Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Klima

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

Klima

Poslaťod gustafo » Sob Jún 12, 2010 1:17 pm

Zdravim chcem sa spytat ked mam auto bez klimi dala by sa don namontovat klima z druheho takeho isteho auta ? ak ano ako?
gustafo
Opytovateľ
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon Feb 02, 2009 10:41 pm

Poslaťod Krenštík » Sob Jún 12, 2010 1:31 pm

Všechno se da...... :ho:

zalezi jake auto, jestli ma pripravenou kabelaz do kabiny na zapnuti, musiss pridat chladic, takze je otazka jestli zrovna u tveho neni standartni chladic pro motor ve dvou verzich, pro auta s AC a bez AC. Vymenit vymenik, protakat hadice, namontovat kompresor, vymenit remeny atd........
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod gustafo » Ned Jún 13, 2010 1:32 pm

No kable tam su zaujimalo chladic je len na motor to by sa muselo domontovat ale skor ma zaujima ci by sa to dalo aj trosku z ineho typu mazdy kedze takych ako mam ja vela s klimou nie je a co by tam dalej bolo potrebne urobit..
Ja mam mazdu 323 1.6 16V r.v. 1994 a klimu by som pozeral z nejakej 323 f-kovej tych je preca len viac..
gustafo
Opytovateľ
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon Feb 02, 2009 10:41 pm

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť