Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

mlhovky 626 GE

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

mlhovky 626 GE

Poslaťod gumide » Pon Jan 18, 2010 9:11 pm

Zdravím všechny, nevíte náhodou někdo, jak přesně zapojit mlhovky na 626 model GE 2.0 CXD r.v.93?
Nedávno mi jeden maník nacouval do předku, takže jsem měnil komplet nárazník, masku, světla a koupil jsem si i originál mlhovky (samozřejmě starší), které tam původně nebyly. Vpředu byla elektrika vyvedena, kterou jsem bez problémů zapojil, v palubovce byla taky nachystaná na originál vypínač, ale přesto to nesvítí Rozsvítí se pouze kontrolka, která je součástí vypínače, ale do mlhovek žádná šťáva nejde.
V knížce o 626tkách jsou u nafťáku uvedeny a popsány 3 pojistkové skříňky v motorovým prostoru, bohužel s poznámkou (a bez obrázku a bez popisku) že do r.v.1998 je v motoru jen jedna skříňka.
Nemůžete mi prosím někdo poradit, co a kam dodatečně připojit nebo doplnit? Nějaké fotky by se taky hodily, ale to už bych asi chtěl moc... Každopádně předem dík za jakoukoli smysluplnou odpověď.
gumide
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Jan 18, 2010 9:06 pm

Poslaťod blacklemon » Štv Jan 21, 2010 9:47 pm

Ahoj, mám taky Comprex r. 93. Mlhovky sice menám, ale viděl bych to buť na pojistku v poj. skříňce v motoru (vlevo u tlumiče) nebo na chybějící relátko (pod černým plastem hned vedle poj. skříňky (jsou tam relátka na ventilátor topení, zadní mlhovku atd.) Jinak kabeláž by měla být zapojena.
blacklemon
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Jan 21, 2010 9:36 pm

Poslaťod potkan » Pia Jan 22, 2010 12:28 am

na predne hmlovky je relatko, v motorovom priestore v poistkovej skrinke, myslim ze ma byt vlavo hore, teda aspon podla rusov - http://www.japancars.ru/cat/mazda/?cat= ... 1&blk=6630
myslim, ze je to obycajne spinacie, zajtra sa mozem kuknut, ak nezabudnem.
copperfield nehal zmiznut sochu slobody? je tam toho! ja som nacpal tri detske sedacky do xedosa 6!
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod potkan » Sob Feb 06, 2010 10:38 pm

je to prepinacie relatko, GA32 od imasen, take zelene. mam jedno doma, keby si chcel.
copperfield nehal zmiznut sochu slobody? je tam toho! ja som nacpal tri detske sedacky do xedosa 6!
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť