Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Bratislava - sobota 3.12.2005

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Poslaťod Gretka » Str Nov 16, 2005 12:43 am

Tomi, predseda, Tome.....proste si najhorsi :hanged
:koule
ja ta aj tak lubim :suns
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod majki » Str Nov 16, 2005 12:45 am

Gretka píše:Tomi, predseda, Tome.....proste si najhorsi :hanged
:koule
ja ta aj tak lubim :suns

Ukaz mi jedinou vetu, kde jsem neco smeroval primo konkretne na TOMA a to, ze ON je nejhorsi...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Str Nov 16, 2005 12:45 am

majki píše:
TomAnt píše:OK, verejne tu vyzyvam vsetkych BAkov, aby sme dali sily dokopy a zorganizovali na tento termin poriadnu BA christmas....

Ale ako vidite, zatial som sam...

Eh, promin, ale jsi slepy??? Tri tydny na to jsou...a jak rikam, nekteri, co na zacatku rijna by napsali, ze 100% prijedou, ze po Vasi (NE tvoji) necinnosti rozhodli si naplanovat neco jineho..ted uz na to vazne kaslete...ja jen vyjadril svuj nazor a svy pocity


Majki, ale nemozes predsa nikoho nutit, aby nieco zorganizoval... To je haluz... Ked nie je vola, tak nie je...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Str Nov 16, 2005 12:49 am

Jak to bude s ubytováním, protože pokud bude grog,tak není možný ten den návrat domů :drunk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gretka » Str Nov 16, 2005 12:53 am

majki píše:Ukaz mi jedinou vetu, kde jsem neco smeroval primo konkretne na TOMA a to, ze ON je nejhorsi...

nejaky si vztahovacny, mlady muz....a niektore veci netreba pisat priamo a predsa sa tam daju najst....
suhlasim, ze sa to posralo, ale Tomas sam nic nezmoze a nestiha...sem tam treba aj trosku ludskej empatie, pretoze v dnesnej dobe maju ludia problemov vyse hlavy a toto tiez nepridava....
samozejme netvrdim, ze na vsetko treba pritakavat...proste zlata stredna cesta...(a jasne, ze sa svojho frajera budem zastavat! :femaleconspiracy )
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Gretka » Str Nov 16, 2005 12:55 am

Black píše:Jak to bude s ubytováním, protože pokud bude grog,tak není možný ten den návrat domů :drunk .

Tentokrat uz Tomov byt volny nie je, ale nieco vymyslime a pohladame, oki? :ha:
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod majki » Str Nov 16, 2005 12:57 am

Gretka píše:
majki píše:Ukaz mi jedinou vetu, kde jsem neco smeroval primo konkretne na TOMA a to, ze ON je nejhorsi...

nejaky si vztahovacny, mlady muz....a niektore veci netreba pisat priamo a predsa sa tam daju najst....
suhlasim, ze sa to posralo, ale Tomas sam nic nezmoze a nestiha...sem tam treba aj trosku ludskej empatie, pretoze v dnesnej dobe maju ludia problemov vyse hlavy a toto tiez nepridava....
samozejme netvrdim, ze na vsetko treba pritakavat...proste zlata stredna cesta...(a jasne, ze sa svojho frajera budem zastavat! :femaleconspiracy )

Tomas Tomas Tomas Tomas Tomas...NIE...dost o Tomasovi, citas asi velmi velmi spatne...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Str Nov 16, 2005 12:57 am

Gretka píše:
Black píše:Jak to bude s ubytováním, protože pokud bude grog,tak není možný ten den návrat domů :drunk .

Tentokrat uz Tomov byt volny nie je, ale nieco vymyslime a pohladame, oki? :ha:
Děkuji, spoléhám na tebe :dik . Nechci totiž jet v noci domů :neane .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod santa » Str Nov 16, 2005 12:59 am

Ubytovanie je mozne riesit 2mi sposobmi, bud to rezervaciou vsetkych ucastnikov spolocne na jednom mieste (v ratane parkingu napr) alebo kazdy solo.

Napr http://mesto.travelguide.sk/bratislava/default.asp?prg=hg&status=detail&id=52816

Celkovy prehlad mozete ziskat napr na http://mesto.travelguide.sk/bratislava/

Mozem pomoct s vybavovanim

PS: pre vsetkych. Som tu relativne novy (mesiac) takze o nejako XMass BA zraze som nemal potuchy. K tomuto vsak mozem prilozik ruku, no som si vedomi ze na poslednu chvilu asi vela ludi (ma(zda)niacs) nebude moct prist. Berem. Ja som na ten vikend tiez uz zrusil plany. Dufam ze neolutujem.

S.
Obrázok užívateľa
santa
VIP 2006
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Štv Okt 13, 2005 8:37 pm
Bydlisko: BA-SK

Poslaťod TheSaint » Str Nov 16, 2005 1:00 am

Jestli k tomu neco můžu říct.....

Majki má 100 procentně pravdu že o srazu v Blavě se mluví dost dlouho a kde nic tu nic....
Já osobně jsem nedávno volal s Tgalou a domlouvali jsme se že se spojíme a domluvíme se
aby se to pohlo, ale nakonec jsem na to neměl čas... což nahrává na to že generální má zase pravdu v tom
že je dost práce a málo času ( asi půjdu do politiky :o) :koule :o) :P )

Já mylsím že teď už to nemá cenu ale pokud bude i třeba micromini sraz tak rád přijedu, protože jsem Vás
naposled videl ve Valticích a to je sakra dávno....

Majki ale já bych bych fakt v klidu... je zima, škaredě.... počkáme do jara a pak na dalším EMM vyrazíme zase na noční blavu a po cestě přikoupímě nějaký to Ferrari :hura

Já za sebe prohlašuji že na jaře bude Brno sraz jako letos a klidně to připravím sám a jeslti kecám tak
mě můžete hodit to přehrady :spik2
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Str Nov 16, 2005 1:01 am

santa píše:Ubytovanie je mozne riesit 2mi sposobmi, bud to rezervaciou vsetkych ucastnikov spolocne na jednom mieste (v ratane parkingu napr) alebo kazdy solo.

Napr http://mesto.travelguide.sk/bratislava/default.asp?prg=hg&status=detail&id=52816

Celkovy prehlad mozete ziskat napr na http://mesto.travelguide.sk/bratislava/

Mozem pomoct s vybavovanim

PS: pre vsetkych. Som tu relativne novy (mesiac) takze o nejako XMass BA zraze som nemal potuchy. K tomuto vsak mozem prilozik ruku, no som si vedomi ze na poslednu chvilu asi vela ludi (ma(zda)niacs) nebude moct prist. Berem. Ja som na ten vikend tiez uz zrusil plany. Dufam ze neolutujem.

S.
Jde mi o přespání na jednu noc i s parkováním pro můj poklad za příznivou cenu. Je to možné?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Str Nov 16, 2005 1:03 am

TheSaint píše:Jestli k tomu neco můžu říct.....

Majki má 100 procentně pravdu že o srazu v Blavě se mluví dost dlouho a kde nic tu nic....
Já osobně jsem nedávno volal s Tgalou a domlouvali jsme se že se spojíme a domluvíme se
aby se to pohlo, ale nakonec jsem na to neměl čas... což nahrává na to že generální má zase pravdu v tom
že je dost práce a málo času ( asi půjdu do politiky :o) :koule :o) :P )

Já mylsím že teď už to nemá cenu ale pokud bude i třeba micromini sraz tak rád přijedu, protože jsem Vás
naposled videl ve Valticích a to je sakra dávno....

Majki ale já bych bych fakt v klidu... je zima, škaredě.... počkáme do jara a pak na dalším EMM vyrazíme zase na noční blavu a po cestě přikoupímě nějaký to Ferrari :hura

Já za sebe prohlašuji že na jaře bude Brno sraz jako letos a klidně to připravím sám a jeslti kecám tak
mě můžete hodit to přehrady :spik2
Říkáš do přehrady,to je dost drastické, asi jsi na přehradě dlouho nebyl,já u přehrady bydlím a vím své.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Str Nov 16, 2005 1:04 am

Tento moj napad ani nemal byt BA Xmas... mal to byt len jeden z x piatkov ktore uz v podobnom duchu prebehli...

Mohol som to napisat aj takto:"Piatok vecer budem v Mlyne na veceri, ak sa niekto ukaze, nebudem sa ponahlat domov..."
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Str Nov 16, 2005 1:05 am

TheSaint píše:Jestli k tomu neco můžu říct.....

Majki má 100 procentně pravdu že o srazu v Blavě se mluví dost dlouho a kde nic tu nic....
Já osobně jsem nedávno volal s Tgalou a domlouvali jsme se že se spojíme a domluvíme se
aby se to pohlo, ale nakonec jsem na to neměl čas... což nahrává na to že generální má zase pravdu v tom
že je dost práce a málo času ( asi půjdu do politiky :o) :koule :o) :P )

Já mylsím že teď už to nemá cenu ale pokud bude i třeba micromini sraz tak rád přijedu, protože jsem Vás
naposled videl ve Valticích a to je sakra dávno....

Majki ale já bych bych fakt v klidu... je zima, škaredě.... počkáme do jara a pak na dalším EMM vyrazíme zase na noční blavu a po cestě přikoupímě nějaký to Ferrari :hura

Já za sebe prohlašuji že na jaře bude Brno sraz jako letos a klidně to připravím sám a jeslti kecám tak
mě můžete hodit to přehrady :spik2

Jeee, dekuji, ze aspon nekdo to tady vidi tak, jak jsem to myslel...
No, jen te chci upozornit ohledne toho jara :o), kluci v Praze chteji chystat neco na brezen, uvazuje se i o 2. rocniku OV farani... A EMM...pokud se nechytnou Polaci, asi ho pristi rok ozelime :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Str Nov 16, 2005 1:08 am

Black píše:
santa píše:Ubytovanie je mozne riesit 2mi sposobmi, bud to rezervaciou vsetkych ucastnikov spolocne na jednom mieste (v ratane parkingu napr) alebo kazdy solo.

Napr http://mesto.travelguide.sk/bratislava/default.asp?prg=hg&status=detail&id=52816

Celkovy prehlad mozete ziskat napr na http://mesto.travelguide.sk/bratislava/

Mozem pomoct s vybavovanim

PS: pre vsetkych. Som tu relativne novy (mesiac) takze o nejako XMass BA zraze som nemal potuchy. K tomuto vsak mozem prilozik ruku, no som si vedomi ze na poslednu chvilu asi vela ludi (ma(zda)niacs) nebude moct prist. Berem. Ja som na ten vikend tiez uz zrusil plany. Dufam ze neolutujem.

S.
Jde mi o přespání na jednu noc i s parkováním pro můj poklad za příznivou cenu. Je to možné?

Umis s internetem? Umis...co takhle si poklikat ty odkazy a pocist si, hm?
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť