Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

dopravne spravy v autoradiu.

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

dopravne spravy v autoradiu.

Poslaťod Pedro70 » Uto Okt 07, 2008 11:59 am

Ahojte.

Po viacerych nastaveniach a precitani manualu sa obraciam s touto temou na vas.
Mam v M3 vstavane autoradio a na niektorych rozhlasovych staniciach nefunguje DOPRAVNE SPRAVY.Nezobrazuje text ani hlasitost dopr.hlasenia sa nezosilni a ani sa neprepne,ked pocuvam cd.Ide mi to konkretne len na RADIO EXPRES a SRO1.Pri tom som 100% presvedceny ze ostatne stanice to podporuju a na inych.
Jedine co by mohlo byt,je slaby signal rozhl.stanic,ale to som vylucil.
Ma niekto podobny problem,pripadne vie poradit???

Vdaka
Mazda 3 BK 2008 1.4/62kw 78 tkm
Obrázok
Toyota Yarris 1.33/74kw 2011 17tkm
Obrázok užívateľa
Pedro70
Prispievateľ
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Sob Mar 08, 2008 8:09 pm
Bydlisko: BRATISLAVA
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod MrSix » Uto Okt 07, 2008 2:55 pm

No ja som este nikdy nezazil, ze by sa mi autoradio preplo na dopravne spravy u takych stanic ako sro1. To, ze oni dake dopravne informacie vysielaju, este nic neznamena. Musi to podporovat vysielac, a poslat prislusny signal ktorym sa na radiu aktivuje ich prijimanie.

Inak ked sme uz pri tom, maximalne ma vytaca, ked po ukonceni dopravnych sprav tuto funkciu nevypnu! Radio zostane "visiet" na danej stanici, a neprepne sa naspat na cd. A aj ked ho prepnem manualne, po chvili zase preskoci naspat na radio, kde vsak uz ziadne spravy nejdu. Za toto by som ludom odtinal paprce od prdele!
Mazda6/Sport, CD143, Plusline (2007)
Mazda6/SportCombi, G194, Revolution (2019)
MrSix
Prispievateľ
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Ned Dec 30, 2007 7:33 pm

Poslaťod Pedro70 » Uto Okt 07, 2008 3:41 pm

No ked som mal stare radio,tak mi to islo na vsetkych staniciach,co vysielali dopr.spravy a pevne s tebou suhlasim,ze to lezie na nervy pokial nevypnu dopr.hlasenie.
Mazda 3 BK 2008 1.4/62kw 78 tkm
Obrázok
Toyota Yarris 1.33/74kw 2011 17tkm
Obrázok užívateľa
Pedro70
Prispievateľ
 
Príspevky: 138
Registrovaný: Sob Mar 08, 2008 8:09 pm
Bydlisko: BRATISLAVA
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod tomasicek » Str Okt 08, 2008 11:04 am

Chlapi, oni to maju dobre premyslene. To je len akoze nahodou aby ste poculi tie ich krasne uputavky a reklamy.

Hlavne na Expresse toto lubia robit.... :jo
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť