Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

zvýšenie výkonu Mazda premacy ?

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

zvýšenie výkonu Mazda premacy ?

Poslaťod sepo10 » Ned Apr 25, 2010 8:33 pm

Zdravím vás všetkých. Chcel by som sa vás opýtať, či je možné zvýšiť výkon na mazda premacy. Mám r.v 2000, 2.0DiTD 66kw a ako viete nieje to žiadne žihadlo. Viem, že novšie verzie mali 74kw a vraj to bolo len v elektronike tak sa pýtam či sa to dá zvýšiť po prípade nejak prečipovať na ešte viac ako tých 74. ďakujem.
sepo10
Čitateľ
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pia Feb 05, 2010 7:49 pm

Poslaťod Mirin » Štv Júl 22, 2010 11:08 am

Mirin
Čitateľ
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Str Júl 21, 2010 5:47 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Ricky » Uto Júl 27, 2010 12:51 pm

Ty jo máte s tím chip tuningem u Mazdiček někdo osobní zkušenost? Zvedne se tuningem i spotřeba paliva?
Mazda 323 f BJ 2001 72kW
Bzoom bzoom bzoom
My hovecraft is full of eels. - Moje vznášedlo je plné úhořů.
Obrázok užívateľa
Ricky
Pisateľ
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Pon Jún 13, 2005 1:22 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod charlly » Pia Sep 10, 2010 6:38 am

Z mojich skúseností sa spotreba nezvyšuje. Práve naopak. Len Ti bude trošku podymovať pri väčšom zábere. Tam nie je problém ísť aj na 100kw.
charlly
Čitateľ
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Uto Máj 25, 2010 8:53 am
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod M6 GH GTA » Štv Dec 30, 2010 2:36 am

Ak zvysis vykon na Premacy bude ti klzat spojka aj ked za bezneho vykonu funguje perfektne, to mam viac krat vyskusane, pritlacny tanier neprenesie zvyseny krutiaci moment! Montovali sme powerbox steinbauer, napaja sa len na spill ventil a plynovy pedal, tak ze princip je len vacsia dodavka zmesi, auto ma opoznanie lepsi vykon, ale ak mu nalozis tak huliiiii!!!
ex M3 Mps, Mazda 6 GJ 2.5 AT, Mazda RX-8,
M6 GH GTA
VIP 2013
 
Príspevky: 651
Registrovaný: Str Jan 14, 2009 1:21 am
Bydlisko: Hiroshima
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť