Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Som laik

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

Som laik

Poslaťod Harveybj » Sob Jún 18, 2011 9:50 pm

Čaute.

Pred nedávnom som kúpil Mazdu 6 2.0 diesel...rok výroby 2003......po naštartovaní klepe už aj teraz...dá sa niečo s tým urobiť?
Veľmi sa autám nerozumiem ale chcel by som
Harveybj
Pisateľ
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Sob Jún 18, 2011 9:37 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod 1neroamd » Ned Jún 19, 2011 12:38 am

Ja som laik tiez ale diesel klepe stale.
A ked si vedel ze klepe nemal si kupovat. Ako klepe, aj teraz.
1neroamd
 

Poslaťod Peacemaker » Ned Jún 19, 2011 1:57 pm

Koľko má najazdených kilometrov?
MAZDA6 nero, r.v2003, diesel 2.0, 100kW
Boh stanovil medze ľudskej múdrosti,ale nestanovil žiadne medze pre ľudskú hlúposť-a to nie je fér.
Obrázok užívateľa
Peacemaker
Komunikátor
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Štv Feb 26, 2009 8:08 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod Harveybj » Str Jún 22, 2011 1:02 am

ma tam 163 tisic....uz ked idem nejakych 30 sekund tak je to v pohode...len na zaciatku.....klepe to ako cisty diesel .....ale az tak by to malo klepat?...co to bude v zime.......

chcem dat skontrolovat tu moju Mazdu ale neviem komu mam verit...
dnes bol kamos s peugeotom na diagnostiku a mu tam napisali tolko nezmyselnych chyb ze koniec...niektore ani netreba opravovat :D....a hned mu vymenili aj ziarovky...a pri tom mu svietili.....ku..i jedne.....len chcu zarobit...
ja potrebujem cloveka ktory sa tomu rozumie....aby mi povedal do coho by som mal zainvestovat.....ale zatial som spokojny......za nejake 3 tyzdne som nabehal 2200km a nic...ide stale.......som rad...
Harveybj
Pisateľ
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Sob Jún 18, 2011 9:37 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomasVFR » Str Jún 22, 2011 9:39 am

napis aspon odkial si. a kontroluj si hlavne olej v motore
Mazda 6 2.0 MZR-CD 100kw 04
Obrázok užívateľa
TomasVFR
Forum Guru
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Sob Jan 03, 2009 8:16 pm
Bydlisko: Banka
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Harveybj » Str Jún 22, 2011 10:45 am

Bratislava......
Harveybj
Pisateľ
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Sob Jún 18, 2011 9:37 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod maros » Str Jún 22, 2011 9:46 pm

keď Ba tak potom Juro.. robil kedysi v Mazde.. nevedeli ho oceniť.. tak už tam chvalabohu neni :) keď chceš pošlem Ti na neho kontakt..
GG
Obrázok užívateľa
maros
VIP 2007
 
Príspevky: 1047
Registrovaný: Uto Aug 22, 2006 4:57 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Harveybj » Štv Jún 23, 2011 7:10 am

budem len rad....nasiel som par ludi no su daleko od BA....budem ti vdacny ...
Harveybj
Pisateľ
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Sob Jún 18, 2011 9:37 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod maros » Pia Jún 24, 2011 9:48 pm

číslo máš v SS
GG
Obrázok užívateľa
maros
VIP 2007
 
Príspevky: 1047
Registrovaný: Uto Aug 22, 2006 4:57 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Ruffryders » Pon Okt 24, 2011 8:51 pm

Dobry den nedokazete mi poradit v com moze byt probleem ?
Mmam mazdu 323f ba a mam problem s motorom.
ked nastartujem auto aj pri jazde ide v pohode ale akonahle sa rucicka teploty dostane na prvu čiarku na budiku tak auto mi zacne ako keby dusit mam aj pridane aa auto zacne šklbat,vtom pustim plyn a pridam znova a ide dobre za dalsich 100 metrov zase zacalo mi to robit jak zacala 50tka na slovensku,ked ližem plyn tak šklbeto robi vzdy v meste jak ho hned zoberem von z mesta a asi ja neviem dostane viac vzduchu alebo co to nerobi.vymenil som uz aj vahu vzduchu aj palivovy filter.moze to byt nejake teplotne čidlo?alebo take nieco?do servisu mazda to nechcem davat lebo uz ma tam raz ojebali.aa neviem ani kto robi diagnostiku na mazdy okolie trnavy.mozte mi poradit? dakujem
Ruffryders
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob Okt 22, 2011 6:34 am

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť