Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

přidání el. stahování oken do Mazda 626 GE (1996) LX

Hotové riešenia, návody, postupy, zvyklosti, odporúčania a rady z reálneho života...

Moderátor: George

přidání el. stahování oken do Mazda 626 GE (1996) LX

Poslaťod Rumlik » Pia Aug 22, 2008 10:21 pm

Zdravím,
ve středu si jedu koupit Mazda 626 GE (1996) takže nyní mě tu uvidíte častěji. Ale je to LX verze, sice má 2x airbag atd atd, ale nemá okna v elektrice, ale na dveří je na to otvor, takže 100% bych řekl, že to půjde dodělat.

Pokud už to někdo dělal a nebo má díly které na to potřebuju, tlačítka, motůrek, atd atd, rád koupím.

Díky za rady a info
Rumlik
Pisateľ
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Pia Aug 22, 2008 10:02 pm

Poslaťod Bootleg » Pia Aug 22, 2008 10:41 pm

Dorobit sa to da, ale v starsich modeloch chybala kablovacka, okrem toho pozor na jednotlive rocniky z vrakovisk, tie kablovacky sa lisili v zapojeni a potom napr. tlacitko na zadne lave okno ovladalo central a podobne... Takze kablovacku najlepsie z toho isteho roku (rok vyroby, nie registracie). Inak je to len skladacka a nieje s tym vacsi problem. Pokial su motorceky a kable, do 3 hodin je to hotove svojpomocne.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Rumlik » Pia Aug 22, 2008 10:43 pm

Bootleg píše:Dorobit sa to da, ale v starsich modeloch chybala kablovacka, okrem toho pozor na jednotlive rocniky z vrakovisk, tie kablovacky sa lisili v zapojeni a potom napr. tlacitko na zadne lave okno ovladalo central a podobne... Takze kablovacku najlepsie z toho isteho roku (rok vyroby, nie registracie). Inak je to len skladacka a nieje s tym vacsi problem. Pokial su motorceky a kable, do 3 hodin je to hotove svojpomocne.


díky. Nemám vůbec tušení, kde bych to koupil. A ještě bych rád mlhovky. 2x do 626GE
Rumlik
Pisateľ
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Pia Aug 22, 2008 10:02 pm

Poslaťod Bootleg » Pia Aug 22, 2008 11:38 pm

na hmlovky by uz mali byt natahane kable. kupit? jedine nejake vrakovisko, treba elektromotory, kablovacku z dveri komplet a ovladace. hmlovky - samotne svetla plus tlacitko do interieru. treba pozriet v tej novsej GE, ci je tam predpriprava v dverach na tie okna, ak ano, odpada nakup kablovacky. vela zdaru.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Rumlik » Sob Aug 23, 2008 11:28 am

Bootleg píše:na hmlovky by uz mali byt natahane kable. kupit? jedine nejake vrakovisko, treba elektromotory, kablovacku z dveri komplet a ovladace. hmlovky - samotne svetla plus tlacitko do interieru. treba pozriet v tej novsej GE, ci je tam predpriprava v dverach na tie okna, ak ano, odpada nakup kablovacky. vela zdaru.


diky moc, jen sehnat vrakoviste kde bude GE :)
Rumlik
Pisateľ
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Pia Aug 22, 2008 10:02 pm

Poslaťod potkan » Sob Aug 23, 2008 7:32 pm

motorky do okien ma zrovna myslim niekto na predaj na odklepnuto.cz. predne hmlovky - chlope, snad dva mesiace som zhanal vsade mozne lavu, na vrakacoch je 626tiek dost, ale vsetci ich rozbijaju spredu, proste ludia su bez fantazie. a hmlovky sa original kupit nedaju, z druhovyroby sa kupit nedaju. niekedy sa objavia na nemeckom ebay, mali by pasovat aj z mx6. ale pokial viem nepasuju z americkych verzii.
copperfield nehal zmiznut sochu slobody? je tam toho! ja som nacpal tri detske sedacky do xedosa 6!
potkan
Komunikátor
 
Príspevky: 670
Registrovaný: Pia Nov 17, 2006 2:00 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Bootleg » Sob Aug 23, 2008 11:41 pm

lava hmlovka by mi mala visiet v garazi niekde, mozem pozriet, ked je zaujem.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Rumlik » Sob Aug 23, 2008 11:43 pm

Bootleg píše:lava hmlovka by mi mala visiet v garazi niekde, mozem pozriet, ked je zaujem.


hehe leva :) a co prava? :P fotky muzes poslat. je neposkozena?
Rumlik
Pisateľ
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Pia Aug 22, 2008 10:02 pm

Poslaťod Bootleg » Sob Aug 23, 2008 11:46 pm

prava uz asi nieje, aspon som ju nevidel, skusim nafotit a poslem foto. neposkodena by mala byt, aspon vyzerala celkom dobre naposledy.. ked medzitym nebola na nejakej party :)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Rumlik » Sob Aug 23, 2008 11:52 pm

Bootleg píše:prava uz asi nieje, aspon som ju nevidel, skusim nafotit a poslem foto. neposkodena by mala byt, aspon vyzerala celkom dobre naposledy.. ked medzitym nebola na nejakej party :)


snad moc na party neradila :D
Rumlik
Pisateľ
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Pia Aug 22, 2008 10:02 pm

Poslaťod Rumlik » Pon Apr 20, 2009 3:32 pm

ma nekdo kabelaz dveri pro 626GE bud z roku 96 nebo 97? diky
Rumlik
Pisateľ
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Pia Aug 22, 2008 10:02 pm

Späť na Ako na to?

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť