Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Dálkové ovládání centrálu

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

Dálkové ovládání centrálu

Poslaťod b.o.y » Sob Aug 07, 2010 9:29 am

Dovezl jsem z Německa M 323 BJ a chtěl jsem si k ní přidělat dálkové ovládání centrálu, protože ho prý neměla. Koupil jsem ovládání od Jablotronu a když jsem se začal vrtat pod volantem, zjistil jsem, že tam ovládací jednotka dálkáče centrálu zřejmě už je namontována (krabička, ze které trčí drátek-anténa s nápisem CEPT LPD-I) a zřejmě je i originální, protože na tišťáku je napsáno Mazda 323/626. Podle způsobu zapojení je to ale asi montováno dodatečně.

Zajímalo by mě, jestli je nějaká možnost k tomu napojit nějaké jiné dálkové ovládání za rozumný peníz (netuším ale, jak se "páruje" dálkové ovládání s řídící jednotkou), anebo jestli je nejjednodušší řešení to vyhodit a dát tam nové dálkové ovládání. Poradíte někdo?
b.o.y
Opytovateľ
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Pon Aug 21, 2006 11:41 am

Poslaťod b.o.y » Pon Aug 09, 2010 9:20 pm

Tak si odpovídám sám. Dal jsem tam DO Click od Jablotronu.

Je to zvláštní, ale nějaké bližší info o zapojení dálkového ovládání není na netu skoro možné najít. Takže kdyby někdo problém připojení dálkového ovládání svépomocí řešil, napište, rád se se svými těžce nabytými zkušenostmi podělím. Není na tom nic složitého.
b.o.y
Opytovateľ
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Pon Aug 21, 2006 11:41 am

Poslaťod martinger » Uto Sep 07, 2010 11:19 am

ahoj ja si tam tiez chcem dat dialkove ovladanie, napis prosim nejaky navod resp. schemy alebo hocico. Budem vdacny. Dik. Daj prosim aj link na to dialkove co si kupil.
Mazda BJ 323 S Exclusive, 1.6i 16V, r.v.2001
Obrázok užívateľa
martinger
Prispievateľ
 
Príspevky: 220
Registrovaný: Štv Júl 31, 2008 2:15 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod b.o.y » Štv Sep 23, 2010 2:09 pm

b.o.y
Opytovateľ
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Pon Aug 21, 2006 11:41 am

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť