Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Kluka Xedos 9 MCE

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

Kluka Xedos 9 MCE

Poslaťod taurus » Str Feb 23, 2011 10:50 pm

Cavte, mali ste niekto rozobraty motor 2,3 MCE? Konkretne kluku vonku? Mate niekto skusnost s vymenou gufera na kluke? lebo mi to pripomina nejaky rebus, ze ako to sudruhovia z Hirosimy dokazali naaplikovat gufero na tu kluku cez prirubu co drzi zotrvak, priruba ma vacsi priemer ako gufero, najhorsie je ze ta priruba je sucastou kluky , teda ze to je v ramci kovania kluky a ze nieje nejakym sposobom nalisovana ani nic podobne ze by najprv dali gufero a potom prirubu....uz som premyslal aj nad tym ze ked to chcem pretesnit tak si budem musiet kupit novu kluku kde uz to nove gufero bude..:-DDDD..viete niekto poradit? Dik
taurus
Opytovateľ
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Str Mar 11, 2009 10:33 pm

Poslaťod mirage » Ned Feb 27, 2011 10:02 pm

Máš SS...
mirage
Prispievateľ
 
Príspevky: 191
Registrovaný: Pon Sep 06, 2010 8:58 pm

Poslaťod taurus » Pon Mar 07, 2011 7:10 pm

Vybavene, demontovane, gufero vymenene, ale co to stalo nervov, koli par sekundam, az ma niekedy zaraza ako zlozito sa tvaria jednoduche veci...:-)
taurus
Opytovateľ
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Str Mar 11, 2009 10:33 pm

Poslaťod mirage » Uto Mar 08, 2011 10:08 am

mirage
Prispievateľ
 
Príspevky: 191
Registrovaný: Pon Sep 06, 2010 8:58 pm

Poslaťod Johny » Str Mar 16, 2011 12:00 pm

KUA. Preco sa taketo veci riesia cez SS? :vztekly
Xedos je super ...
Obrázok užívateľa
Johny
Prispievateľ
 
Príspevky: 341
Registrovaný: Sob Jún 10, 2006 8:17 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod mirage » Str Mar 16, 2011 2:59 pm

Lebo mu tu neviem vložiť obrázok...
mirage
Prispievateľ
 
Príspevky: 191
Registrovaný: Pon Sep 06, 2010 8:58 pm

Poslaťod Johny » Str Mar 16, 2011 3:12 pm

mirage píše:Lebo mu tu neviem vložiť obrázok...

Pozri viewtopic.php?f=4&t=13064&p=219375&hilit=vlozit+obrazok#p219375
Xedos je super ...
Obrázok užívateľa
Johny
Prispievateľ
 
Príspevky: 341
Registrovaný: Sob Jún 10, 2006 8:17 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod mirage » Str Mar 16, 2011 4:29 pm

Takto sa mi zdalo jednoduchšie a asi aj spomínaný server je v robote blokovaný.
mirage
Prispievateľ
 
Príspevky: 191
Registrovaný: Pon Sep 06, 2010 8:58 pm

Poslaťod Sinister » Str Mar 16, 2011 8:20 pm

ano jednoduchšie a potom dojde niekto s takym istym problémom a dozvie sa bačov... :D
=== Mazda Xedos 9 --MCE-- 2,3l ... V6 ... 210hp ===
Obrázok
Obrázok užívateľa
Sinister
Forum Guru
 
Príspevky: 1095
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 12:27 am
Bydlisko: Bratislava - Petržálka
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod leichnam » Str Mar 16, 2011 9:35 pm

Tak napise mne, ja nerobim tajnosti ako mirage :o)
Obrázok užívateľa
leichnam
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 6662
Registrovaný: Sob Máj 26, 2007 7:06 pm
Bydlisko: †††campo santo†††

Poslaťod Johny » Štv Mar 17, 2011 2:39 am

Ano mal som podobny problem tiez z prace blokovany server imageshake a tak som to poriesil takto :
viewtopic.php?f=2&t=16820 :spik2
Xedos je super ...
Obrázok užívateľa
Johny
Prispievateľ
 
Príspevky: 341
Registrovaný: Sob Jún 10, 2006 8:17 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod mirage » Štv Mar 17, 2011 9:43 pm

No a teraz kto má pravdu, Leichnam, alebo Johny? Pre mňa by bolo jednoduchšie vložiť tu obrázok...Dúfam, že som mu aspoň trochu pomohol.
mirage
Prispievateľ
 
Príspevky: 191
Registrovaný: Pon Sep 06, 2010 8:58 pm

Poslaťod taurus » Pia Mar 18, 2011 7:53 pm

Noo, ked uz ste sa dohadali, tak vam poviem kde bol uraz kamena:-) ci kamen urazu:-D Vdaka za obrazok od Mirage, ale v podstate som sa z neho nedozvedel nic co som uz nevedel, a vedel som to ze je tam gufero ktore treba vymenit ale je tam aj vymedzovaci kruzok, ktory vyzeral ze je jeden kus s klukou, nebolo nikde vidiet ziadny spoj kde by to bolo nalisovane alebo mejak nasrobovane alebo inak spojene s klukou, kedze som nechcel na taku vec pouzit experimentalnu hrubu silu-experimentalnu prelto, lebo som sa s takym niecim este nestretol akeby som si pojebabral kluku tak by ma to asi mrzelo, no ale po nejakych dvoch tyzdnoch spekulovania som sa rozhodol pre spominanu hrubu silu. Zobral som stahovak a s vedomim ze bud povoli kluka alebo stahovak som sa snazil ho tam nejak nabastrngovat, no a kedze som kluku mal len tak polozenu na stole, totiz nezdalo sa mi vhodne ju upinat do zveraku alebo inaho bazmegu, tak mi ta kluka lietala kadejako po stole,ako som sa tak snazil tam ten stahovak uchytit, tak som s tymi dvoma nozickami stahovaku kadejako buchotal a cinkal po tej spominanej prirube alebo co to je a ona si zrazu len tak odpadla, ani som nemusel stahovat, proste som to nepochopil, lebo predtym ked som este spekuloval ako to dat dole, tak ked niekto ku mne do garaze dosiel tak som tu kluku chytil za tu prirubu a tak som ju dotycnemu niesol ukazat ze aha toto si este nevidel, no a ta priruba nikdy sama nejak neodpadla, ale uz sa to tak nejak samo vyriesilo takze pohodka:-) Som sa nejak rozpisal kukam...:-)
taurus
Opytovateľ
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Str Mar 11, 2009 10:33 pm

Poslaťod Johny » Sob Mar 19, 2011 8:43 am

Kua. Kto sa tu s kym hada. Ne Ne. Som happy ze si to poriesil. Len proste su moznosti ako obist firemne firewally.
Xedos je super ...
Obrázok užívateľa
Johny
Prispievateľ
 
Príspevky: 341
Registrovaný: Sob Jún 10, 2006 8:17 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť