Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

European Mazda Meeting 2005

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Poslaťod dabel » Pia Nov 25, 2005 3:09 pm

TomAnt píše:Dizlaky sem netahaj :jamaica
Xedos ma nad 250 od 1000 rpm do 6000 rpm a A4?

Aj Honda nakope Xedosu prdel, len co bude mat znacky :lol A okrem toho docuram vyssie! :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Kris » Pia Nov 25, 2005 3:12 pm

dabel píše:
TomAnt píše:Dizlaky sem netahaj :jamaica
Xedos ma nad 250 od 1000 rpm do 6000 rpm a A4?

Aj Honda nakope Xedosu prdel, len co bude mat znacky :lol A okrem toho docuram vyssie! :lol


Kym len docuras..tak dobre... :lol
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Doktor » Pia Nov 25, 2005 3:15 pm

TomAnt píše:Dizlaky sem netahaj :jamaica
Xedos ma nad 250 od 1000 rpm do 6000 rpm a A4?


cez 350 od 1850 do asi 3600, max je 380, a ma sestkvalt. Este nieco? Plus jazdi za 8,5 aj ked mu slapem na krk. Ale samozrejme benzin turbomotor je enonunosuperspica.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Pia Nov 25, 2005 3:36 pm

Ja som to len nadhodil bo si sem chcel porovnavat krutiaci moment dizlaku voci benzinakom, co je samozrejme vopred prehrany suboj :ho:

Ad Honda, moze byt... ale ja akosi nemam potrebu s nikym sutazit... ale opacit mozme... hned ako bude pekne pocasie a budem mat vymenenu hadicku co saje falosny vzduch :)

Inac ked uz sme pri tych vykonoch atd...
Som natankoval minule benzin na Slovnafte, vyjazdil celu nadrz... nasledne natankoval na OMV.. chuapi... na tom Slovnafte uz v zivote nenatankujem (na tej konkretnej pumpe)...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Pia Nov 25, 2005 3:45 pm

TomAnt píše:Ja som to len nadhodil bo si sem chcel porovnavat krutiaci moment dizlaku voci benzinakom, co je samozrejme vopred prehrany suboj :ho:

Ten suboj neni vopred prehrany pre porovnanie turbo vs. turbo. Prehrany je pri "klasickom" porovnani benzinova atmosfera vs. turbodiesel.

TomAnt píše:Ad Honda, moze byt... ale ja akosi nemam potrebu s nikym sutazit... ale opacit mozme... hned ako bude pekne pocasie a budem mat vymenenu hadicku co saje falosny vzduch :)

NO vsak teraz si sa scel pretekat 323 vs. Xed ;) Tak som sa zapojil ;) A aj tak vyssie docuram!

TomAnt píše:Inac ked uz sme pri tych vykonoch atd...
Som natankoval minule benzin na Slovnafte, vyjazdil celu nadrz... nasledne natankoval na OMV.. chuapi... na tom Slovnafte uz v zivote nenatankujem (na tej konkretnej pumpe)...

Som myslel, ze furt tankujes na Shell :lol Inak teraz naposledy som natankoval na JET v Petrzke a rozdiel som fuckt nepozoroval.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Predchádzajúci

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť