Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Airbag & pc diag 626-98

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

Airbag & pc diag 626-98

Poslaťod dexter » Uto Máj 25, 2010 9:02 pm

Ahoj chlapi a děvčata. Mám problém z moji Mazdou. Bliká mi kontrolka bagu. Už na jiných autech sem se s tím potkal,prohrabal auto a zjistil jsem,že mám proseklej drátek co jde k airbagu sedačky spolujezdce. Tak sem sehnal druhej a závadu odstranil. Teď mi jde o to,jak smažu tuhle závadu,aby mi kontrolka pořád nesvítila. Mám kabel kterým jsem mazal tyhle závady u jiných aut,ale má zakončení obd2 a konektor na připojení Mazdy je ten divokej pod kapotou. Zajíma mě,jestli je tu někdo,kdo by mi mohl říct jak udělam redukci obd2 - mazda? Připojoval jste si někdo 626ku s pc? Budu rád za každou radu kromě takových,jako zajeď do Mazdy ať ti to tam smažou . :tma
dexter
Opytovateľ
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Pon Máj 10, 2010 4:50 am
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Alef » Str Máj 26, 2010 9:57 am

Ahoj, mě na 626 po opravě airbagů kontrolka zhasla sama. I podle servisního manuálu se nic neresetuje, mělo by to přestat po opravě. Co to dělá teď přesně? Svítí nebo bliká? Pokud bliká, tak jak (dlouhý a krátký bliknutí)? Myslím si, že pokud pořád bliká, tak tam je někde ještě chyba.
EX Mazda 626 GF 1.8 16V 68kW/92k
Mazda 6 GH 2.2 MZR-CD 120kW
Obrázok užívateľa
Alef
Prispievateľ
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Štv Máj 07, 2009 7:53 am
Bydlisko: Brno
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod dexter » Sob Máj 29, 2010 9:13 am

Nevite někdo co znamená kod 32 a 36 ? Ta mrcha bliká. :tma
dexter
Opytovateľ
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Pon Máj 10, 2010 4:50 am
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Alef » Sob Máj 29, 2010 12:13 pm

Ahoj,
32 - senzor bočního airbagu spolujezdce
36 - není, je 37 - boční airbag spolujezdce
EX Mazda 626 GF 1.8 16V 68kW/92k
Mazda 6 GH 2.2 MZR-CD 120kW
Obrázok užívateľa
Alef
Prispievateľ
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Štv Máj 07, 2009 7:53 am
Bydlisko: Brno
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod dexter » Ned Jún 06, 2010 4:23 pm

Zjistil sem, že mě chybí zátěžové čidlo na sedačku spolujezdce. Nevíte někdo jak se to dá nahradit odporem? Nebo neměřili jste ho někdo,jaký má odpor bez a se zátěží? :tma
dexter
Opytovateľ
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Pon Máj 10, 2010 4:50 am
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron