Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

schema radia M6

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

schema radia M6

Poslaťod lukasvrabcak » Pia Máj 14, 2010 8:50 pm

prepacte mi vsetci za tuto temu....tato tema sa tu rozoberala uz niekolko krat,skusal som aj vyhladavac,mozno15krat,ale nedopracoval som sa presne k tomu co by som chcel vediet....aj ked sa o tom uz pisalo a videl som rozne foto a aj odkazy na rozne stranky....tak tip radia nebol taky ako mam ja...(aspon sa mi zda)
mam mazdu 6 rocnik 2003....je tam radio a prehravac len na kazety...a teraz ku korenu veci...kupil som si transmiter,ale je to dost hnusny zvuk....niektore mp3 sa nedaju ani pocuvat, tak sa chcem spytat ci to radio ma zozadu vyvod na aux....a vyvod na subwoofer....za pochopenie dakujem a aj za rady ktore mozno dostanem
lukasvrabcak
Opytovateľ
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Pia Máj 14, 2010 11:53 am
Bydlisko: Prešov
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Batman » Ned Máj 16, 2010 12:19 am

1. standardne aux nema - da sa dorobit.
2. vystup na subwofer nema. Zvuk do subwofru sa da tahat len z reprakov.
3. transmiter je blbost.
4. najlepsie riesenie je Xcarlink.
Mazda 6, 1.8, 2003, GroundZero, Mio C720 IGO8
Obrázok užívateľa
Batman
Komunikátor
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Štv Mar 06, 2008 9:55 am
Bydlisko: Trenčín
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod lukasvrabcak » Ned Máj 16, 2010 11:23 am

Dakujem za strucnu odpoved :palec ....a keby mi este niekto nahodou vedel poradit, kde sa da Xcarlink kupit PO a nemusel ho obednavat cez net(nemam dobre skusenosti) tak budem velmi vdacny :)
lukasvrabcak
Opytovateľ
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Pia Máj 14, 2010 11:53 am
Bydlisko: Prešov
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod lukasvrabcak » Štv Máj 20, 2010 10:09 pm

mam este jednu otazku na batmena....mas ten x carlink v aute? ze urcite stym nebude ziaden problem? lebo este dnes si to mozno objdenam:)
lukasvrabcak
Opytovateľ
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Pia Máj 14, 2010 11:53 am
Bydlisko: Prešov
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Batman » Pia Máj 21, 2010 10:07 pm

mam len minusy:
1. ked mi v blizkosti xcarlinku zazvoni mobil a pouzivam usb kluc tak mi xcarlink zamrzne. Ale tento problem by uz terajsi model mat nemal.
2. ak chces vlastne poradie skladieb tak treba pouzit jeden softik. Mozno tiez uz dnes bezpredmetne.
Inak super vec. Nevahaj a kup to.
Mazda 6, 1.8, 2003, GroundZero, Mio C720 IGO8
Obrázok užívateľa
Batman
Komunikátor
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Štv Mar 06, 2008 9:55 am
Bydlisko: Trenčín
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť