Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Vymena ziarovky vnutorneho panelu

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

Vymena ziarovky vnutorneho panelu

Poslaťod nino » Ned Máj 09, 2010 7:24 pm

Zdravim Vás Mazďáci....Mam jednu prosbu, chcem Vas poprosit o nejaky návod ako vymenit ziarovku podsvietenia vnútorného panelu na Mazda 3, 2005...Neviem to nikde nájst, ci uz rozobrat panel alebo ako.....
Dakujem za Vase rady...
nino
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Jan 29, 2010 11:58 pm

Poslaťod vajcikt » Štv Sep 30, 2010 9:16 am

ak myslis ten stredovy panel tak som to robil na svojej mazde 3 mam aj nejake foto ako vypadalo ked to bolo rozobrate.
vajcikt
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Sep 30, 2010 9:12 am
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod okbsukhoi » Pon Okt 25, 2010 10:37 am

Podarila sa ti ta vymena ? Nejde mi poslat sukromna sprava.
Mam M3 2005 a nesvieti mi podsvietenie nastavenia teploty - to okruhle ovladanie dolu napravo. Chcel by som vymenit podsvietenie teda a nemam ani paru ako to rozobrat to ad jedna a ad dve netusim ani aka ziarovecka tam ide, bol by som ti velmi vdacny ak by si mi akokolvek poradil.
okbsukhoi
Čitateľ
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pia Okt 15, 2010 7:19 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dado977 » Štv Feb 03, 2011 6:25 pm

Mám taký istý problém ale na Mazde 6, 2003 a bol by som vďačný za každú radu prípadne schému. dík.
dado977
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob Jan 15, 2011 12:00 am

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť