne. napriklad ak pc pouziva viac ludi, ako som v inetcaffe, alebo aj v praci.
takze ANO. podla mna je prehliadanie fora pod podmienkov registracie zbytocne, nevhodne a odradi to ludi...
626GD; 2.0i 66kW 1991 FE6E
Xedos 9; 2.5i V6 24V 149kW 1993 KLZE? :)
Obrázok užívateľa
iron-racing
Prispievateľ
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Sob Okt 03, 2009 1:00 am
Bydlisko: Blízko hlavného mesta
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod PeterS » Ned Jún 30, 2013 12:55 pm

ja tiež dávam za pravdu TomAnt-ovi a k druhému spomínanému foru sa nevyjadrujem :potichu ... mám vlastný názor
a toto fórum je oveľa viac prístupné a veľa ľudí vďaka nemu našlo to čo hladalo (pomoc, radu, typy,...) takže spĺňa svoj účel

MazdaKlub.sk :palec
Mazda 323BG Mazda
Mazda Xedos 6 2.0 V6 103kW(1999) SE + 4 x na ND
Mazda 6 2.0 DiTD MZR-CD 100kW(2005)
http://www.facebook.com/MazdaXedosEunos
Obrázok užívateľa
PeterS
VIP 2012
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Ned Okt 16, 2011 11:57 am
Bydlisko: Pezinok, Tišnov
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Predchádzajúci

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron