Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

AUX do Mazdy 6.

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

AUX do Mazdy 6.

Poslaťod mirom64 » Sob Máj 07, 2011 4:19 pm

Da sa nejako jednoducho (a hlavne lacno) bez nejakych vacsich uprav dorobit AUX vstup do oem Bose radia s CD menicom? Na radiu je aj tlacidko Tape/MD a v mieste kde by mala byt kazetova mechanika je zaslepka tak ma napadlo ci by sa to nedalo napojit cez nejaku redukciu namisto tych kaziet pripadne namiesto menica. Nepotrebujem aby sa dalo prepinat na volante ani podobne srandy ide mi cisto len o to nech sa tam da napojit mobil, ipod alebo hoci co na 3.5mm jack. Transmiter nechcem koli kvalite zvuku.
Obrázok užívateľa
mirom64
Pisateľ
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Sob Apr 16, 2011 10:41 pm

Poslaťod marclucpicard » Pon Máj 09, 2011 3:38 pm

Pokiaľ viem tak jediné dostupné riešenie, bez nejakých väčších zásahov, je x-carlink za asi 90e možno aj menej. Tu na fóre je tu o tom veľa písané.
Alebo potom namiesto horného kastlíka nad rádiom a hodinami inštalovať LCD s navi, DVD, mp3. Ale to je už oveľa drahšie riešenie.
M6 GG 2.3L - moj dlhorocny sen ktory sa mi splnil 7.6.07
Obrázok užívateľa
marclucpicard
Prispievateľ
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Str Okt 17, 2007 9:56 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod mirom64 » Pon Máj 09, 2011 10:10 pm

Dik za odpoved. O Xcarlink som uz pocul ale tolko sa mi do toho aj tak nechce investovat, predstavoval som si to asi moc jednoducho, ze pripojim R, L, GND a pocuvam. :o)
Obrázok užívateľa
mirom64
Pisateľ
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Sob Apr 16, 2011 10:41 pm

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron