Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

co takhle nějakej malej srazík okolo Prahy???

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Poslaťod Black » Pon Aug 22, 2005 10:46 pm

gathis píše:
Black píše:
matrix26 píše:Taky bych rád vedl jestli mám s tím orlíkem počítat nebo ne či kde jinde? Máme to s Black kus cesty tak prosím dejte vědet zda to platí nebo ne? dík.

Mám zlomenou ruku v sádře,ale pokud bude sraz, tak jedu :jo . Dnes mě dali packu do gipsu :buuu: . Doufám,že se zítra vyjádří Yenix a sraz bude, protože zájemců tady několik je. Jinak Gathisi sorry,ale kvůli krátké chvilce do Prahy nepojedu :nene ,už tak budu z D1 na mrtvici.


jasně, tomu rozumím... já teď bohužel doháním zkoušky ve škole, než začne další semestr, takže 2 dny tomu opravdu dát nemohu.... takže někdy jindy... je mi líto, ale můj Ing. je v současné době proirita...

Když se nad tím pořádně zamyslíš,tak stačí jeden den protože v pátek se sejdeme a popijeme a pokecáme a půjdeme spát a ráno vstanem a pojedeme :jo .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod gathis » Pon Aug 22, 2005 10:49 pm

Black píše:
gathis píše:
Black píše:
matrix26 píše:Taky bych rád vedl jestli mám s tím orlíkem počítat nebo ne či kde jinde? Máme to s Black kus cesty tak prosím dejte vědet zda to platí nebo ne? dík.

Mám zlomenou ruku v sádře,ale pokud bude sraz, tak jedu :jo . Dnes mě dali packu do gipsu :buuu: . Doufám,že se zítra vyjádří Yenix a sraz bude, protože zájemců tady několik je. Jinak Gathisi sorry,ale kvůli krátké chvilce do Prahy nepojedu :nene ,už tak budu z D1 na mrtvici.


jasně, tomu rozumím... já teď bohužel doháním zkoušky ve škole, než začne další semestr, takže 2 dny tomu opravdu dát nemohu.... takže někdy jindy... je mi líto, ale můj Ing. je v současné době proirita...

Když se nad tím pořádně zamyslíš,tak stačí jeden den protože v pátek se sejdeme a popijeme a pokecáme a půjdeme spát a ráno vstanem a pojedeme :jo .


...na konci října.... rád....teď fakt hraje roli každý den..... je mi líto...
gathis
VIP 2007
 
Príspevky: 619
Registrovaný: Uto Máj 03, 2005 5:06 pm
Bydlisko: Kladensko

Poslaťod Black » Pon Aug 22, 2005 10:52 pm

gathis píše:
Black píše:
gathis píše:
Black píše:
matrix26 píše:Taky bych rád vedl jestli mám s tím orlíkem počítat nebo ne či kde jinde? Máme to s Black kus cesty tak prosím dejte vědet zda to platí nebo ne? dík.

Mám zlomenou ruku v sádře,ale pokud bude sraz, tak jedu :jo . Dnes mě dali packu do gipsu :buuu: . Doufám,že se zítra vyjádří Yenix a sraz bude, protože zájemců tady několik je. Jinak Gathisi sorry,ale kvůli krátké chvilce do Prahy nepojedu :nene ,už tak budu z D1 na mrtvici.


jasně, tomu rozumím... já teď bohužel doháním zkoušky ve škole, než začne další semestr, takže 2 dny tomu opravdu dát nemohu.... takže někdy jindy... je mi líto, ale můj Ing. je v současné době proirita...

Když se nad tím pořádně zamyslíš,tak stačí jeden den protože v pátek se sejdeme a popijeme a pokecáme a půjdeme spát a ráno vstanem a pojedeme :jo .


...na konci října.... rád....teď fakt hraje roli každý den..... je mi líto...

Na konci října ne to bych v autě zmrzla,ale pokud přijedeš na konci října do Brna,tak tě ráda přivítám :jo .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod gathis » Pon Aug 22, 2005 10:57 pm

jasně, to by šlo :jo ... tak dáme nové téma, "srazík v Brně koncem října"... a hlavně nejen téma, ale pak i uskutečnit... ještě jednou se s tím Orlíkem omlouvám, ale jde o hodně.....
gathis
VIP 2007
 
Príspevky: 619
Registrovaný: Uto Máj 03, 2005 5:06 pm
Bydlisko: Kladensko

Poslaťod Black » Pon Aug 22, 2005 10:59 pm

gathis píše:jasně, to by šlo :jo ... tak dáme nové téma, "srazík v Brně koncem října"... a hlavně nejen téma, ale pak i uskutečnit... ještě jednou se s tím Orlíkem omlouvám, ale jde o hodně.....

Však já to chápu a srazík koncem října v Brně je dobrý nápad :jo .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod George » Uto Aug 23, 2005 12:44 am

Hm, sem se docela těšil že bude sraz kousek ode mně a zase prd :twist:
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Gothic » Uto Aug 23, 2005 8:13 am

ma(ZDA)rtin píše:
gathis píše:tak já ačkoli jsem toto téma založil, tak na Orlík nemůžu :( ..... bohužel je moc práce, a jsem schopný max jedno odpoledne někde v Praze.... mluvil tady někdo o Dejvicích?

:notme:



Dejvice? Tam dojedu i MHD :)
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Uto Aug 23, 2005 11:50 am

Gothic píše:
ma(ZDA)rtin píše:
gathis píše:tak já ačkoli jsem toto téma založil, tak na Orlík nemůžu :( ..... bohužel je moc práce, a jsem schopný max jedno odpoledne někde v Praze.... mluvil tady někdo o Dejvicích?

:notme:



Dejvice? Tam dojedu i MHD :)

No vida vida :nazdravi
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Uto Aug 23, 2005 9:20 pm

George píše:Hm, sem se docela těšil že bude sraz kousek ode mně a zase prd :twist:

Nekecej :ho: :spik2 . Zájemci ještě jsou já a Matrix a doufám,že i ty a co zatraceně Yenix :twist: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod George » Uto Aug 23, 2005 9:41 pm

no to by bylo vážně prda ve třech :neverim
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Uto Aug 23, 2005 9:48 pm

George píše:no to by bylo vážně prda ve třech :neverim

Ještě myslím další dva lidi měli zájem :ho: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Joshuax » Uto Aug 23, 2005 11:16 pm

Praha , beru :o) Hned treba :)
MAZDA 323 / 1996
Obrázok užívateľa
Joshuax
Pisateľ
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Sob Aug 20, 2005 7:11 pm

Poslaťod Black » Uto Aug 23, 2005 11:19 pm

Joshuax píše:Praha , beru :o) Hned treba :)

Lenochu línej :spik2 .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Joshuax » Uto Aug 23, 2005 11:27 pm

CO lenochu :) Jsem byl ted ve Zline na Barum rally a ve Slusovicich na tom koncerte ;o) Landa je Landa , takze jsem si nemohl nechat ujit :)

Kazdej tyden prej Brno jezdit nemusim teda :)
MAZDA 323 / 1996
Obrázok užívateľa
Joshuax
Pisateľ
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Sob Aug 20, 2005 7:11 pm

Poslaťod Black » Uto Aug 23, 2005 11:28 pm

Joshuax píše:CO lenochu :) Jsem byl ted ve Zline na Barum rally a ve Slusovicich na tom koncerte ;o) Landa je Landa , takze jsem si nemohl nechat ujit :)

Kazdej tyden prej Brno jezdit nemusim teda :)

Jedeš přes Brno a neozveš se a kočičku znáš :ho: ?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť