Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 323 sedan audio

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

Mazda 323 sedan audio

Poslaťod martinb » Str Jan 21, 2009 7:36 am

Ahojte kolegovci a stastni majitelia mazdy.Chcel by som sa Vas opytat a zaroven si nechat aj poradit od skusenejsich ci by som mohol dat do kopy toto...

RADIO: PIONEER DEH-600BT http://www.pioneer.sk/sk/nav/produkty/zabava-do-auta-autoradia/autoradia/deh-600bt---------------------

SUBWOOFER: SAL XB 12"(aktivny)..http://www.bornet.sk/auto-subwoofer-akt ... r---1665/..

rozmyslal som ze ci pojdem do akticneho alebo do pascneho co sa tyka ostatnych reproduktorov tak som zistil ze su zabudovane ALPINE 160W stredove a aj vyskove ktore slapu z radia ktore je tiez ALPINE.Ako som sa pytal nasich tak mi povedali ze ked ho kupovali tak kupili aj tuto audio sustavu ako specialnu vybavu....Tak teraz mi prisim poradte...Vymenit? Nechat? Doplnit o aktivny SUB?

dakujem :palec
Mazda 323BA sedan 1.8, 1997,cervena.....novucicky majitel......pripraveny na vylepsenie krasavice
martinb
Opytovateľ
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Str Jan 21, 2009 1:54 am
Bydlisko: Martin

Poslaťod DutchDixon » Uto Feb 10, 2009 4:23 pm

kedze mas sedan volil by som pasivny sub. Ten šulec v kabine az tak moc nebude pocut.
Obrázok užívateľa
DutchDixon
Opytovateľ
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Ned Feb 24, 2008 8:01 pm

Poslaťod Batman » Uto Feb 10, 2009 10:25 pm

Neriesili sme to tu uz nahodou? :hmmhmm Myslel som, ze uz to mas hotove.
Mazda 6, 1.8, 2003, GroundZero, Mio C720 IGO8
Obrázok užívateľa
Batman
Komunikátor
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Štv Mar 06, 2008 9:55 am
Bydlisko: Trenčín
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod tomasicek » Str Feb 11, 2009 11:48 am

Mne sa zda tiez, ze sme tu uz riesili "akticny a pasicny" subwoofer :ho: :ho:
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť