Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

European Mazda Meeting 2005

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Poslaťod Luke.cz » Štv Jún 09, 2005 9:11 am

Já jsem s tím automatem zkoušel sprinty na nečisto a auto dokud němělo 3500ot./min tak zrychluje jak vyježděný favorit, pak slušná forsáž. Jenže to už byli ostatní v cíli. :ho:
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod Weiny » Štv Jún 09, 2005 9:16 am

TomAnt: No jen aby ti po tom driftování s tím Tvým požíračem benzínu zase neukápl nějaký olej z převodovky :mrgreen :ho:
Už to máš spravené? Co tomu bylo? Kolik to koštovalo? Na nějaké měření spotřeby je u Tebe ještě asi brzo, když ale mě to v zimě žere po městě i 13 jsem zvědav kolik spapká ten Tvůj trhač asfaltu :lol :shock :lol
A už mi aktualizuj tu galerii, prde :!!: :tma
Obrázok užívateľa
Weiny
Pisateľ
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Str Júl 07, 2004 2:21 pm

Poslaťod TomAnt » Štv Jún 09, 2005 9:36 am

Luke: No chyba ti tam ten supercharger :ho:

Weiny: Co tomu bylo? Praskol obal prevodovky, niekde tu vo fore su aj fotky. Auto sme v utorok odviezli do Ciech, buduci tyzden sa na tom bude pracovat. Cena zatial neznama, aj ked dufam ze to uhram na zaruku (kedze ta prevodovka bola v septembri v danej firme menena a pred mesiacom v tej istej firme nastavovana)
Fotky ok ok ok, uuuuz. Malo casu, malo, ale idem to spravit hned.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Štv Jún 09, 2005 6:37 pm

majki píše:Ehm, ehm, TAK KDE TIE DVA VASE REPORTY SU????? :nene



Myslím, že keď si túto tému prelistuješ trochu viac späť, oba naše postrehové články tam hravo nájdeš, kámo.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod majki » Štv Jún 09, 2005 7:08 pm

Doktor píše:
majki píše:Ehm, ehm, TAK KDE TIE DVA VASE REPORTY SU????? :nene



Myslím, že keď si túto tému prelistuješ trochu viac späť, oba naše postrehové články tam hravo nájdeš, kámo.

Myslis tie dva miniaturne clanocky? :ho: Ok, ok, viem, viem, ja som nenapisal skorem nic :spik2 (ale ak kuknes, tak z Akcie Xed som napisal krasny maly reportik :ho:)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Zoran » Štv Jún 09, 2005 8:10 pm

TomAnt píše:Chlape tak to ti vravim rovno, to ani skusat nemusime, 211 koni, 295 Nm a taha to vdaka superchargeru hned odspodu... Viem to porovnat subjektivne, to je uplne niekde inde, RXkari by mali problem, pretoze ja nemusim radit, cize mne to radi optimalne, a ak oni nezaradia tak ako maju, tak uz maju smolu... Navyse to vdaka automatu a TCS pri starte nepreklzuje, takze aj start je optimalny... Chapes ma bratm?


Je mi to jasne BratM! :) Ale aj tak by som to vyskusal! :ho:
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Štv Jún 09, 2005 9:16 pm

Zoran píše:
TomAnt píše:Chlape tak to ti vravim rovno, to ani skusat nemusime, 211 koni, 295 Nm a taha to vdaka superchargeru hned odspodu... Viem to porovnat subjektivne, to je uplne niekde inde, RXkari by mali problem, pretoze ja nemusim radit, cize mne to radi optimalne, a ak oni nezaradia tak ako maju, tak uz maju smolu... Navyse to vdaka automatu a TCS pri starte nepreklzuje, takze aj start je optimalny... Chapes ma bratm?


Je mi to jasne BratM! :) Ale aj tak by som to vyskusal! :ho:


Po oprave a zabehnuti prevodovky mozme...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Pia Jún 10, 2005 9:23 am

Doktor píše:
majki píše:Ehm, ehm, TAK KDE TIE DVA VASE REPORTY SU????? :nene



Myslím, že keď si túto tému prelistuješ trochu viac späť, oba naše postrehové články tam hravo nájdeš, kámo.

Dabel hlada inspiraciu... teda este nechytil slinu. A navyse mi predvcerom odpojili prud (1000EUR sekera asi majitelky a co ja viem, mozno aj moja), tak som bezal s notasom iba na baterky a to sa inspiracia na pisanie hlada este tazsie...
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Luke.cz » Pia Jún 10, 2005 9:36 am

Ne že bych byl škodolibý ale :chacha :chi: :hihi:

Doufám že mě za to neuvrhnout admini do kletby :cop :ho:
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod dabel » Pia Jún 10, 2005 9:43 am

Luke.cz píše:Ne že bych byl škodolibý ale :chacha :chi: :hihi:

Doufám že mě za to neuvrhnout admini do kletby :cop :ho:

Sa Ti rehli, ked nemusis o desiatej vecer pobehovat po kupelke s baterkou... ale uz sa to vysvetlilo a zapojili ma naspat ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TheSaint » Pia Jún 10, 2005 9:59 am

Já už chci číst nějaký report !!!!! :ho: :ho: :ho:
Obrázok užívateľa
TheSaint
VIP 2006
 
Príspevky: 442
Registrovaný: Sob Feb 12, 2005 12:31 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Krenštík » Pia Jún 10, 2005 9:59 am

Tak si nějaký napiš. :ho: :ho:
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod majki » Pia Jún 10, 2005 11:29 am

dabel píše:
Doktor píše:
majki píše:Ehm, ehm, TAK KDE TIE DVA VASE REPORTY SU????? :nene



Myslím, že keď si túto tému prelistuješ trochu viac späť, oba naše postrehové články tam hravo nájdeš, kámo.

Dabel hlada inspiraciu... teda este nechytil slinu. A navyse mi predvcerom odpojili prud (1000EUR sekera asi majitelky a co ja viem, mozno aj moja), tak som bezal s notasom iba na baterky a to sa inspiracia na pisanie hlada este tazsie...

No mi to hovor s tou slinou...uz som mal zacate tri verzie, ale vzdycky to smazem, pretoze sa mi to hnusi, bleeeee :|
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Weiny » Pia Jún 10, 2005 2:30 pm

Se v tobě Majki nevyznám, si čech, slovák nebo polák? Piš jak ti ruka narostla, když si to tu pročítám mám v tom kvůli tobě guláš, kdyby tu byla azbuka budeš valit rusky :lol
Obrázok užívateľa
Weiny
Pisateľ
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Str Júl 07, 2004 2:21 pm

Poslaťod majki » Pia Jún 10, 2005 3:01 pm

Weiny píše:Se v tobě Majki nevyznám, si čech, slovák nebo polák? Piš jak ti ruka narostla, když si to tu pročítám mám v tom kvůli tobě guláš, kdyby tu byla azbuka budeš valit rusky :lol

O rustinu jsem se pokousel rok na gymplu :ho:, ale kdyz to rozvedu do dusledku, tak jsem cecho-polako-slovako-jugoslavo-bulharo-ital (smarja to je kombinace :ho:). Ruce mi narostly obe :o), s Cechy se snazim cesky, se Slovaky slovensky, s Polaky polsky, s Anglany anglicky :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť