Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Valtické Mazdabraní II. ročník

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Valtické Mazdabraní II. ročník

Poslaťod Luke.cz » Ned Sep 11, 2005 7:27 pm

Tak jak? Já doufám že se vám u nás líbilo.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod nOvYl » Ned Sep 11, 2005 8:19 pm

Luke.cz píše:Tak jak? Já doufám že se vám u nás líbilo.



bylo to skvely, mels to perfektne pripraveny. diky
:pimp Jsem nejlepsi a nejskromnejsi !! :kecy
Obrázok užívateľa
nOvYl
VIP 2006
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Ned Máj 15, 2005 1:17 pm

Poslaťod Kris » Ned Sep 11, 2005 10:12 pm

Kris: Ivi, no co napiseme na Valticke mazdabráni?

Takmer spiaca Iva: ouáááá...Ze sa mi to pacilo..ouááá :zzz
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Kris » Ned Sep 11, 2005 10:44 pm

Jasneee ze super bolo...pre takych co utekaju furt domoc ked je este polka viikendu pred nami...skoda..

leboo...

Ja a Iva a Tomas a Gretka sme sa rozhodli ze zraz nekonci o 11.00 ale ze az vecer..a tak sme sa rozhodli predlzit si program.
Kedze sa nam podarilo uplne neplanovane zle odbocit (teda mne) skoncili sme na kopcoch nad Valticami,zaparkovali auta pri vinici ze sa pokochame ...ale Baby sa dali do hostiny.(nakradli si hrozno :shock)....neradi ale pridali sme sa :ho: V zivote som nejedol take sladke hrozno..bolo super aj vyhlad z vysky asi 300-500 metrov doel do doliny s jazerami a Valticami.
Pokecali sme, pokukali auta intimne konecne xedos 9..a sli sme do Lednic na zamok...sa prechadzat okolo jazera..vyskusali sme po ceste 3 druhy oplatok..pozreli si minaret..pofotili pokecali co sa dalo...a vybrali sa domov..a ked sa tak balime ze sa pohneme ..koho vidime v Ledniciach..Martnka s Lukasom. :lol

Lukas mi stihol opravit parkovacky, dakujem (hehe..nevedel som ze to ma osobitne ziarovky :lol )

Popozerali sme este auticka, pokecali trochu a konecne isli domov..co bolo na oficialnej casti nech napise dakto iny..aspon sa nebudeme opakovat..

Bolo super dik vsetkym za milu spolocnost. :P
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Hosť » Ned Sep 11, 2005 11:41 pm

Velmi dobre bolo :jo (hoci som sa este stale vnutorne nevysporiadala s rannym vstavanim okolo pol 6 pre kohuta a jeho KIKIRIKIII.....takze ho do buduceho rocnika treba "kupit a umlcat" :pif)
chvala organizatorom Jurenkovym :tlesk:, bolo to naozaj na urovni! (Martinka, ta zmrzka v sobotu doobeda bola skvela :poklona :radost)
hadam sa coskoro zoragnizuje nieco podobne zas :hura, hoc zrovna aj v tejto zostave zucastnenych :mrk

Gretka
Hosť
 

Poslaťod TomAnt » Ned Sep 11, 2005 11:52 pm

No, ja som sa vrhol na fotky... asi ich uz chcete na web, ze? Takze reportik pocka, ze? :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Donaifel » Pon Sep 12, 2005 12:06 am

Čaute všetci.Bolo mi s vami tiež fajn, aj keď som skoro nikoho nepoznal. Sorry, že som musel preč :buuu: ale bol som oficialne v práci tak som makal do BA. Keď bude znuvu niečo taketo tak sa pokusim ostat dlhsie :ahoj .
Obrázok užívateľa
Donaifel
VIP 2007
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Str Aug 24, 2005 8:55 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Pon Sep 12, 2005 1:31 am

No, stihol som to dokonca skor ako som cakal. Fotky si mozte odteraz prezriet na

http://valtice2005.mazdaklub.sk

Co sa mojho pohladu tyka, bolo vyborne, super partia, opat nove tvare, nove auta, objektivny pohlad vravi, ze sa nam v priemere nejako obnovuje vozovy park (pre porovnanie, pozrite si fotky z minulorocnych Valtic). Tohto roku organizacny team v podani Martinky a Lukasa vybral opat skvele miesta na fotenie. OK, ja si pockam na Dablov reportik a potom spisem nieco aj ja hadam, ale uz sa mi vazne nechce o pol druhej v noci :ho: Dobruuuu...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod tgala » Pon Sep 12, 2005 1:55 am

Vyyborne bolo. Velmi sa mi pacilo a mozno bude aj report ;-)
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod majki » Pon Sep 12, 2005 7:37 am

TomAnt píše:No, stihol som to dokonca skor ako som cakal. Fotky si mozte odteraz prezriet na

http://valtice2005.mazdaklub.sk


:tlesk:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Pavel Rittich » Pon Sep 12, 2005 8:04 am

Pěkné, pěkné, pěkné. Však jsem na Vás myslel :brek . Příště mi to snad dopadne :pray
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Berry » Pon Sep 12, 2005 8:43 am

TomAnt píše:No, stihol som to dokonca skor ako som cakal. Fotky si mozte odteraz prezriet na
http://valtice2005.mazdaklub.sk

:zerute: :zerute: :zerute: :zerute: :zerute: :zerute:
Škoda, že mi okolnosti nedovolily být s vámi! :love
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod Doktor » Pon Sep 12, 2005 9:17 am

Bolo to megahusté, na ďalšom ročníku určite nebudeme chýbať. Ospravedlňujeme sa všetkým za skorý ranný odchod, ale po ceste do BA sme ešte absolvovali cestu do Prahy.

To ďábel: v noci nad ránom som počul trúbiť jeleňa - netelefonoval si? :lol
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod dabel » Pon Sep 12, 2005 10:58 am

Bolo fajn, az na 3 ranne budicky - kohuta, zvony a Doktorov a Doktorkin odchod ;)

Doktor píše:To ďábel: v noci nad ránom som počul trúbiť jeleňa - netelefonoval si? :lol

Neviem, nebolo s kym telefonovat :lol Osobne som v noci nepocul nic, zabraty do rozmyslania :lol Ale mozno Lada nam povie viac :lol :lol :lol

2 Kris: no par ludi odislo este skor nez o jedenastej, tak preco prave tento cas bol zavadny?

A samozrejme VELKA pochvala Lukovi a Martinke za perfektnu organizaciu!

PS pre Svateho Petra: plazma sa mi nezadarila, predala sa nakoniec za vyse 3000 po velkej bitke...
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod lienocka » Pon Sep 12, 2005 1:22 pm

Ahojte,

bolo to naozaj super a prijemni ludia. Pochvala patri organizatorom Lukovi a Martinke, urcite s tym mali kopu prace.
Dufam, ze sa coskoro uvidime na dalsich stretnutiach.
lienocka
VIP 2007
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon Sep 13, 2004 2:44 pm

Ďalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť