Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Bratislava - sobota 3.12.2005

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Poslaťod TomAnt » Str Nov 16, 2005 2:33 pm

Luke.cz píše:
Gothic píše:Ja se dobre bavim.


A já se jen divím .... :???


Luke, a ja sa nedivim...
ved to tu je ako v kocurkove.. zhrniem chronologiu...

- napadlo mi, ze by sme sa zasa raz mohli v piatok stretnut, nieco zjest, popit a pokecat
- napisal som do fora datum, cas a miesto stretnutia, ako aj podnik, kam by sme sli, cize vsetko potrebne...
- prve tri ohlasy boli pozitivne, ale vyplynulo z nich, ze sobota by sa javila ako lepsi termin
- termin som teda zmenil na sobotu, je mi to predsa v podstate jedno, ci piatok alebo sobota, jest musim oba dni, aj pit, pokecat mozem kedykolvek, cas mam aj v sobotu aj v piatok
- a tu to zacalo
- po zmene terminu na sobotu si zopar clenov zacalo mysliet, ze ide o organizovane stretnutie vacsieho druhu a zacali k tomu tak pristupovat, tlacit ma do organizacie, pripadne vycitat druhym ludom z BA, ze sa organizacie nechytili.
- ked uz to presiahlo istu mieru, rozhodol som sa thread znepristupnit, aby sa v podobnom duchu nepokracovalo, a zacat nanovo s tym, aby bolo jasne ze ide o NEORGANIZOVANE jednoduche stretnutie typu kto chce ten pride
- toto sa stretlo s negativnym ohlasom, takze som povodnu diskusiu zpristupnil...
- medzitym sa objavila nova diskusia na tuto temu zalozena Saintom (tak sko som zamyslal)
- aj v tejto teme sa uz zacali objavovat poziadavky na zabezpecenie ubytovania, programu a cojaviemcoho este...

A teraz, nemam si tu pripadat ako v Kocurkove? Tentokrat uplne chapem Gothica ze sa dobre bavi...

Aby som predisiel nedorozumeniu ako minuly rok tak verejne tuna oznamujem
1. NIC neorganizujem, len som oznamil kde a kedy sa budem nachadzat, kto chce, moze sa pridat, kazdy je vitany
2. NEZABEZPECUJEM ziadne ubytovanie, program ani nic podobne. Som ochotny skusit zabezpecit miesto vo zvolenom podniku, ak budem vediet priblizny pocet ucastnikov tyzden dopredu, pripadne zabezpecit miesto v inom podniku.
3. NEBERIEM zodpovednost za ziadne zle pochopene oznamy, vyzvy a podobne, sme vsetci dospeli ludia a ked poviem ze nic neorganizujem, tak to plati.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod santa » Str Nov 16, 2005 2:37 pm

Myslim ze jasnejsie sa to uz nedalo povedat.

Suhlas.
Obrázok užívateľa
santa
VIP 2006
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Štv Okt 13, 2005 8:37 pm
Bydlisko: BA-SK

Poslaťod Luke.cz » Str Nov 16, 2005 4:14 pm

Jo, já to beru, jen se divím těm reakcím. Nic neslibuju, uvidím podle toho jak na tom bude Marťa, buď se přidáme, nebo ne.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod TheSaint » Str Nov 16, 2005 9:06 pm

TomAnt píše:medzitym sa objavila nova diskusia na tuto temu zalozena Saintom (tak sko som zamyslal)
- aj v tejto teme sa uz zacali objavovat poziadavky na zabezpecenie ubytovania, programu a cojaviemcoho este...

A teraz, nemam si tu pripadat ako v Kocurkove? Tentokrat uplne chapem Gothica ze sa dobre bavi...

Aby som predisiel nedorozumeniu ako minuly rok tak verejne tuna oznamujem
1. NIC neorganizujem, len som oznamil kde a kedy sa budem nachadzat, kto chce, moze sa pridat, kazdy je vitany
2. NEZABEZPECUJEM ziadne ubytovanie, program ani nic podobne. Som ochotny skusit zabezpecit miesto vo zvolenom podniku, ak budem vediet priblizny pocet ucastnikov tyzden dopredu, pripadne zabezpecit miesto v inom podniku.
3. NEBERIEM zodpovednost za ziadne zle pochopene oznamy, vyzvy a podobne, sme vsetci dospeli ludia a ked poviem ze nic neorganizujem, tak to plati.


No já to založil s tím, aby každej pochopil že se nic organizovat nebude..... rezervace přece bůhvíjaká organizace ne ? ... ubytování ať si každej zajistí jak chce... 8-)
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Kris » Str Nov 16, 2005 9:11 pm

TomAnt píše:
Luke.cz píše:
Gothic píše:Ja se dobre bavim.


A já se jen divím .... :???


Luke, a ja sa nedivim...
ved to tu je ako v kocurkove.. zhrniem chronologiu...

- napadlo mi, ze by sme sa zasa raz mohli v piatok stretnut, nieco zjest, popit a pokecat
- napisal som do fora datum, cas a miesto stretnutia, ako aj podnik, kam by sme sli, cize vsetko potrebne...
- prve tri ohlasy boli pozitivne, ale vyplynulo z nich, ze sobota by sa javila ako lepsi termin
- termin som teda zmenil na sobotu, je mi to predsa v podstate jedno, ci piatok alebo sobota, jest musim oba dni, aj pit, pokecat mozem kedykolvek, cas mam aj v sobotu aj v piatok
- a tu to zacalo
- po zmene terminu na sobotu si zopar clenov zacalo mysliet, ze ide o organizovane stretnutie vacsieho druhu a zacali k tomu tak pristupovat, tlacit ma do organizacie, pripadne vycitat druhym ludom z BA, ze sa organizacie nechytili.
- ked uz to presiahlo istu mieru, rozhodol som sa thread znepristupnit, aby sa v podobnom duchu nepokracovalo, a zacat nanovo s tym, aby bolo jasne ze ide o NEORGANIZOVANE jednoduche stretnutie typu kto chce ten pride
- toto sa stretlo s negativnym ohlasom, takze som povodnu diskusiu zpristupnil...
- medzitym sa objavila nova diskusia na tuto temu zalozena Saintom (tak sko som zamyslal)
- aj v tejto teme sa uz zacali objavovat poziadavky na zabezpecenie ubytovania, programu a cojaviemcoho este...

A teraz, nemam si tu pripadat ako v Kocurkove? Tentokrat uplne chapem Gothica ze sa dobre bavi...

Aby som predisiel nedorozumeniu ako minuly rok tak verejne tuna oznamujem
1. NIC neorganizujem, len som oznamil kde a kedy sa budem nachadzat, kto chce, moze sa pridat, kazdy je vitany
2. NEZABEZPECUJEM ziadne ubytovanie, program ani nic podobne. Som ochotny skusit zabezpecit miesto vo zvolenom podniku, ak budem vediet priblizny pocet ucastnikov tyzden dopredu, pripadne zabezpecit miesto v inom podniku.
3. NEBERIEM zodpovednost za ziadne zle pochopene oznamy, vyzvy a podobne, sme vsetci dospeli ludia a ked poviem ze nic neorganizujem, tak to plati.


Pocuj..to musi hodne tlacit.. este ani po roku si nestravil tu svoju NE-organizaciu ubytovania :lol :lol :lol
Ked nad tym rozmyslam ..sice si povedal ze neorganizujes..ale kto nesie "politicku zodpovednost" ked sa nieco posere v rezorte??..no predsa veduci prevadzky!..takze sa z toho nevyzujes ani po roku..bratm!!!!!
Proste systiema nerabotajet a ty si to odnesies ..proste lebo si Predm-seda. :hura :) :)
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Str Nov 16, 2005 9:18 pm

Heh s tym ratam, ale budem sa branit zubami nechtami :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Hosť » Sob Nov 19, 2005 10:08 pm

Nemůžu se nevyjádrit. Chodím na forum už dlouho, vždy jsem našla odpověď na problémy, které jsem s autem měla, aniž bych se zeptala, protože stačí používat vyhledávání. Mnohdy se zde i pobavím nad vtipy nebo smešnými hádkami. Jsem původem ze Slovenska, konkrétně Prešov, 8 let jsem pracovně strávila i v Bratislavě, pak se odstěhovala za manželem do Čech. Proč to píšu? Protože se zde projevil typický Blavismus, který ale Blaváci neznají a nepoznají. Majkiho z 90% chápu. A úplně chápu to, že to Blava nepochopila, protože to je Blava. Ta to nikdy pochopit nemůže. Ono "panstvo" by si mohlo už taky uvědomit, že na soukromé večery se chodí soukromě, používají se k tomu mobily, ICQ, maily, SZ atd. a ne takové provokativní pozvánky tady na foru, aby si to každý přečetl a měl možnost reagovat. Jsou určitá pravidla slušného chování, když se vdávám, taky to nevytrubuju do světa a pozvánku pošlu jen těm, které pozvat chci. Občas mi připadá, že tady někteří mají pásku přes oči, druzí zase růžové brýle a že někteří si tady hrají na něco, co nejsou a nikdy být nemohou, protože na to nemají. Většina z těch, co se tady do tohoto tematu zapojili a jízlivě podbíjeli náladu, by se měla nad sebou zamyslet, včetně Majkiho, který by si měl příště rozmyslet, zda je nutné být za každou cenu upřímný, včetně Gretky, která TomAntovu přítelkyni zosobňuje dobre, ale už asi trochu slepne, včetně TomAnta, který si to vzal až příliš osobně, včetně Krise, který si občas hraje na něco, čím není. Na druhou stranu musím pochválit The Saint a santa, kteří přišli s pomocnou rukou a klidným svědomím a zachovali se přímo ukazkově. Nesnědla jsem moudrost celého světa, veškeré mé názory mám utvořené jen z příspěvků tady na foru, těžko říct, jaký kdo je v reálnu. Ale heslo každého inteligentního člověka by mělo být: Nikdy si na nic nehraji!
Víc psát snad už nemusím. Vím, že se zde najdou lidé, kteří se mnou budou souhlasit, vím, že se najdou lidé, kteří souhlasit nebudou. To už jsou jednoduše řečeno lidé.
Hosť
 

Poslaťod Gothic » Sob Nov 19, 2005 10:30 pm

Kazdy si ve virtualnu vetsinou (na neco) trochu hraje :)
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod dabel » Pon Nov 21, 2005 12:09 am

Anonymná cica: nuž... na to, že z tých ľudí nikoho nepoznáš, sa púšťaš do dosť odvážnych komplexných analýz...
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Doktor » Pon Jan 02, 2006 11:40 am

Predsedooooo, na to že to posedenie bolo pred mesiacom, by sa aj nejaké fotečky hodili, tak poklikaj trochu tou myšou, nech už to tu je.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Pon Jan 02, 2006 11:57 am

Doktor píše:Predsedooooo, na to že to posedenie bolo pred mesiacom, by sa aj nejaké fotečky hodili, tak poklikaj trochu tou myšou, nech už to tu je.


:twisted

a rozputam dalsi flame ohladom "sukromnych" stretnuti prezentovanych verejne :koule
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Pon Jan 02, 2006 12:18 pm

TomAnt píše:
:twisted

a rozputam dalsi flame ohladom "sukromnych" stretnuti prezentovanych verejne :koule



Na to sere pes. Fotky!!!
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Kris » Pon Jan 02, 2006 12:24 pm

Doktor píše:
TomAnt píše:
:twisted

a rozputam dalsi flame ohladom "sukromnych" stretnuti prezentovanych verejne :koule



Na to sere pes. Fotky!!!


Aj silvestrovske bratu..men zalezi hlavne na fotke tych jedal..hehehehe :hura :lol
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Pon Jan 02, 2006 1:12 pm

Kris píše:Aj silvestrovske bratu..men zalezi hlavne na fotke tych jedal..hehehehe :hura :lol

Vsetko musi vykecat :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Pon Jan 02, 2006 2:12 pm

Sem s těmi fotografiemi :twisted :pray .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť