Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Rady pri kupe ojazdeneho sedanu

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

Re: Rady pri kupe ojazdeneho sedanu

Poslaťod Michalko » Ned Júl 18, 2010 1:24 pm

Ahojte, mam v plane si kupit Mazdu 3 ale este rozmyslam nad benzinom alebo dieslom. Rocnik 2005 od tych 7000-8000€. Mozte poradit ktory by sa viac oplatil??? Ake su vyhody a nevyhody oboch??? Chcel som najprv benzin ale ked som pozrel na spotrebu diesla tak som zacal rozmyslat, ved 8.2 benzin a 4.1 diesel kombinovana je uz dost velky rozdiel. Prosim preto o radu, ake mate skusenosti s tymto autom a ci sa oplati vopred dikes
Michalko
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Júl 18, 2010 1:04 pm

Poslaťod Sedvo » Ned Júl 18, 2010 1:35 pm

Kolik předpokládáš, že najedeš za rok? Diesel je od PSA (Peugeot - Citroen) má několik much:
1) odchází turbodmychadlo
2) je to olejnička - přes víko ventilů prostě teče olej
3) DPF - tedy filtr pevných částic (záležitost dosti drahá), každých 60000 km je potřeba doplnit aditivum a každých 120000 km by měla být provedena výměna filtru, bohužel nevím za kolik to má mazda, ale ford to prodává za nějaký 28000,- (mají i nějakou náhradu za 16000,-, ale to nevím co je)
4) uvolňují se vstřiky - je potřeba je dotahovat případně vypodložit
5) motor má rozvodový řemen, sice se mění až při 240000 km, ale při intenzivním ježdění se jeho lhůta zkracuje na 180000 km (je to z manuálu PSA i Fordu)

Kombinovaná spotřeba určitě není 4,1 l/100 km, to je mimo město. Kombinovaná je kolem 5l/100 km. Benzín na tom bude samozřejmě se spotřebou o něco hůř, ale nebude to zase tak strašné.

Takže resumé - pokud najedeš ročně málo km, tak si kup benzín. Při větším nájezdu bych uvažoval i o naftě, ale zkus si zohlednit případná rizika.

Mám spočítáné, že při nájezdu 10000 km/rok, tak úspora na palivu je cca 7000,- Kč, takže při větším nájezdu se úspora zvyšuje.
Je jasné, že ty body co jsem vypsal tě nemusí potkat, potom je to super a šetříš od prvního kilometru. Takže je potřeba mít štěstí při výběru správnou kousku.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Michalko » Ned Júl 18, 2010 2:05 pm

no je pravda ze treba mat stastie na dobry kusok a rocne toho najazdim tak v primere,nie som ani z kategorie sialenych vodicov takze spotreba by mohla byt celkom tolerovana aj ked niekedy mam tazku nohu ale to ma asi kazdy :o)
Takze benzin bude asi najlepsia volba ako vravis. Este nikdy som nemal diesel tak som chcel skusit ale ten ich zvuk sa mi velmi nepaci(myslim celkovy zvuk motora) aj ked iste vyhody maju a k tomu co si napisal ty tak som sa rozhodol napokon pre benzin
Michalko
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Júl 18, 2010 1:04 pm

Poslaťod Sedvo » Ned Júl 18, 2010 4:21 pm

Zrovna zvuk není nejhorší na to, že je to nafta.

Průměrně je kolik, já jezdím průměrně 35000 km/rok. Tak si to zkus spočítat, ale taky hodně lidí je spokojených s 1.6 MZR-CD (tedy HDi či TDCi)
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod potkan » Str Júl 21, 2010 7:13 pm

uz som to tu raz pisal - pri jazdenom aute by som urcite isel do benzinu. japonske atmosfericke benziny su skoro neznicitelne, to by musel predchadzajuci majitel byt uberprasa aby s tym motorom nieco skaradeho vyviedol. ale na turbonafte je haklivych veci viacej a ty nikdy nebudes vediet, jako sa o ten motor ti pred tebou starali. a ked sa nieco dosere, tak je to oproti benzinu sakra drahe.
copperfield nehal zmiznut sochu slobody? je tam toho! ja som nacpal tri detske sedacky do xedosa 6!
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Mara » Uto Júl 27, 2010 9:15 pm

přesně jak říká potkan - ojetinu v dieselu to je harakiri - novej diesel se zárukou jo
Mara
Prispievateľ
 
Príspevky: 353
Registrovaný: Uto Okt 04, 2005 10:38 am
Bydlisko: Brno

Poslaťod potkan » Sob Jan 22, 2011 9:02 pm

mam dilemu.
dneskam som sa bol zbezne kuknut na jeden xedos do viedne. vinered, februar 97 podla VIN. nemal som koho znaleho zobrat so sebou. vedel som, ze auto predava echtovny viedenak menom sulejman, ale ze to nie su bazarnici, zrejme nie kazdy turek je majitelom autobazaru.
minus - hned jako som auto zbadal, videl som ze ma trochu chytene zadne lemy, cim sa na fotkach nechvalili. z jednej strany len puchejr (ma to vobec nejaky pekny slovensky preklad?), z druhej strany uz opadle na hrdzokov, nie velke, taky ten klasicky pasik jako na xedosoch byva. maly puchejr aj vpredu na kapote, kde je lak trochu otrieskany od kamienkov. kedze ma plastove kryty, nevidet v jakom stave su prahy. nemali xedosi lepsiu protikoroznu ochranu jako bezne 626? na druhej strane, okrem tychto troch miest neni nist.
mierne prelina olej okolo deklov ventilov. ocakaval som to, neprekvapilo. bohuzial.
klepu hydrostely. klasika, s tym by sa malo dat nieco urobit.
ma dieru v prednom blinkri, to som vedel uz z fotiek.
po tomto som sa chcel otocit a nasrany ist naspak, ale nakoniec som nasiel aj plusy. najma po tom, co som sa previezol.
spojka zabera naspodu. volant nema volu, napravy nemaju volu, poloosi nemaju volu, tlmice vypadaju v poriadku, nevim, mozno technicke sluzby mesta vieden funguju lepsie jako technicke sluzby mesta ceskoslovenskeho. prevodovka radi presne, synchrony nemaju ani naznak drhnutia. autoklima autoklimuje, sedacky polohuju aj hreju prdel. alternator vypada v poriadku, kontrolky nehlasia nedobijanie. rucna brzda funguje vtedy jak ma a nie fkuse. auto podla vsetkeho nebolo buchnute, podla vsetkeho ma realne kilometre (233K), ano, asi by ma onedlho cakali rozvody. vyfuk fuci tusim iba z jednej diery a to z tej spravnej. auto bez drzania volantu ide rovnako ked je pod plynom aj pod brzdou. trosicku zahybalo doprava, ale mohlo byt tym, ze malo jednu prednu gumu hodne maku. aj keby, geometria je najmensi problem.
interier bol zabordeleny jako keby sa tam pol dna hrali moje decka, turci zrejme vnutri fajcili jako turci. ma to bohuzel kozu ktoru ja nerad, ale je v hodne dobrom stave, aj ked samozrejme uz nevyzera jako by este vcera dychala. ale trosku renovacie a dychat mozno aj zacne. nema siber a ja siber rad, ale viem zit aj bez sibra.
chcu za to dve tisicky. kedze nevim nemecky ani turecky a prekladatel bola osoba co sa absolutne nevie jednat, radsej som tuto temu nepreberal.

mam? nemam? xedosa (97+) zhanam uz pol roka.
copperfield nehal zmiznut sochu slobody? je tam toho! ja som nacpal tri detske sedacky do xedosa 6!
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod potkan » Sob Jan 22, 2011 10:27 pm

este dotaz - je mozne preverit VIN?
copperfield nehal zmiznut sochu slobody? je tam toho! ja som nacpal tri detske sedacky do xedosa 6!
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod PePa » Ned Jan 23, 2011 1:16 am

Tato nemecka stranka (Xedos Community) ma aj moznost overenia VINu (pre X6 a X9):

http://www.xedos-community.de/infotool.php
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod potkan » Ned Jan 23, 2011 10:03 am

myslel som preverit auto podla jeho VIN
copperfield nehal zmiznut sochu slobody? je tam toho! ja som nacpal tri detske sedacky do xedosa 6!
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod potkan » Štv Mar 24, 2011 1:31 am

no, nakoniec som spravil mozno blbost jaxvina, mozno fajn kauff. uvidime.
kupil som xedosa na rakuskom ebay.
kedze bol odhlaseny, mohol som ho previezt akurat po dvore. ale vravel som si, ze za 1 a pol sa mi 99ka oplati, pokial nebude hrdzava, aj keby som na nej mal hned motor menit. no, snad nebudem muset, ale mozno aj hej. netaha tak, ako by xedos mal. ale boh vie, previezol som sa na nom zatial iba raz asi na dva kilometre, a plyn ide nejako hodne tazko. nie na klapke, asi nejako drhne lanko v bowdene.
zajtra mi ma kamarat na nom tlaky premerat, tak uvidime ci z motora nieco bude ci nie. tece olej cez veka ventilov, ale to som cakal.
diagnosticka ledka mi vyblikala kody 11,11,13 a 17. podla toho zoznamu co tu kdesi je je to tusim IAT senzor, kod 13 vraj neexistuje a 17 je jeden z kodov lambdy. neviem ktorej.
mal buchly a vymeneny predny naraznik a zvarene lave svetlo, ale predne celo preliacene neni. hrdzavy je vyriesitelne, ma opravovany jeden zo zadnych lemov, nie moc dobre. v autoradiu bolo cedecko bonjoviho. sakra.
v masine vsecko funguje, sklapanie zrkadielok je celkom sranda. ale je videt, ze auto bolo hodne zanedbane, evidentne majitelia boli lempli. aspon posledny.
auto bolo na salenych 17kach s dunlop gumami 215/45, budu tu onedlho na predaj. pre mna su moc velike, nemam rad ked auto vypada jako nablejskany rebrinak. ale nie su zasa skarade, to nie.
copperfield nehal zmiznut sochu slobody? je tam toho! ja som nacpal tri detske sedacky do xedosa 6!
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod andrejko » Štv Jún 09, 2011 8:49 am

Chcem sa spytat, co si myslite aky je najspolahlivejsi motor? Myslim z pohladu takeho auta co ma najazdene tak aspon 100 000 km. Viem ze ste uz spominali ze benzin je z tohoto pohladu lepsia volba, ale cital som ze pri diesloch je problem s turbom a common rail a tak sa chcem spytat ako su na tom diesely bez nich v pripade ak sa este nejake vyrabaju a ktore su spolahlivejsie z hladiska nie len poruchovosti ale aj ceny opravy, hladke diesely alebo su lepsie benzinove? A este sa chcem spytat co je lepsie pri benzinoch atmosfericky, kompresor alebo turbo a aky je mezi nimi rozdiel vlastne, takze vlastne chcem vediet keby mate zoradit diesel bez turba, diesel s turbom, atmosfericky benzin, benzin kompresor a este benzin turbo (a ostatne ak su este nejake ine typy) ako by ste ich zoradili podla spolahlivosti? Nie som odbornik tak sa ospravedlnujem za taketo otazky, mozete napisat aj konkretne typy motorov a ich objemy. Dakujem.
andrejko
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Jan 30, 2010 9:20 pm

Poslaťod andrejko » Pia Jún 10, 2011 8:25 am

Ked neviete odpovedat, tak sa spytam ze skuste napisat 3 japonske (nemecke) auta s najspolahlivejsim motorom rocnik 2003-2007 od 1,8 do 2,5 litra.
andrejko
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Jan 30, 2010 9:20 pm

Poslaťod TOM.B » Pia Jún 10, 2011 10:53 am

No za sebe bych hlasoval pro ten motor co mám já proto jsem si to kupoval né :o) Takže Mazda 2.0 110kW benzin.
Obrázok užívateľa
TOM.B
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Apr 18, 2006 9:24 pm
Bydlisko: Holešov

Predchádzajúci

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť