Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda6 Výměna kliky u dveří

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

Mazda6 Výměna kliky u dveří

Poslaťod Malasort » Sob Mar 21, 2009 11:20 pm

Zdravím,
mám v plánu koupit hlinikové kliky na mou mazdu 6 a vyměnit je za originály.
Chtěl bych se zetptat jestli s tímto máte někdo zkušenosti, a jak složitá vyměna mě čeká?
Nebo by bylo lepší koupit jen chromované kryty?

Díky za jakékoliv info.
Mazda 6 GG 2.0i HB
Malasort
Opytovateľ
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Sob Jan 10, 2009 11:03 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Mara » Pia Mar 27, 2009 2:17 pm

máme oba podobnej jarní plán na M6

- výměna celejch klik znamená sundání vnitřního tapecírungu dveří a defacto jen povolení jednoho šroubu

jinak chromový krytky madel je shit - nedrží to - odchlypuje se to a hlavně je to z blízky vidět, že je to náhražka
- dají se koupit celochromový kliky, ale ty píšeš o " hliníkovejch" - co tím myslíš?

mara
Mara
Prispievateľ
 
Príspevky: 353
Registrovaný: Uto Okt 04, 2005 10:38 am
Bydlisko: Brno

Poslaťod Malasort » Pia Mar 27, 2009 11:11 pm

No myslel sem si že sou hliníkový... :-( ale sou jen celochrom a z plastu...-:(
Do toho se mi rovna dvakrát nechce.... pač mám objednaný hliníkový boční lišty na dveře a tak sem to chtěl tímto doplnit...
Jenže pokud by bylo jedno hliník a druhý chromovej plast tak nevím jak by to vypadalo....
No pokud říkáš že výměna je jednoduchá tak do toho asi půjdu protože do krytů se mi fakt zrovna dvakrát jít nechce...
Mazda 6 GG 2.0i HB
Malasort
Opytovateľ
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Sob Jan 10, 2009 11:03 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Mara » Pia Apr 10, 2009 8:45 am

Malasort píše:No myslel sem si že sou hliníkový... :-( ale sou jen celochrom a z plastu...-:(
Do toho se mi rovna dvakrát nechce.... pač mám objednaný hliníkový boční lišty na dveře a tak sem to chtěl tímto doplnit...
Jenže pokud by bylo jedno hliník a druhý chromovej plast tak nevím jak by to vypadalo....
No pokud říkáš že výměna je jednoduchá tak do toho asi půjdu protože do krytů se mi fakt zrovna dvakrát jít nechce...


nechceš tyto chrom kliky - jedny nový mám - jsou to celý kliky v chromu - ne jen ty krytky
jsou replika těch origo mazda v chromu - je to od tohoto výrobce www.chromdesign.de

su z Brna ( bílovice nad Svitavou)

Mara
Mara
Prispievateľ
 
Príspevky: 353
Registrovaný: Uto Okt 04, 2005 10:38 am
Bydlisko: Brno

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť