Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Valtické Mazdabraní II. ročník

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Valtické Mazdabraní II. ročník

Poslaťod Luke.cz » Štv Jún 02, 2005 7:53 pm

Jak jsem již slíbil, vyhlašuji termín druhého ročníku Valtického Mazdabraní.

Takže počítejte s termínem 10-11.9.2005.

Posunuli jsme to mírně dopředu proti loňsku, abchom se vyhnuli škaredému počasí. Veškeré bližší informace jsou na webové stránce http://www.valtice2005.mazdaklub.sk .

Potvrzená účast:
TomAnt & Grétka
Dabel & Zuzka
Tgala
The Saint + Lucka
Doktor + Mária
Matrix
nOvYl

SUP + 1
Kris + Iva

Na koho se čeká:
Enzo + 1


Veškeré další podrobnosti zůstanou zhruba stejné jako loni, změny se zavčas dají ve známost.

Těším se na Vás.
Naposledy upravil Luke.cz dňa Str Sep 07, 2005 8:30 am, celkovo upravené 14
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod dej-f » Štv Jún 02, 2005 8:01 pm

Valtice? Slyšeli jste někdo o Valticích? Kde to je? :ho:

Rád přijedu když mi to dovolí okolnosti.
bez podpisu - anonym
Obrázok užívateľa
dej-f
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Uto Dec 28, 2004 10:25 pm
Bydlisko: Ostrava / doma

Poslaťod majki » Štv Jún 02, 2005 8:07 pm

Pokud nezavladne cerna ruka, jsem tam jako doma :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod xxxxx » Štv Jún 02, 2005 9:17 pm

Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod TomAnt » Štv Jún 02, 2005 9:19 pm

xxxxx píše:kde to je? :twist:


Par km za hranicnym prechodom s CR... co by prevodovkou dohodil...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod xxxxx » Štv Jún 02, 2005 9:20 pm

TomAnt píše:
xxxxx píše:kde to je? :twist:


Par km za hranicnym prechodom s CR... co by prevodovkou dohodil...

Makov? :o)
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod majki » Štv Jún 02, 2005 9:25 pm

xxxxx píše:
TomAnt píše:
xxxxx píše:kde to je? :twist:


Par km za hranicnym prechodom s CR... co by prevodovkou dohodil...

Makov? :o)

Breclav, Lednice...uz? :o) Smer Blava -> Brno :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Kris » Štv Jún 02, 2005 9:27 pm

Samozrejme tesim sa na to...Mam len jednu jedinu vyhradu....nie som vobec spokojny s urovnou sklepov, ktore si vyberame, nech sa uz tyka ktorehokolvek zrazu.
Cenova uroven tych sklepov je niekde cca 300 sk za jedno jedlo s kolacikom a pitim, avsak ja som zvyknuty z BA ze tam kde dam 300 sk na osobu (!!!) mam k dispozicii fajnu calunenu alebo inu, makku stolicku s makkou opierkou pripadne inym prijemnym sedenim, s obsluhou na napdriemernej urovni a s klimatizaciou....my vsak za 300 sedime prevazne na dreve bez opierky..s problematickym priestorovym usporiadanim pre viac ako 10 ludi..a s nejakymi problemovymi casnikmi..nie vzdy je to tak, ze su vsetky tieto nedostatky, ale vsade sa niektory z nich objavil...
Ono, ked sa ukaze, ze som prilis fajnovy ,tak sa samozrejme prisposobim, len sa mi zda, ze ked uz mam dat prachy, tak nech to ma vyssiu uroven, pretoze takto davam nadstandardne vela a dostavam nadstandardne malo, co sa mi nepaci..prakticky chodime do prilis drahych krciem :twist:
Berte to ako taky podnet na diskusiu. 8)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod xxxxx » Štv Jún 02, 2005 9:31 pm

majki píše:
xxxxx píše:
TomAnt píše:
xxxxx píše:kde to je? :twist:


Par km za hranicnym prechodom s CR... co by prevodovkou dohodil...

Makov? :o)

Breclav, Lednice...uz? :o) Smer Blava -> Brno :o)


a jasne tam nedaleko so stryckom Mikim vypustame cinanov a vietnamcov
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod majki » Štv Jún 02, 2005 9:34 pm

xxxxx píše:
majki píše:
xxxxx píše:
TomAnt píše:
xxxxx píše:kde to je? :twist:

Par km za hranicnym prechodom s CR... co by prevodovkou dohodil...

Makov? :o)

Breclav, Lednice...uz? :o) Smer Blava -> Brno :o)

a jasne tam nedaleko so stryckom Mikim vypustame cinanov a vietnamcov

http://mapy.atlas.cz/mapviewer/mapviewer.aspx?cy=-1212143&cx=-592844&icon=default&scale=100000&action=zoomto

UZ? :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod xxxxx » Štv Jún 02, 2005 9:39 pm

jj len je to opat moc daleko, nechcem kazit thread ale so stevom sme na EMM dumali o zrazu na vyhodze, ze by bulo dobre zrobic :ho: a spomnuli sme konec augustu ta ci se nam to kryc nebudze. Abo ja a steve sebe zrobime zraz dagdzi na vyhodze a vy v jelke a sebe zatelefonujeme hmmm?
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod TomAnt » Štv Jún 02, 2005 10:02 pm

V principe suhlasim s Krisom... zvlast ked budem mat snahu aby som neprisiel sam :zerute: , tak nech to je na urovni :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Štv Jún 02, 2005 10:28 pm

xxxxx píše:jj len je to opat moc daleko, nechcem kazit thread ale so stevom sme na EMM dumali o zrazu na vyhodze, ze by bulo dobre zrobic :ho: a spomnuli sme konec augustu ta ci se nam to kryc nebudze. Abo ja a steve sebe zrobime zraz dagdzi na vyhodze a vy v jelke a sebe zatelefonujeme hmmm?


Ta ne? Ci pana, do pana! :ho: A buuc cicho, sak nemusa sicke znac o tem, ne? :lol Sak tu pridz a daco popijeme, podumame.. hehhee.. :wink
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Pavel Rittich » Pia Jún 03, 2005 7:07 am

Kris píše:Samozrejme tesim sa na to...Mam len jednu jedinu vyhradu....nie som vobec spokojny s urovnou sklepov, ktore si vyberame, nech sa uz tyka ktorehokolvek zrazu.
Cenova uroven tych sklepov je niekde cca 300 sk za jedno jedlo s kolacikom a pitim, avsak ja som zvyknuty z BA ze tam kde dam 300 sk na osobu (!!!) mam k dispozicii fajnu calunenu alebo inu, makku stolicku s makkou opierkou pripadne inym prijemnym sedenim, s obsluhou na napdriemernej urovni a s klimatizaciou....my vsak za 300 sedime prevazne na dreve bez opierky..s problematickym priestorovym usporiadanim pre viac ako 10 ludi..a s nejakymi problemovymi casnikmi..nie vzdy je to tak, ze su vsetky tieto nedostatky, ale vsade sa niektory z nich objavil...
Ono, ked sa ukaze, ze som prilis fajnovy ,tak sa samozrejme prisposobim, len sa mi zda, ze ked uz mam dat prachy, tak nech to ma vyssiu uroven, pretoze takto davam nadstandardne vela a dostavam nadstandardne malo, co sa mi nepaci..prakticky chodime do prilis drahych krciem :twist:
Berte to ako taky podnet na diskusiu. 8)


Nechci se přít, neznám tak dobře cenové nabídky, ale čalouněná, měkká stolička - to už je vinárna a ne sklep, to už nemá ten správý kolorit. Prolezl jsem jich hromadu a tvrdím, že ve sklepě má být dřevěné sezení, cihlová klenba (s výjimkou Znojemských slínovců) a zima. Za ty prachy by mělo být spíš víc kvalitního pití a pohoštění.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Kris » Pia Jún 03, 2005 8:18 am

Pavel Rittich píše:
Kris píše:Samozrejme tesim sa na to...Mam len jednu jedinu vyhradu....nie som vobec spokojny s urovnou sklepov, ktore si vyberame, nech sa uz tyka ktorehokolvek zrazu.
Cenova uroven tych sklepov je niekde cca 300 sk za jedno jedlo s kolacikom a pitim, avsak ja som zvyknuty z BA ze tam kde dam 300 sk na osobu (!!!) mam k dispozicii fajnu calunenu alebo inu, makku stolicku s makkou opierkou pripadne inym prijemnym sedenim, s obsluhou na napdriemernej urovni a s klimatizaciou....my vsak za 300 sedime prevazne na dreve bez opierky..s problematickym priestorovym usporiadanim pre viac ako 10 ludi..a s nejakymi problemovymi casnikmi..nie vzdy je to tak, ze su vsetky tieto nedostatky, ale vsade sa niektory z nich objavil...
Ono, ked sa ukaze, ze som prilis fajnovy ,tak sa samozrejme prisposobim, len sa mi zda, ze ked uz mam dat prachy, tak nech to ma vyssiu uroven, pretoze takto davam nadstandardne vela a dostavam nadstandardne malo, co sa mi nepaci..prakticky chodime do prilis drahych krciem :twist:
Berte to ako taky podnet na diskusiu. 8)


Nechci se přít, neznám tak dobře cenové nabídky, ale čalouněná, měkká stolička - to už je vinárna a ne sklep, to už nemá ten správý kolorit. Prolezl jsem jich hromadu a tvrdím, že ve sklepě má být dřevěné sezení, cihlová klenba (s výjimkou Znojemských slínovců) a zima. Za ty prachy by mělo být spíš víc kvalitního pití a pohoštění.


ahaa..tak sklep, to nie je hocijaka restauracia ale ..ani ma nenapada slovensky ekvivalent...tak potom je otazka ze ci chceme ist do sklepu alebo radsej do normalnej restauracie.
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Ďalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť