Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Valtické Mazdabraní II. ročník

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Poslaťod majki » Pia Sep 09, 2005 1:48 pm

dabel píše:
majki píše:Ja se pripojuji k Pavlovi a nezžerte se pod obraz, at Vas pak jeste nekdy pozname :ho:

MY?????? A to Ta ako napadlo??? UZ si niekedy videl NIEKOHO z nas ozrateho?????? No vidis, ze nie... aj som si myslel... :lol

Sorry, ale Saint je nezapomenutelny :ho:
(timto se omlouvam jinym, ze si je nepamatuji tzv. state jak carske dustojniky :ho:)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Pia Sep 09, 2005 1:49 pm

majki píše:Sorry, ale Saint je nezapomenutelny :ho:
(timto se omlouvam jinym, ze si je nepamatuji tzv. state jak carske dustojniky :ho:)

On bol len vesely, akorat Ty nepoznas rozdiel! :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod majki » Pia Sep 09, 2005 1:52 pm

dabel píše:
majki píše:Sorry, ale Saint je nezapomenutelny :ho:
(timto se omlouvam jinym, ze si je nepamatuji tzv. state jak carske dustojniky :ho:)

On bol len vesely, akorat Ty nepoznas rozdiel! :lol

No jasne, nakoniec ja som bol vtedy ten ozraty, nie? :lol
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Pia Sep 09, 2005 1:54 pm

majki píše:
dabel píše:
majki píše:Sorry, ale Saint je nezapomenutelny :ho:
(timto se omlouvam jinym, ze si je nepamatuji tzv. state jak carske dustojniky :ho:)

On bol len vesely, akorat Ty nepoznas rozdiel! :lol

No jasne, nakoniec ja som bol vtedy ten ozraty, nie? :lol

No, bude to asi tak :ho:
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod majki » Pia Sep 09, 2005 2:05 pm

dabel píše:
majki píše:
dabel píše:
majki píše:Sorry, ale Saint je nezapomenutelny :ho:
(timto se omlouvam jinym, ze si je nepamatuji tzv. state jak carske dustojniky :ho:)

On bol len vesely, akorat Ty nepoznas rozdiel! :lol

No jasne, nakoniec ja som bol vtedy ten ozraty, nie? :lol

No, bude to asi tak :ho:

Haaaaa, kofolenkovy trest ta nemine :P
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pia Sep 09, 2005 3:25 pm

Berry píše:Luku, co předpovídají valtické rosničky ohledně počasí v sobotu? Teď jsem slyšela z rádia poplašné zprávy, že snad bude vyjímečně chladný a hlavně deštivý víkend, počínaje sobotou?!?

Musí je alespoň někdo přechcat :spik2 .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TheSaint » Pon Sep 12, 2005 10:53 pm

Black píše:
TheSaint píše:
Black píše:Na sraz asi určitě nepřijedu, protože mě přijde smysluplnější jet si pro náhradní díly na auto než někde plkat o kravinách. Takže víkend strávím prací s auty, to je alespoň užitečné a já mám stejně jako Majkulák :spik2 další auto na díly a musím být s prací hotová do termínu. Stejně nejde o veřejný sraz,ale přijede jen několik málo členů a to většinou těch stejných, co se setkali v Maďarsku. Lidé, které bych ráda potkala účast odřekli (tím nemyslím Majkiho :spik2 ) a asi ví proč :jo .


Fakt se omlouvám ale tohle jsem si přečetl až teď a na to prostě musím reagovat....
Blacky moc tomu nerozumím ale zkusme to zrekapitulovat.... Prvně jsi se na sraz přihlásila.
Pak jsi se hroně moc urazila a "odešla" z mazdaklubu ( asi na 2 týdny), a tím ses odhlásila.
Pak světe div se jsi se vrátila a jako by nic ses zase přihlásila ( né že by mi to vadilo,já bych
si s tebou i třeba rád pokecal :sok: ).. a teď píšeš že je to neužitečné tlachání....

Nezdá se ti to trochu ujetý ???

Tlachat se ti moc nechceš, protože když se potkáme třeba v Hypernově, tak mě zasklíš :twist: .


Tak to se omlouvám... sem tě musel přehlédnout ( což nevím jak se mi to mohlo povést :lol :ho: :ho: :spik2 )
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Pon Sep 12, 2005 11:00 pm

TheSaint píše:
Black píše:
TheSaint píše:
Black píše:Na sraz asi určitě nepřijedu, protože mě přijde smysluplnější jet si pro náhradní díly na auto než někde plkat o kravinách. Takže víkend strávím prací s auty, to je alespoň užitečné a já mám stejně jako Majkulák :spik2 další auto na díly a musím být s prací hotová do termínu. Stejně nejde o veřejný sraz,ale přijede jen několik málo členů a to většinou těch stejných, co se setkali v Maďarsku. Lidé, které bych ráda potkala účast odřekli (tím nemyslím Majkiho :spik2 ) a asi ví proč :jo .


Fakt se omlouvám ale tohle jsem si přečetl až teď a na to prostě musím reagovat....
Blacky moc tomu nerozumím ale zkusme to zrekapitulovat.... Prvně jsi se na sraz přihlásila.
Pak jsi se hroně moc urazila a "odešla" z mazdaklubu ( asi na 2 týdny), a tím ses odhlásila.
Pak světe div se jsi se vrátila a jako by nic ses zase přihlásila ( né že by mi to vadilo,já bych
si s tebou i třeba rád pokecal :sok: ).. a teď píšeš že je to neužitečné tlachání....

Nezdá se ti to trochu ujetý ???

Tlachat se ti moc nechceš, protože když se potkáme třeba v Hypernově, tak mě zasklíš :twist: .


Tak to se omlouvám... sem tě musel přehlédnout ( což nevím jak se mi to mohlo povést :lol :ho: :ho: :spik2 )

Chce to očního lékaře to v případě,že fakt si fakt nevidíš ani na špičku nosu :spik2 . Brácha tě viděl a já konstatuji,že jsem si tě taky nevšimla,ale ono se tak moc nestalo :nene .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Hosť » Uto Sep 13, 2005 11:41 am

Black píše:Chce to očního lékaře to v případě,že fakt si fakt nevidíš ani na špičku nosu :spik2 . Brácha tě viděl a já konstatuji,že jsem si tě taky nevšimla,ale ono se tak moc nestalo :nene .


"ze fakt si fakt" ? ... tohle zase asi zopakovat základku :lol :spik2 :spik2
Hosť
 

Poslaťod TheSaint » Uto Sep 13, 2005 11:44 am

Tak já na tvoje odborné doporučení někam zajdu.. :)
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Uto Sep 13, 2005 9:15 pm

TheSaint píše:Tak já na tvoje odborné doporučení někam zajdu.. :)

OK tak sbohem :spik2 :ho: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TheSaint » Str Sep 14, 2005 12:38 pm

Black píše:
TheSaint píše:Tak já na tvoje odborné doporučení někam zajdu.. :)

OK tak sbohem :spik2 :ho: .


Tak jsem tam dnes byl a prý že oči mám jako rys :!!: :!!: :!!:

Ale povídal jsem mu o té příhodě s hypernovou... chtěl vidět tvoje foto...
dostal jsem recept a v lékárně jsem dostal sluneční brýle :nosit :lol :ho: :)
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Str Sep 14, 2005 2:46 pm

TheSaint píše:
Black píše:
TheSaint píše:Tak já na tvoje odborné doporučení někam zajdu.. :)

OK tak sbohem :spik2 :ho: .


Tak jsem tam dnes byl a prý že oči mám jako rys :!!: :!!: :!!:

Ale povídal jsem mu o té příhodě s hypernovou... chtěl vidět tvoje foto...
dostal jsem recept a v lékárně jsem dostal sluneční brýle :nosit :lol :ho: :)

Ještě by bylo dobré navštívit logopedii :jo ,aby člověk ke kterému hovoříš ti vůbec rozuměl :ho: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Str Sep 14, 2005 2:59 pm

Black píše:
TheSaint píše:
Black píše:
TheSaint píše:Tak já na tvoje odborné doporučení někam zajdu.. :)

OK tak sbohem :spik2 :ho: .


Tak jsem tam dnes byl a prý že oči mám jako rys :!!: :!!: :!!:

Ale povídal jsem mu o té příhodě s hypernovou... chtěl vidět tvoje foto...
dostal jsem recept a v lékárně jsem dostal sluneční brýle :nosit :lol :ho: :)

Ještě by bylo dobré navštívit logopedii :jo ,aby člověk ke kterému hovoříš ti vůbec rozuměl :ho: .


Tak a stacilo :!!: :!!: :!!:
Black poviem ti to rovno takto pred vsetkymi, este jedna takato osobna urazka a JA OSOBNE bloknem pristup z tvojej IP adresy na cele forum...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Str Sep 14, 2005 3:04 pm

TomAnt píše:
Black píše:
TheSaint píše:
Black píše:
TheSaint píše:Tak já na tvoje odborné doporučení někam zajdu.. :)

OK tak sbohem :spik2 :ho: .


Tak jsem tam dnes byl a prý že oči mám jako rys :!!: :!!: :!!:

Ale povídal jsem mu o té příhodě s hypernovou... chtěl vidět tvoje foto...
dostal jsem recept a v lékárně jsem dostal sluneční brýle :nosit :lol :ho: :)

Ještě by bylo dobré navštívit logopedii :jo ,aby člověk ke kterému hovoříš ti vůbec rozuměl :ho: .


Tak a stacilo :!!: :!!: :!!:
Black poviem ti to rovno takto pred vsetkymi, este jedna takato osobna urazka a JA OSOBNE bloknem pristup z tvojej IP adresy na cele forum...

Tak Saint mě tady urážet může a já se bránit nesmím a to urážlivé hlasování ohledně Valtic jsi tady trpěl a přitom jako anonym,ten člověk díky IP adrese není, holt nečekej ode mne,že budu jásat,když mě někdo uráží i když je mnohem lepší si to z dotyčným vyříkat z očí do očí na což se těším.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron